MATEKGURU CSAPATVERSENY DÖNTŐSEI

2. 3. és 4. ÉVFOLYAM

2024. március 12.
1820
281709799_3sdsds227633474150977_29574702836789546_n

A DÖNTŐK HELYE: MIME -  ITT!
IDEJE: 2024. MÁJUS.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

MatekGuru 4. osztály - döntősök:

20230510_142422

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!

Gratulálunk a területi fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz! Itt is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a 6. forduló után a  döntős csapatok listáját, az összesített pontszámukkal:

CSAPAT NEVE:

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

ÖSSZES PONTSZÁM:

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Matekzsenik

Ács Máté, Lipák István, Nagy Lizett,Rabi Ádám István.

300

Somogyi Imre Általános Iskola -Abony

Pál-Szabó Andrea

Fürge egerek

Albert Ádám, Albert László, Dudás Antónia, Vukoszávlyev Tijana.

295

Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola - Budapest

Bujdosó Ildikó

Fekete Ászok

Gulyás Csenge, Kocsis Nóra, Lipák Regina, Nyitrai Zita.

295

Somogyi Imre Általános Iskola -Abony

Pál-Szabó Andrea

Bölcs baglyok

Fábián Ida,Herceg Balázs,Juhász Bence,Polonkai Zsombor.

290

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Lovász - Tóth Beáta

LegoKockák

Duzsik Szófia Tünde,Takács Anna,Sebestyén Mátyás,Horváth Gergő.

285

Zalaegerszegi Dózsa György Magyar Angol KTNY Ált.Isk.

Horváth Judit

Matek nindzsák

Szántó Nóra,Ambrus Márk,Zeke Patrik,Venczel Laura

280

Pólya György Általános Iskola- Tatabánya

Lugosi Barbara

Matekosok szabadságon

Bakondi Ábel, Balássy Brigitta, Virág Luca, Vasvári Ákos.

279

Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola

Eszenyiné Stéh Katalin

Villámszámolók

Simon Viola,Kiss Máté,Pólik Bendegúz,György Levente.

275

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Lovász - Tóth Beáta

MatekKirályok

Deák Liza Anna,Ludman Viktor,Papp Erik Raul,Serbán Marcell István.

274

Kövy Sándor Általános Iskola és AMI - Nádudvar

Harsányiné Iván Emese

KolbÁszokKelemen Enéh, Megyeri Hanga Boglárka, Pélyi-Tóth Benett, Sass Bende.             270

Somogyi Imre Általános Iskola -Abony

Pál-Szabó Andrea

______________________________________________________________________________________________________________________________________

MatekGuru 3. osztály - döntősök:

20230530_104749

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!

Gratulálunk a területi fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz! Itt is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a 6. forduló után a  döntős csapatok listáját, az összesített pontszámukkal:

CSAPAT NEVE

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

ÖSSZES PONTSZÁM:

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Agytornászok

Fábián -Gerő Tekla, Jáger Szofi, Kicsák Milán, Mészáros Szofi.

295

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola és Óvoda - MÁTÉSZALKA

Apátiné Bodó Katalin

Királykobrák

Szabados Anna, Szabados Eszter, Szabó Kinga, Polyák Dávid Zsombor.

290

Somogyi Imre Általános Iskola - ABONY

Pál-Szabó Andrea

Matek Manók

Jánosi Boglárka,Kapcár Kornél ,Medvés Vince,Varjas Lili.

285

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Rácz Zita

Okos zombik

Fiala Zselyke, Keresztúri Anna, Lendvai László Levente, Polyák Máté Erik.

275

Somogyi Imre Általános Iskola - ABONY

Pál-Szabó Andrea

Príma Prímek

Bolehradsky Norina,Lepsényi Bence,Székely Balázs,Farkas Villő Hanna.

275

Pólya György Általános Iskola- Tatabánya

Reiner- Kertész Henrietta

Mátyás apródai

Bóka Hanna Katalin, Tömör Tamás, Uhrin Tamás, Üveges Zsombor.

271

Csömöri Mátyás Király Általános Iskola

Uhrinné Mónus Orsolya

Matek királyok

Koller Zalán, Fülöp Márton, Ramirez-Németh Alexander, Tapsonyi Zsombor Nimród.

260

József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola - BUDAPEST

Palotainé Simon Ilona

Pufi

Bige Zoé,Demeter István,Fazekas Péter,Kálmándi Benjámin.

260

Móricz Zsigmond Görögkatolikus Általános Iskola - MÁTÉSZALKA

Bajkán Barbara

Szerencse

Balogh Bence,Bazola Benett,Gulyás Csenge,Varga Villő.

260

Móricz Zsigmond Görögkatolikus Általános Iskola - MÁTÉSZALKA

Bajkán Barbara

Tudorkák

Cseh Lorina,Ékes Kristóf,Székely Zoltán,Szolomájer Villő.

259

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola és Óvoda - MÁTÉSZALKA

Paliczné Halajkó Erika

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!

Gratulálunk a területi fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz! Itt is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a 6. forduló után a második osztályos döntős csapatok listáját, az összesített pontszámukkal:

CSAPAT NEVE

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

ÖSSZES PONT:

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Minervások

Kodaj Kende Bendegúz,Kovács Barnabás,Rokolya Kornél,Zsombok Levente.

295

Pólya György Általános Iskola- Tatabánya

Sturczné Borbás Tünde

Agyasok

Deák Márk,Csató Róza,Fehérvári Dániel,Lehotai Szonja.

291

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola -MISKOLC

Kóródiné Csomós Anikó

Matek Manók

Imecs Boglárka, Máté Botond, Ujvári Nimród, Varga Lara.

290

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola és Óvoda - MÁTÉSZALKA

Izsóné Kicsák Éva

Abonyi Okos Rókák

Sándor Lukács János, Kánya Eszter, Katona Adél, Brezvai Marcell.

285

Somogyi Imre Általános Iskola - ABONY

Dobozyné Kovács Mária

Ki(s)számolók

Nagy Botond, Petrik Kristóf Péter,Szabó Hanna Terézia,Tóth Gréta.

285

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Pintérné Bontovics Judit

Kobra 11

Kádár Tamás,Ebergényi Emili,Izmán Réka,Nguyen Dinh Annam.

285

József Attila Katolikus Általános Iskola - BUDAPEST

Bozsó Veronika

Okoskák

Ékes Lórinc,Boldozsár Szabolcs, Greskovics Gergő,Bagi Zsolt.

283

Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI - SZEGED

Tánczosné Fullér Ildikó

Szupermatekosok

Biró Liza,Raffai Adél,Rácz Konrád,Vígh Sebestyén.

281

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola -MISKOLC

Kóródiné Csomós Anikó

Bohóchal 100

Illés Bulcsú,Viki Mátyás,Kiss Benedek,Bíró Kornél.

280

József Attila Katolikus  Általános Iskola - BUDAPEST

Bozsó Veronika

Okoskodók

Karikó István,Maroda Bence, Szabó Iván , Szigeti Gábor.

280

Oltalom Óvoda és Általános Iskola Görög Katolikus Iskola - ÚJFEHÉRTÓ

Káposznyákné Papp Ibolya

Számok végtelenig

Hujber Csaba,József Alex,Mód Zsombor,Renner Ferenc.

280

József Attila Katolikus Általános Iskola - BUDAPEST

Major Judit



Üdvözlettel: MIME Versenybizottság
Akkreditált  3x - os Kiváló Tehetségpont - Míg Megnövök Alapítvány- BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács 
www.megnovok.hu
2004 – 2024.
oklevél minták21212

______________________________________________________________________________________________________________________

Süti kezelés beállítása
Mi és partnereink az Ön engedélyét kérjük arra, hogy cookie-kat tároljunk eszközén személyre szabott hirdetések és tartalom nyújtásához, hirdetés- és tartalomméréshez valamint nézettségi adatok gyűjtéséhez.
Süti kezelés beállítása