MatekGuru 2. évf. döntő 2024. 05.17.

2024. május 21.
303
20240517_13ww5944

MatekGuru 2. évf. döntő - 2024. 05.17.

Gratulálunk a győzteseknek, helyezetteknek!  Íme  a végeredmény:

20240dd517_142735

CSAPATNÉV

1.F.

2.F.

3.F.

4.F.

5.F.

6.F.

71.F.

8.F.

9.F.

10.F.

össz:

CSAPATTAGOK

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

1.

Bohóchal 100

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

50

Illés Bulcsú,Viki Mátyás,Kiss Benedek,Bíró Kornél.

József Attila Katolikus Német Nemzetiségi Általános Iskola - Budapest

Bozsó Veronika

1.

Minervások

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

50

Kodaj Kende Bendegúz,Kovács Barnabás,Rokolya Kornél,Zsombok Levente.

Pólya György Általános Iskola- Tatabánya

Sturczné Borbás Tünde

2.

Matek Manók

5

5

5

5

5

5

5

3

5

5

48

Imecs Boglárka, Máté Botond, Ujvári Nimród, Varga Lara.

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola és Óvoda - Mátészalka

Izsóné Kicsák Éva

3

Okoskák

5

5

4

5

5

5

5

5

5

3

47

Ékes Lórinc,Boldozsár Szabolcs, Greskovics Gergő,Bagi Zsolt.

Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI - Szeged

Tánczosné Fullér Ildikó

4.

Szupermatekosok

5

5

3

0

5

5

5

5

5

5

43

Biró Liza,Raffai Adél,Rácz Konrád,Vígh Sebestyén.

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola -Miskolc

Kóródiné Csomós Anikó

5.

Számok végtelenig

5

5

5

5

5

5

0

0

5

5

40

Hujber Csaba,József Alex,Mód Zsombor,Renner Ferenc

József Attila Katolikus Német Nemzetiségi Általános Iskola - Budapest

Major Judit

6.

Kobra 11

5

5

4

0

5

5

5

5

0

5

39

Kádár Tamás,Ebergényi Emili,Izmán Réka,Nguyen Dinh Annam.

József Attila Katolikus Német Nemzetiségi Általános Iskola - Budapest

Bozsó Veronika

7.

Agyasok

5

5

4

5

5

5

0

0

0

3

32

Deák Márk,Csató Róza,Fehérvári Dániel,Lehotai Szonja.

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola -Miskolc

Kóródiné Csomós Anikó

8.

Okoskodók

5

5

5

5

5

0

5

0

0

0

30

Karikó István,Maroda Bence,
Szabó Iván  Szigeti Gábor.

Oltalom Görög  Katolikus Ált. Iskola - Újfehértó

Káposznyákné Papp Ibolya

9.

Abonyi Okos Rókák

5

5

5

0

0

0

5

0

0

5

25

Sándor Lukács János, Kánya Eszter, Katona Adél, Brezvai Marcell.

Somogyi Imre Általános Iskola - Abony

Dobozyné Kovács Mária

10.

Ki(s)számolók

5

5

4

1

5

0

0

4

0

0

24

Nagy Botond, Petrik Kristóf Péter,Szabó Hanna Terézia,Tóth Gréta.

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Pintérné Bontovics Judit


______________________________________________________________________________________________________________________


202ee40517_141211

______________________________________________________________________________________________________________________

MÉG TÖBB KÉP:  ITT!

20ee240517_140310


______________________________________________________________________________________________________________________

202405hhh17_143420

Üdvözlettel: MIME Versenybizottság
Akkreditált  3x - os Kiváló Tehetségpont - Míg Megnövök Alapítvány- BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács 
www.megnovok.hu
2004 – 2024.
oklevél minták21212

______________________________________________________________________________________________________________________

Süti kezelés beállítása
Mi és partnereink az Ön engedélyét kérjük arra, hogy cookie-kat tároljunk eszközén személyre szabott hirdetések és tartalom nyújtásához, hirdetés- és tartalomméréshez valamint nézettségi adatok gyűjtéséhez.
Süti kezelés beállítása