NyelvészGuru 2. évf. döntő - 2024. 04.26.

2024. április 26.
1484
20230530_104s816

NYELVÉSZGURU CSAPATVERSENY 2. OSZTÁLY VÉGEREDMÉNYE

_______________________________________________________________________________________________________________________________

NyelvészGuru 2. évf. döntő - 2024. 04.26.

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!

Gratula a győzteseknek, helyezetteknek! Ez óriási élmény volt!


_________________________________________________________________________________________________________________________________________

NyelvészGuru 2. osztály - végeredmény:

MAXIMÁLIS PONTSZÁM: 70 PONT

HELY

CSAPAT NEVE

1.F.

2.F.

3.F.

4.F

5.F.

6.F.

7.F.

8.F

ÖSSZ:

CSAPATTAGOK

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

1.

Szuper magyarosok

9

10

6

5

9

10

8

7

64

Biró Liza Beáta,Rácz Konrád,Raffai Adél,Vígh Sebestyén.

Miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium

Dudás Anikó

2.

Betűvadászok

6

10

9

4

10

7

8

7

61

Áncsán Korina, Komjáthy Sára,Mocsár Tifani,Sebők Dóra.

Oltalom Óvoda és Általános Iskola -ÚJFEHÉRTÓ

Káposznyákné Papp Ibolya

3.

Napraforgók

8

10

5

5

10

9

8

5

60

Bartók Bence,Cseh Írisz Olimpia,Kis Lili,Prókay Nóra.

Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola

Bakné Orosz Teodóra

4.

Tündérek

8

10

7

3

10

7

3

6

54

Farkas-Wattay Emma Judit,Sneider Adél,Tóth Blanka,Tóth Tamara.

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

Kocsis Tímea

5.

Betűvetők

9

10

6

3

9

8

1

5

51

Mészáros Noémi, Polinszki Zsófia,Toldi András Krisztofer,Tóth Gréta

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Pintérné Bontovics Judit

6.

Verhetetlenek

10

10

4

3

8

6

8

1

50

Dremmel Sári, Kelemen Boglárka, Renner Ferenc, Boda Izabella.

József Attila Katolikus Általános Iskola  - BUDAPEST

Palotainé Simon Ilona

7.

Nyelv Észek

1

10

10

4

10

8

1

3

47

Németh Patrik, Kádas Csenge, Szarka Brigitta, Bíró Dorina.

Miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium

Sáfrány Viktória

8.

Villámok

6

10

5

4

7

4

3

3

42

Márton Emma Valéria, Kiskartali Kende, Bodnár Dániel, Farkas Bogáta .

Miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium

Sáfrány Viktória

9.

Kis nyelvészek

3

10

7

3

4

9

2

2

40

Molnár Jázmin,Pankó Anna,Stefán Tekla,Tallár Kinga.

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Bodolainé Nagy Beáta

10.

Tollforgatók

1

10

6

4

10

5

1

1

38

Gáti Szofia, Kocsis Amira, Vas Regina, Vass Luca

Szent Mihály Görögkatolikus Általános iskola -NYÍRADONY

Nyakacskáné Bihari Julianna

11.

Nyelvészkedők

1

4

1

4

6

3

1

6

26

Bugyi Bálint Merse, Petrik Kristóf, Péter, Rafael Mercédesz Melani, Szabó Hanna Terézia.

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Pintérné Bontovics Judit


440336281_370570519296820_1647700406843687814_n

________________________________________________________________________________________________________________________

Üdvözlettel:

a MIME VersenybizottságAkkreditált Kiváló Tehetségpont - Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács
www.megnovok.hu
2004 – 2024oklevél minták21212.   

_____________________________________________________________________________________________________________________________

20230505_093133


NyelvészGuru 3. évf. DÖNTŐ 2024. HELYEZETTJEI ITT!

____________________________________________________________________________________________________________________________

NyelvészGuru 4. évf. DÖNTŐ 2024. HELYEZETTJEI  ITT!


Üdvözlettel:

a MIME VersenybizottságAkkreditált Kiváló Tehetségpont - Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács
www.megnovok.hu
2004 – 2024oklevél minták21212.   

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Süti kezelés beállítása
Mi és partnereink az Ön engedélyét kérjük arra, hogy cookie-kat tároljunk eszközén személyre szabott hirdetések és tartalom nyújtásához, hirdetés- és tartalomméréshez valamint nézettségi adatok gyűjtéséhez.
Süti kezelés beállítása