Előző tanévi (2022/23.) -MatekGuru - 5. évf. döntő végredmény

2024. január 29.
635
20230516_134815

MatekGuru - 5. évf. döntő végeredmény:
20230516_134815


Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!
2023. május 15 - 16.


Örülünk, hogy itt voltatok -  gratulálunk kiváló eredményeitekhez, helyezéseitekhez, pontszámaitokhoz.
Itt láthatjátok a döntő végeredményét:

MatekGuru 5. évf.

I.ford.

II.ford.

III.ford.

ÖSSZ.

CSAPATTAGOK

INTÉZMÉNYE

FELK. TANÁROK

1.

Irkafirka

50

30

20

100

Körmendy Sára, Kun Zente,Larsen Teodor, Fehér Domonkos

Budapest - Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola

Hodur Henrietta, Komaság Margó

2.

Szuper matekosok 

40

23

20

83

Berta Dávid,Kókai Réka,Németh Roxána,Tóth Andrea.

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Kis-Szétsi Csaba

3.

Kisrefi5

42

23

17

82

Papp Nándor,Kovács Zsófia,Kornicki Elizabet,Madar-Kiss Dalma.

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Tóthné Fekete Anikó, Győriné Kun Anikó

4.

The Best Team

50

17

13

80

Dienes Levente,Fülöp-Kiss Lőrinc,Gombás Bence,Lapostyán Hanna.

Pécel-  Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola

Vadon Edina

5.

HLMP

36

29

11

76

Jakus Huba,Mihancsa-Józsa Levente,Sándor Mátyás,Kiss Panna Zsófia.

Budapest - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Császári Csilla

6.

Okoskodók

35

25

15

75

Kristóf Kinga,Kocsis Viktória,Gönczi Nándor,Tóth Alexander.

Újfehértói Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola

Juhász Tiborné

7.

PARAMPARA

25

27

20

72

Déllei Fruzsina,Dobi Katalin,Markolt Alexa,Kasler Léna

Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola

Szabóné Demeter Edit

8.

Minervások

35

22

12

69

Benedek-Tóth Ádám,Benedek-Tóth Zsófia,Pándi Sára, Sipos Dóra.

Tatabánya - Pólya György Általános Iskola

Szántó Adrienn

9.

Teniszező sünök

20

28

20

68

Picardi Mátyás, Tátrai Gábor Dimitri, Katona Mátyás, Takács Izabel

Budapest - Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola

Hodur Henrietta, Komaság Margó

10.

Formálók

37

7

20

64

Kolozsvári Áron, Leskó Iván, Larsen Ludvig, Vajda Milán

Budapest - Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola

Hodur Henrietta, Komaság Margó

11.

1X1

25

16

14

55

Barna Véda,Karnai Zsombor,Sárosi Dorotta,Sárosi Sára.

Újfehértói Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola

Juhász Tiborné

20230515_150644

20230515_150658

20230515_191104

20230515_191102

2. Szuper matekosok   (Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola)

20230516_134829

3. Kisrefi5 (Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája)

20230516_134836

1. Irkafirka

Budapest - Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola

20230516_134832

Üdvözlettel:

a MIME VersenybizottságAkkreditált Kiváló Tehetségpont - Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács
www.megnovok.hu
2004 – 2023.   

s223233

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!