Előző tanévi (2022/23.) - Olvasni nem ciki! - 3. évf. döntő végeredmény

2023. május 08.
528
20230505_1434361

"Olvasni nem ciki!" - 3. évf. döntő végeredmény:

20230505_143439

2023. május 4-5.
Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!

20230505_093133

Örülünk, hogy itt voltatok -  gratulálunk kiváló eredményeitekhez, helyezéseitekhez, pontszámaitokhoz.
Itt láthatjátok a döntő végeredményét:

2023.05.05.

„Olvasni nem ciki!” 3. évf.

1.ford.

2.ford.

3.ford.

VÉGEREDMÉNY

                            CSAPATTAGOK

                              INTÉZMÉNYEK

FELK. TANÁROK

1.

TUC !

47

28

20

95

Rozsnyai Léna Boglárka,Koszta Mia Lara,Paczók Dorka,Kiss Petra.

Mátészalka - Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Farkas Győzőné

2.

Olvasó vadócok

48

27

19,5

94,5

Borka Csanád,Kiss Dávid,Ferenczi Szabolcs,Nagy Tamás-Gellért.

Marosvásárhely- Liviu Rebreanu Általános Iskola

Barabás Enikő

3.

Szerencse

48

26

20

94

Tőkés Izabella,Filep Boglárka,Kázsmér Panna,Varga Nóra.

Mátészalka - Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Farkas Győzőné

4.

Varázslovak

45

28

19

92

Biró Hanna-Bernadett, Kacsó Eszter-Réka, Puiu Rebeka,
Tőkés Rebeka-Mária.

Nyárádszereda - Deák Farkas Általános Iskola

Fülöp Ildikó

5.

Barangolók

45

26

20

91

Gábor Adrienn Beatrix,Gazsi Tiffany,Gidófalvi Antónia Amira,Madaras Nándor.

Marosvásárhely- Liviu Rebreanu Általános Iskola

Kozma Rozália

6.

Vagányok 3.a

44

26

19

89

Czeglédi Vendel,Havran Zalán,Keve Kristóf,Zsombok Barnabás

Szeghalom - Tildy Zoltán Általános Iskola és AMI

Árvai Gyöngyi

7.

Mesehősök

40

28

20

88

Balázs Kristóf,Györfi Jolán Boglárka,Kacsó Izabella Edina,Kátai Kristóf.

Nyárádszereda - Deák Farkas Általános Iskola

Marton Irén

8.

Verhetetlen négyes

38

30

19

87

Kacsó Gellért, Nagy Kristóf,Tőkés Krisztián, Tőkés-Baranyi Kristóf.

Nyárádszereda - Deák Farkas Általános Iskola

Fülöp Ildikó

9.

Szófalók

42

23,5

20

85,5

Bengyik Fanni,Csáky Levente,Sipos Dóra,Trosztmér Liza.

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Bóna Anikó

10.

Művészlurkók

39

26

20

85

Jakab Róbert Ádám, Veress Zsófia,  Ferencz Zsófia, Király Rebeka.

Marosvásárhely - Művészeti Szaklíceum

Póra Annamária

11.

Olvasók 3.a

42

22

19

83

Barta Zsófia,Hegedűs Boglárka,Kiss Lili Alíz,Koncz Szilvia.

Szeghalom - Tildy Zoltán Általános Iskola és AMI

Árvai Gyöngyi

11.

Kincskeresők

38

25

20

83

Bíró Balázs,Bíró Lilla,Kolozsvári Kincső,Márton Csanád.

Nyárádszereda - Deák Farkas Általános Iskola

Marton Irén


20230504_153107

20230504_153109

20230505_135354

20230505_093125

20230505_081957

20230504_153107

20230504_152058

20230505_081937

Üdvözlettel:

a MIME VersenybizottságAkkreditált Kiváló Tehetségpont - Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács
www.megnovok.hu
2004 – 2023.   

s223233

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!