TERÜLETI FORDULÓK HELYSZÍNEI 2024.03.06.

2024. MÁRCIUS 6.

2024. március 03.
6970
20220520_154339

A TERÜLETI FORDULÓ IDEJE:2024. MÁRCIUS 6. 14.00 - és 15.00 óra.

Az alábbi intézmények közül választhatnak a csapatok:


BUDAPEST

Főszervező: Gévay-Nagy Zsuzsa   tanárnő.
Helyszín: Gyulai István Általános Iskola.

Cím: 1202 Budapest, Mártírok útja 205.  TÉRKÉPEN  Az intézmény weboldala:  https://www.gyulaisuli.hu/

_________________________________________________________________________________________

BÁCS - KISKUN VÁRMEGYE
Főszervező: Szabóné Demeter Edit tanárnő.
Helyszín: Kiskunfélegyházi Darvas József Általános Iskola
Cím: 6100 Kiskunfélegyháza, Darvas tér 10. Az intézmény weboldala: https://www.darvasj.hu/page/


_________________________________________________________________________________________

BÉKÉS VÁRMEGYE

Főszervező: Baji Anna főigazgató tanárnő.
Helyszín: Tildy Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Dózsa utca telephelye
Címe: 5520 Szeghalom, Dózsa György utca 13-17. Az intézmény weboldala:  http://tildyiskola.hu/

_______________________________________________________________________________________

BORSOD - ABAÚJ  - ZEMPLÉN VÁRMEGYE  1. KÖRZET
Főszervező: Molnárné Madar Mária tanárnő.
Helyszín: Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenő Tagiskolája
Cím: 3700 Kazincbarcika, Mikszáth Kálmán u. 2. Az intézmény weboldala: ITT!

_________________________________________________________________________________________



BORSOD - ABAÚJ  - ZEMPLÉN VÁRMEGYE 2.
KÖRZET
Főszervező: Rácz Zita tanárnő.
Helyszín:
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Cím: Tiszaújváros, Deák Ferenc tér 16. 3580. Térképen:  Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola
Az intézmény weboldala: ITT!
________________________________________________________________________________________

BORSOD - ABAÚJ -  ZEMPLÉN VÁRMEGYE 3. KÖRZET
Főszervező: Prekopné Hriczó Mária tanárnő .
Helyszín:
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Kollégium és Óvoda

Cím: 3529 Miskolc, Fényi Gyula tér 2-12. Térképen:  FÉNYI GYULA JEZSUITA GIMNÁZIUM
Az intézmény weboldala: ITT!

_________________________________________________________________________________________

CSONGRÁD- CSANÁD VÁRMEGYE
Főszervező: Tánczosné Fullér Ildikó tanárnő
Helyszín:
Szegedi Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI
Cím: 6723 - Szeged, Építő u. 9.
Az intézmény weboldala: https://www.tarjanikettannyelvu.hu/

________________________________________________________________________________________

FEJÉR VÁRMEGYE
Főszervező: Boros Nikoletta tanárnő.

Helyszín: Gárdony, Gárdonyi Géza Általános Iskola
Cím: 2483 Gárdony, Bóné Kálmán u. 14/b.
Az intézmény weboldala:  http://gardonyiskola.hu/

________________________________________________________________________________________

HAJDÚ -BIHAR VÁRMEGYE
Főszervező: Buzai Jánosné tanárnő.
Helyszín: Nyíradonyi Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola
Cím: 4254, Nyíradony Árpád tér 10.
Az intézmény weboldala: https://www.szentmihalyaltisk.hu/

_______________________________________________________________________________________


JÁSZ - NAGYKUN - SZOLNOK 
VÁRMEGYE
Főszervező: Dr. Burkáné Beck Csilla tanárnő.
Helyszín: Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Cím: 5000 Szolnok, Fiumei út 5.
Az intézmény weboldala: http://www.fiumei.hu/

______________________________________________________________________________________


KOMÁROM - ESZTERGOM VÁRMEGYE
Főszervező: Sturczné Borbás Tünde tanárnő.

Helyszín: Tatabánya -  Pólya György Általános Iskola.
Cím:  2800 Tatabánya, Sárberki Ltp. 503.
Az intézmény weboldala: http://www.sarberki.hu/

_______________________________________________________________________________________

NÓGRÁD VÁRMEGYE
Főszervező: Lantos Sándorné tanárnő.

Helyszín: Szécsény - Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Cím: 3170 Szécsény, Magyar út 13-15.
Az intézmény weboldala: https://barkanyisuli.eoldal.hu/

________________________________________________________________________________________


PEST VÁRMEGYE 1. KÖRZET
Főszervező: Pintérné Bontovics Judit tanárnő.
Helyszín: Tápiószele, Blaskovich János Általános Iskola
Cím: 2766 Tápiószele, Széchenyi u. 20.
Az intézmény weboldala: http://szelesuli.atw.hu/

______________________________________________________________________________________


PEST VÁRMEGYE 2. KÖRZET
Főszervező: Gönczölné Mádi Friderika intézményvezető-helyettes tanárnő.
Helyszín: Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola

Cím: 2740 Abony, Szelei u. 1.
Az intézmény weboldala: http://www.somogyi-abony.sulinet.hu/


________________________________________________________________________________________

SOMOGY VÁRMEGYE
Főszervező: Resli Réka tanárnő.
Helyszín: Balatonszárszói József Attila Általános Iskola


Cím: Balatonszárszó,  Vörösmarty u. 6.
Az intézmény weboldala: http://www.szarszosuli.hu


________________________________________________________________________________________
SZABOLCS - SZATMÁR- BEREG VÁRMEGYE
Főszervező: Áncsán Sándor tanár Úr

Helyszín:
Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye.

Cím:  4244 Újfehértó, Kökény utca 22. Az intézmény weboldala: ITT!

________________________________________________________________________________________

VAS VÁRMEGYE
Főszervező: Lakatos Gabriella tanárnő.

Helyszín: E- Bridges Digitális Iskola,
Cím: 9766 Rum, Szombathelyi utca 47.
Az intézmény weboldala:   https://e-bridgeschool.hu

________________________________________________________________________________________

ZALA VÁRMEGYE
Főszervező: Horváth Judit tanárnő.

Helyszín: Zalaegerszegi Dózsa György Magyar – Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola,
Cím:
8900 Zalaegerszeg, Kis utca 6.

Az intézmény weboldala:   https://www.dozsazalaegerszeg.hu/www/index.php/

________________________________________________________________________________________

SZATMÁR VÁRMEGYE
Főszervező: Nichita Sulyok Juliánna tanárnő.
Helyszín: Szatmárnémeti -  Aurel Popp Művészeti Líceum
Cím: 440042, Satu-Mare (Szatmárnémeti) Str. Jean Calvin Nr. 10. 
Az intézmény weboldala:  ITT!

_______________________________________________________________________________________

MAROS VÁRMEGYE
Főszervező: Kátai Judit tanárnő
Helyszín: Nyárádszereda - Deák Farkas Általános Iskola
Cím: Nyárádszereda , Pia
ța Teilor 3, Miercurea Nirajului 547410. Románia
Az intézmény weboldala:  ITT!

________________________________________________________________________________________


HARGITA VÁRMEGYE 1.KÖRZET
Főszervező: Lakatos Ildikó tanárnő.
Helyszín: Csíkszereda -  Petőfi Sándor Általános Iskola
Cím:  Csíkszereda -  Petőfi Sándor utca 40. szám.
Az intézmény weboldala: http://www.petofiiskola.ro/

______________________________________________________________________________________


HARGITA VÁRMEGYE 2.KÖRZET
Főszervező: Bíró Annamária tanárnő.
Helyszín: Gyergyószentmiklós - Fogarasy Mihály Általános Iskola
Cím: Bulevardul Lacu Roşu 20, Gheorgheni 535500. Románia
Az intézmény weboldala: https://www.fogarassymihaly.ro/hu/

________________________________________________________________________________________

KÉPEK AZ ELMÚLT ÉVEK TERÜLETI FORDULÓIRÓL:

Album: TERÜLETI FORDULÓ

K
ÉPEK AZ ELMÚLT ÉVEK DÖNTŐIRŐL


A DÖNTŐK IDEJE:  2024. ÁPRILIS - MÁJUS.   2024. TAVASZ: AZ ÖSSZES DÖNTŐ HELYSZÍNE


MIME SZERVEZŐK ELÉRHETŐSÉGE :    megoldas@megnovok.hu    és  30 32 28 638 és  + 36 30 9 28 46 96.


s223233

Süti kezelés beállítása
Mi és partnereink az Ön engedélyét kérjük arra, hogy cookie-kat tároljunk eszközén személyre szabott hirdetések és tartalom nyújtásához, hirdetés- és tartalomméréshez valamint nézettségi adatok gyűjtéséhez.
Süti kezelés beállítása