NyelvészGuru 4. évf. döntő - 2024. 04.10.

2024. április 15.
174
20240411_140325

NyelvészGuru Csapatverseny 4. évf. döntő- 2024. április 10.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

2024550411_1409181

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

HELY

CSAPAT

1. ford.

2. ford.

3. ford.

össz.

CSAPATTAGOK

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

1.

Bombázók

48

25

20

93

Kiss Hunor,Nagy Nándor,Oláh Zita,Varga Nóra.

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

2.

Eszesnégyes

48

21

20

89

Bihari Máté,Katonka Hédi,Lénárt Fanni,Szabó Sára.

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

3.

Nyelvvadászok

45

22

20

87

Gergely-Tóth Szonja, Kiss Nimród, Papp Adél, Tiszavári Milán 

Kiss Ferenc Általános Iskola - Ásotthalom

Németh Attiláné 

4.

HeJesírók

39

26

20

85

 Brassói Hanna,Imrő Hanna Dóra,Kovács Jázmin,Szalai Bella Anna.

Pólya György Általános Iskola - Tatabánya

Szabó Anita

5.

Kit-Kat

34

27

20

81

Koszta Mia Lara,Rozsnyai Léna Boglárka,Kiss Petra,Tóth Aliz.

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola  - MÁTÉSZALKA

Farkas Győzőné

5.

Nyelvtörők

39

22

20

81

Horváth Sára,Kovács Lili,Székelyhidi Gabriella Sára,Tóth Lara.

Pólya György Általános Iskola - Tatabánya

Szabó Anita

6.

Trónfosztók

31

24

20

75

Fekete Zoltán,Lovas Hanna,Szabó Luca,Vigh Zoltán.

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

7.

Nyelvészek

32

22

20

74

Kerezsi Áron,Illés Dániel Martin,Tőkés Izabella,Séra-Kovács Soma.

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola  - MÁTÉSZALKA

Farkas Győzőné

8.

Szuper SSSS

30

19

20

69

Antal Dóra,Kovács Barbara,Siket Dorián Márk,Sneider Bettina Panna.

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

9.

Nyelvtanoncok

29

18

20

67

Baráth Tibor,Bosznay Fanni, Kovács Maja, Papp Erik Raul.

Kövy Sándor Általános Iskola -NÁDUDVAR

Borosné Kiss Annamária

9.

Okoskák

23

24

20

67

Bodolai Dávid,Csáky Levente,Hadobás Gellért,Sándor Flórián.

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Bóna Anikó

10.

Bajnokok

21

21

20

62

Szántó Balázs,Bétéri Fanni, Menyhárt Hanga,Gyulai Attila.

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola  - MÁTÉSZALKA

Farkas Győzőné


Még több kép:
ITT!

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

438037489_3458473091110263_5499977496408484533_n

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

436266401_25167582999556714_4487231107015364143_n

Üdvözlettel: MIME Versenybizottság
Akkreditált  3x - os Kiváló Tehetségpont - Míg Megnövök Alapítvány- BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács 
www.megnovok.hu
2004 – 2024.
oklevél minták21212

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Süti kezelés beállítása
Mi és partnereink az Ön engedélyét kérjük arra, hogy cookie-kat tároljunk eszközén személyre szabott hirdetések és tartalom nyújtásához, hirdetés- és tartalomméréshez valamint nézettségi adatok gyűjtéséhez.
Süti kezelés beállítása