Előző tanévi (2022/23.) - NyelvészGuru 3. évf. döntő - végeredmény

2023. április 22.
698
342331916_93262817eeeee1306153_1771662709725103342_n

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!

20230420_1025930
Örülünk, hogy itt voltatok -  gratulálunk kiváló eredményeitekhez, helyezéseitekhez, pontszámaitokhoz.
Itt láthatjátok a döntő végeredményét:

CSAPAT NEVE

PONT

CSAPATTAGOK NÉVSORA

INTÉZMÉNY NEVE:

FELKÉSZÍTŐ TANÁR NEVE:

1.

Bajnokok

38

Menyhárt Hanga, Lakatos Boglárka, Szántó Balázs,Filep Boglárka.

Mátészalka  - Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Farkas Győzőné

2.

KitKat

36

Rozsnyai Léna Boglárka,Koszta Mia Lara,Kiss Petra,Tőkés Izabella.

Mátészalka  - Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Farkas Győzőné

3.

Magyar agyak

35

Imrő Hanna Dóra,Kovács Lili , Székelyhidi Gabriella Sára, Tóth Lara.

Tatabánya - Pólya György Általános Iskola

Szabó Anita

3.

Magyaragyak

35

Nagy Nándor,Oláh Zita,Kiss Hunor,Varga Nóra.

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

4.

Eszes Négyes

34

Bodolai Dávid,Hadobás Gellért,Sándor Flórián,Sebők Zsófia

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Bóna Anikó

5.

Kiskirályok

33

Erdélyi Dóra,Rezes Nóra, Kerezsi Áron,Séra-Kovács Soma.

Mátészalka  - Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Farkas Győzőné

6.

AGYMENŐK

32

Bihari Máté; Boros Mihály; Katonka Hédi; Szabó Sára Zoé.

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

7.

Szemfülesek

31

Varga Regina,Grecz József, Bakos Marcell,Kállai-Fáber Balázs.

Mátészalka - Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Dr. Bálint Albertné

8.

NyELVELŐK

30

Fekete Zoltán; Lovas Hanna;Szabó Luca; Vigh Zoltán.

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

9.

Nyelvészkedők

28

Baráth Tibor, Bosznay Fanni, Kovács Maja, Papp Erik Raul.

Nádudvar - Kövy Sándor Ált. Isk.és AMI

Borosné Kiss Annamária

9.

TOP 4-es

28

Antal Dóra;Lénárt Fanni; Siket Dorián Márk;Török Péter.

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

10.

Nyelvész Királyok

19

Sass Bende,Kállai Bernadett, Imre Zalán, Rabi Ádám István.

Abony- Somogyi Imre Általános Iskola

Sándorné Juhász Mónika


MÉG TÖBB KÉP A DÖNTŐRŐL:  ITT!

2023066420_142058

Üdvözlettel:

a MIME VersenybizottságAkkreditált Kiváló Tehetségpont - Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács
www.megnovok.hu
2004 – 2023.

2023330420_142253

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!