Előző tanévi (2022/23.) - MatekGuru - 8. évf. döntő végredmény

2023. április 18.
846
20230413_14011734

Tárgy: 18. Matekguru Csapatverseny 8. évf. döntő végeredmény

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!


Örülünk, hogy itt voltatok -  gratulálunk kiváló eredményeitekhez, helyezéseitekhez, pontszámaitokhoz.
Itt láthatjátok a döntő végeredményét:

CSAPAT:

INTÉZMÉNY

CSAPATTAGOK:

FELKÉSZÍTŐ TANÁR:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1. ford. össz.

2. f.

3. f.

ÖSSZ.

1.

Anonymusz

Szarvák Boglárka,Szarvák Tibor, Megyeri Bence Csanád,Hamar Adrienn.

Abony- Somogyi Imre Általános Iskola -

Tóthné Kocsis Ildikó

5

5

5

5

0

5

5

5

5

5

45

12

20

77

2.

Sakk-matt

Demeter Anna, Demeter Sára, Kovács-Zágori Emma, Markó Luca

Budapest - Gyulai István Általános Iskola

Samu Ildikó

5

5

5

0

5

0

5

5

5

0

35

24

16

75

3.

Génius Quartett

Büki Előd, Falusi Levente, Sebestyén Gitta, Kökény Lilla.

Abony- Gyulai Gaál Általános  Iskola -

Tóthné Somodi Ildikó

5

5

0

5

0

5

5

5

0

0

30

18

19

67

4.

Béta

Bicskei Zsóka,Új-Szabó Csongor,Simai Sándor Ákos,Soós Ádám.

Budapest - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Császári Csilla

5

5

5

0

0

0

5

5

0

5

30

18

15

63

4.

Kevi birkapörkölt

Kereszti Bulcsú Lél; Szentmihályi Sára; Rózsás Lili;Vida Virág Lídia.

Túrkeve, Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda

Rózsásné Kalmár Tímea

0

5

5

0

5

0

5

5

5

1

31

12

20

63

5.

Kisrefi8

Abaffy Lilla,Farkas Panna,Lévai Hedvig,Saierli Hella.

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Győriné Kun Anikó

5

5

1

0

5

5

5

5

0

0

31

12

14

57

6.

Agyasokk

Bagi Nóra,Gál Dániel,Héja Pál,Magyar Ádám.

Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI

Timár Antalné

5

5

5

0

5

0

5

5

0

0

30

14

8

52

6.

Spongyabob

Hadobás Csaba, Kokas Noel, Nagy Boglárka, Pintér Lóránt.

Tatabánya - Pólya György Általános Iskola

Kovaliczky Istvánné

5

5

5

0

5

0

5

5

0

0

30

6

16

52

6.

Gumimacik

Bodó Marcell Zsolt,Kiss Gábor, Zsemle Bálint,Baranyai Levente Sándor.

Abony- Somogyi Imre Általános Iskola -

Tóthné Kocsis Ildikó

5

5

0

0

0

5

0

5

0

5

25

7

20

52

1. Anonymusz csapat, 2. Sakk-matt, 3. Génius Quartett:

20230413_140021


4.: Béta csapat, és a  ...

20230413_135511

4. helyezett  : Kevi birkapörkölt

20230413_135406

5.: Kisrefi8 csapata

20230413_135238

6.: Agyasokk,. .

20230413_135105

6. helyezett: Spongyabob csapata ..

20230413_134939


6. helyezett: a Gumimacik csapata ..
20230413_134835

További képek: https://www.megnovok.hu/galeria/matekguru-8-evf-donto-0413

20230413_140749

Köszönjük az együttműködést, jó volt veletek!


20230413_140127



Üdvözlettel:

a MIME VersenybizottságAkkreditált Kiváló Tehetségpont - Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács
www.megnovok.hu
2004 – 2023.                              

s223233

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!