"OLVASNI...!" CSAPATVERSENY DÖNTŐSEI

2.3. ÉS 4. ÉVFOLYAM

2024. március 13.
1259
2023050er5_1553242632

"OLVASNI NEM CIKI!" CSAPATVERSENY / 2. OSZTÁLY / 2023/24. TANÉV DÖNTŐSEI 
A DÖNTŐK HELYE:  ITT!  IDEJE: 2024. ÁPRILIS 19. (PÉNTEK).

Album: ÍGY LÁTTÁTOK - TI! : ) ... avagy ilyennek láttátok a TAVASZI DÖNTŐKET! (8db)

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!


Gratulálunk a területi fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, itt legfeljebb 45 pontot -, a hat forduló után összesen 270 pontot lehetett elérni!
Itt  láthatjátok a területi forduló után a  döntős csapatok listáját, az összesített pontszámukkal:

CSAPAT NEVE

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

ÖSSZES PONT:  

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Cukorborsók

Bém Noémi, Olajos Viktória, Váradi Hanna, Bodolay Zsolna

264

Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola

Polyák Attiláné

Betűfalók

Karsai Mirtill, Lakatos Réka, Nagy Patrícia, Ugyan Róbert

262

Szent Mihály Görögkatolikus  Általános Isk.  és AMI- Nyíradony

Nyakacskáné Bihari Julianna

Olvasó manók

Bors Bence, Ispán László Attila, Nagy- Pál Noel Imre, Szöllősi Dávid Anakin

262

Gulner Gyula Általános Iskola Budapest

Deme Istvánné

Könyvbúvárok

Bartucz Botond, Bucskó Zsolt, Móricz Kincső, Tamás Luca

258,5

Szent Mihály Görögkatolikus  Általános Isk.  és AMI- Nyíradony

Nyakacskáné Bihari Julianna

Betűfalók

Gresnyer Benedek,Majoros Kornél,Tóth Marcell,Vaskó Ábel.

258,5

Kossuth Lajos Ált.Iskola.- Miskolc

Szabó Annamária

Menőmanók

Tóth Milán, Brogli Kevin, Sikora Levente, Gerliczky Nándor

258

Miskolci Görögkatolikus Ált.Iskola

Polyák Attiláné

Kodályos könyvmolyok

Coleman Giselle Mira,Erdős István,Tóth Mirabella Leila,Tóth Titanilla Amira.

257

Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola

Semsey Zoltán Tamásné

Lapozók

Révész Zoé,Szabó Ákos,Zatureczki Botond,Kemény László.

254

Nyíregyházi Herman Ottó Tagintézmény

Dr. Rádainé Safranku Ágnes

Okostojások

Kiss Máté, Siménfalvi Balázs, Forró Zsolt, Bak Lukács

252,5

Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola

Polyák Attiláné

Szuper4s

Batizán Hanna, Istvánfi Boróka, Sipos Dorka, Toth Kata

251,5

Deák Farkas Általános Iskola Nyárádszereda

Gergely Gyopár


________________________________________________________________________________________________

"OLVASNI NEM CIKI!" CSAPATVERSENY / 3. OSZTÁLY / 2023/24. TANÉV DÖNTŐSEI 
A DÖNTŐK HELYE:  ITT!  IDEJE: 2024. MÁJUS.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!


Gratulálunk a területi fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, itt legfeljebb 45 pontot -, a hat forduló után összesen 270 pontot lehetett elérni!
Itt  láthatjátok a területi forduló után a  döntős csapatok listáját, az összesített pontszámukkal:

CSAPAT NEVE:

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

ÖSSZES PONT:

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Szövegről, szövegre

Kicsák Milán,Mészáros Szofi,Rozsnyai Emma,Vida Kinga.

262

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola - MÁTÉSZALKA

Alföldiné Lovasi Ildikó

Szóvadászok

Balla Nóra Ivett,Bíró Panna,Kislaki Bìborka,Kàdàr Anna.

258,5

Deák Farkas Általános Iskola, Nyàràdszereda

Szász Melinda Andrea

Csodacsapat

Bere Emese,Tarr Anita,Zsigovics Mia,Smiri Sándor Zalán.

256,5

Tildy Zoltán Általános Iskola és AMI- SZEGHALOM

Kohutné Marsi Gabriella

Könyvnyelők

Molnár-Kiss Dóra,Ficzus Ábel,Kántor Kata,Székely Balázs.

253

Scoala Gimnaziala " Tholdalagi Mihály" -KORONKA

Dósa Ibolya

Kis nyuszik

Kelemen Dorka,Szabó Gréta Dalma,Szabó Hanga Kincső,Tamás Emma.

252

Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola

Ágoston Gyöngyi

Okoskák

Kaposy Eszter,Fózer Anna Barbara,Oosterhuis Dániel,Varga-Vidóczi Marcell.

251,5

Gárdonyi Géza Általános Iskola- GÁRDONY

Boros Nikoletta

Kisrókák

Rozsnyai Jeremiás Tímea,Rozina Tímea,Marton Ákos,Bíró Konrád.

247

Deák Farkas Általános Iskola, Nyárádszereda

Szász Melinda Andrea

Könyvmoly lányok          

Antal Anna, Ledacs-Kis Vanessza,  Németh Judit Anna, Szücs Mira

244

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Tóth Edina

Könyvbolondok

Bőhm Fruzsina,Csánitz Panka,Szigethy Flóra,Varga Bence.

240,5

Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium - VELENCE

Teklesz Zsuzsanna

Könyvmolyok

Federics Máté,Futó-Szente Zoé,Gorodi Zoé Szonja,Tári Olívia Anna.

240

Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium - VELENCE

Teklesz Zsuzsanna

"OLVASNI NEM CIKI!" CSAPATVERSENY / 4. OSZTÁLY / 2023/24. TANÉV DÖNTŐSEI 
A DÖNTŐK HELYE:  ITT!  IDEJE: 2024. MÁJUS.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!


Gratulálunk a területi fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, itt legfeljebb 45 pontot -, a hat forduló után összesen 270 pontot lehetett elérni!
Itt  láthatjátok a területi forduló után a  döntős csapatok listáját, az összesített pontszámukkal:

CSAPAT NEVE:

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

ÖSSZES  PONT

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Könyvbúvárok

Hegedüs Dóra, Szádeczky Lili, Szabó Letta, Lakatos Balázs

268,5

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. - Szolnok

Major Krisztina

Szövegalkotók

Tőkés Izabella,Kerezsi Áron,Varga Nóra,Paczók Dorka.

267,5

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola - Mátészalka

Farkas Győzőné

Mesternégyes

Bere Korina Fruzsina, Hamar Panna, Gyáni Ágoston, Homoki Olivér.

265,5

Kossuth Lajos Általános Iskola és AMI- Füzesgyarmat

Oravecz Eszter Ágnes

Tuc

Koszta Mia Lara,Rozsnyai Léna Boglárka,Kerekes Botond,Kiss Petra.

265,5

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola - Mátészalka

Farkas Győzőné

Könyvkalandorok

Szőke Ádám, Antal Zsombor, Bihari-Kun Boldizsár, Patkós Zsombor

262

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. - Szolnok

Major Krisztina

Szófalók

Bengyik Fanni,Sebők Zsófia,Sipos Dóra,Trosztmér Liza.

262

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Bóna Anikó

Csajos Osztag

Bártfai Szofi,Koncz Dóra Csepke,Raffai Eszter,Vígh Adél.

260,5

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola - Miskolc

Rózsáné Fridel Anita

Könyvmolyok

Szabó Odett,Verebélyi Noa Bella,Kmoch Zoltán,Regős Emma Szeréna.

260

PMÁI ÁDÁM JENŐ TAGISKOLA - Kazincbarcika

Lukácsné Gaál Ágnes

Eszes könyvfalók

Baka Bende, Méray Márkó, Novák Konrád, Venczel Viktor

260

Nyíregyházi Apáczai Csere János Ált. Isk. és AMI

Kemecseiné Rusz Eleonóra

Könyvmolyok

Voniga Délia,Kiss Csenge,Molnár-Kiss Boglárka,Gönczi Anna.

259

Scoala Gimnaziala " Tholdalagi Mihály" -KORONKA

Pap Enikő Erzsébet

Olvasó vadócok

Borka Csanád,Ferenczi Szabolcs,Kiss Dávid,Nagy Tamás-Gellért.

259

Liviu Rebreanu Általános Iskola Marosvásárhely

Barabás Enikő

Fabulakapitány

Bartha Hanna, Kertész Panna, Kovács Karolina, Németh Bálint.

259

Nyíregyházi Apáczai Csere János Ált. Isk. és AMI

Kemecseiné Rusz Eleonóra

________________________________________________________________________________________________________________________

Üdvözlettel:

a MIME VersenybizottságAkkreditált Kiváló Tehetségpont - Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács
www.megnovok.hu
2004 – 2024oklevél minták21212.   

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Süti kezelés beállítása
Mi és partnereink az Ön engedélyét kérjük arra, hogy cookie-kat tároljunk eszközén személyre szabott hirdetések és tartalom nyújtásához, hirdetés- és tartalomméréshez valamint nézettségi adatok gyűjtéséhez.
Süti kezelés beállítása