Figyelem! Ez a cikk már nem aktív!

MATEKGURU CSAPATVERSENY 2023/24. DÖNTŐSEI

5.- 6.- 7. - ÉS 8. ÉVFOLYAM.

2024. március 12.
1474
279619412_50rrcc9ee2263597548462_653702693715347152_n


A DÖNTŐK HELYE: MIME ITT!
IDEJE: 2024. ÁPRILIS.


20230511_155619

MatekGuru 8. osztály - döntősök:

_________________________________________________________________________________________________________________________________________


Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!


Gratulálunk a területi fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz! Itt is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a 6. forduló után a  döntős csapatok listáját, az összesített pontszámukkal:

CSAPAT

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

ÖSSZES PONT  :

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Rogers Guruk

Körmendy Márton,Hennig Alex, Hennig Paolo,Nagy Levente.

295

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola-Budapest

Hodur Henrietta

Mennydörgő csirkecombok

Bőszény Izabella,Csáki Gréta,Varga Kristóf,Gulyás Dorka.

295

Somogyi Imre Általános Iskola Abony

Farády Csilla

Számolóagyak 4

Giesz-Békefi Benett,Kass Tamás Dániel,Koller Balázs,Tótik Tamás.

290

József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola-Budapest

Horváth Attiláné

Csajok a negyediken

Fábián Anna, Juhász Jázmin, Lukács Lili, Rőfi Anett

290

Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola

Jankovszki Zoltánné

Köszönöm a rózsát

Mátyás Csoma,Juhász Gergő,Juhász Máté,Róna Balázs.

290

Somogyi Imre Általános Iskola Abony

Farády Csilla

Muskétások

Mester Márk,Nagy István Balázs,Hegedűs Attila,Órendi Göncöl.

260

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye

Békésiné Nagy Mónika

Mateklegendák

Ágoston Alex,Orbán György,Szentesi Dorina,Tábori László János.

245

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI

Áncsán Sándor

Agy Alakulat

Ferenczi Tamara Kíra, Kiss Hanna Gréta, Pásztor Botond, Schäffer-Csalló Barnabás

230

Pólya György Általános Iskola -Tatabánya

Kovaliczky Istvánné

8CFiúk

Dojcsák Ferdinánd,Hornyák Dorián,Németh Zsombor,Zarándy Vilmos.

220

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium - Miskolc

Kalo Annamária

_________________________________________________________________________________________________________________________________________
MatekGuru 7. osztály - döntősök:

20230512_135256

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!


Gratulálunk a területi fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz! Itt is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a 6. forduló után a  döntős csapatok listáját, az összesített pontszámukkal:

CSAPAT NEVE:

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

ÖSSZES PONT :  

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Huska muskák

Borhi Kata,Nagy Brigitta,Novák Boglárka,Rómer Noémi.

290

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Dr. Burkáné Beck Csilla

Sakkosok

Fekete Borbála Anna,Kordé Anna,Megyeri Polett,Novákovics Nikolett.

290

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola-Budapest

Hodur Henrietta

Nyerő Csapat

Józsa Mátyás, Katona-Horváth Hümér, Molnár Noel, Verlics Konrád

280

Százhalombattai Eötvös Loránd Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola

Horváth Gabriella

NoName

Jakab Csongor, Lukács Kristóf, Váradi Áron, Lénárt András

280

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium -  Miskolc

Prekopné Hriczó Mária

Buggyantott tojások

Tóth Ida,Murányi Janka,Pethő Zsanett,Vörös , Barka Alíz.

270

Grassalkovich Általános Iskola-Budapest

Lopatovszkiné Kasza Éva

Kiszámíthatatlanok

Békési Boglárka,Hegedűs André,Fazekas Kira,Jámbor Bianka.

267

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI
Vasvári Pál Tagintézménye

Kiss Ernő László

Végtelenek

Retkes Kira, Sárközi Melissza, Jani Dzsenifer, Kovács Tamás

265

Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola

Kis Judit

FeleFele

Dankó Anna,Dankó István,Orbán Lilla,Váradi Dániel.

250

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI

Áncsán Sándor

ÉSZ a köbön

Jakab Dominik,Máthé Levente,Varga Noémi Panna.

240

PMÁI ÁDÁM JENŐ TAGISKOLA -Kazincbarcika

Molnárné Madar Mária

Gumimaci Komandó

Sántha Lukács, Boholy Hunor, Kántor Vince, Kántor Benedek

231

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium -  Miskolc

Prekopné Hriczó Mária


_________________________________________________________________________________________________________________________________________

MatekGuru 6. osztály - döntősök:

2023043325_135916

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!


Gratulálunk a területi fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz! Itt is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a 6. forduló után a  döntős csapatok listáját, az összesített pontszámukkal:

CSAPAT NEVE:

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

ÖSSZES:

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Szuper matekosok 

Berta Dávid,Hernyák Botond, Németh Roxána, Tóth Andrea

300

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Kis-Szétsi Csaba

Irkafirka

Fehér Domokos, Körmendy Sára,Kun Zente,Larsen Teodor

295

Carl Rogers Általános Iskola -Budapest

Hodur Henrietta

ALFA

Budai Amina, Kasler Léna, Déllei Fruzsina, Markolt Alexa

280

Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola

Szabóné Demeter Edit

ABACUS

Kiss Panna Zsófia,Jakus Huba,Sándor Mátyás,Biró András.

275

Benkő István Református Általános Iskola -Budapest

Császári Csilla

Formálók

Leskó Iván,Kolozsvári Áron,Larsen Ludvig,Vajda Milán

275

Carl Rogers Általános Iskola -Budapest

Hodur Henrietta

Szimat

Fridrik Lili,Picardi Mátyás,Katona Mátyás ,Tátrai Dimitri

270

Carl Rogers  Általános Iskola -Budapest

Hodur Henrietta
és  Diószegi Edina

TÚRÓRUDIK

Halmai Liliána, Csedő Nóra, Horváth Zorka, Mocsár Enikő

270

Sztehlo Gábor Evangélikus Iskola  -Budapest

Batkiné Szalontai Gyöngyvér

A sósnégyes

Bíró Amanda,Hegedűs Aliz,Bencs Dorina Gréta, Cseh Johanna Petra

260

József Attila Katolikus  Általános Iskola -Budapest

Horváth Attiláné

Fejtörekvők

Árva Zalán,Sztányi Mira,Czirják Szidónia Hermina,Paczári Patrik

236

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI

Nagy Gábor

AlgeBratyók

Benedek-Tóth Ádám,Benedek-Tóth Zsófia,Pándi Sára,Sipos Dóra

230

Pólya György Általános Iskola -Tatabánya

Szántó Adrienn

ZoZeMáCsa

Farkas Zente,Parti Márk,Sipkás Csanád, Tóth Zoltán

226

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium  - Miskolc

Kalo Annamária

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

MatekGuru 5. osztály - döntősök:

284351877-555158977084210446-749842048104011869-n

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!


Gratulálunk a területi fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz! Itt is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a 6. forduló után a  döntős csapatok listáját, az összesített pontszámukkal:

CSAPAT NEVE:

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

ÖSSZES PONT :

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Ütős négyes

Resch László,Kern Bálint,Jenei Dániel,Heller Miklós

281

Budapesti Gyulai István Általános Iskola

Bernáth Péter

Számvadászok

Kis Gergő,Rácz Krisztián,Nguyen Phan Bao Long,Zádor Anna

280

Budapesti Gyulai István Általános Iskola

Bernáth Péter

Mozgóagyak

Pántya Panna,Patai Hanna Barbara,Patai Tamás,Szűcs Gabriella.

275

Nagyrábéi Móricz Zs. Általános Iskola

Németh Emil

Pindúrok

Abonyi Zalán, Benke Ágnes, Sándor Ágnes, Juhász Erik László

271

Somogyi Imre Általános Iskola - Abony

Tóthné Kocsis Ildikó

Számszervíz

Káplár Balázs, Kiss Jázmin, Kovács Panka, Orsós Tamara Amanda,

271

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola

Katona Ferenc

Matekcsúcsok

Bankó Olivér Botond, Kovács Gergő, Markó Martin, Mucza Zétény

260

Somogyi Imre Általános Iskola - Abony

Tóthné Kocsis Ildikó

Szám-M(B)olyok

Dajka Ernő Zalán,Makula János,Tiszai Dániel,Szilágyi Marcell János

260

Nagyrábéi Móricz Zs. Általános Iskola

Németh Emil

Feketenindzsák

Székely Levente, Túróczi Gergő, Mucsi Petra Alexandra, Nyitrai Nikolett

256

Somogyi Imre Általános Iskola - Abony

Tóthné Kocsis Ildikó

Okoskodó 4-es

Kiss Kira Maja, Molnár Mátyás,Sipos Milán Bence, Szabó Liza

250

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Szabóné Varga Georgina

Ravasz rókák

Losonczi Vivien,Mondok Fanni,Osikóczki Réka,Tábori Ádám Dávid

248

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI

Áncsán Sándor

Zöldfülüek

Ágoston Cintia,Kovács Dominik,Tamás Bendegúz,Verdes Zsombor.

245

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI

Tóth Zoltánné

_________________________________________________________________________________________________