Előző tanévi (2022/23.) - MatekGuru - 2. évf. döntő

2024. január 29.
579
20230530_15464922

MatekGuru - 2. évf. döntő végeredmény:

20230530_155835

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!
2023. május 30.


Örülünk, hogy itt voltatok -  gratulálunk kiváló eredményeitekhez, helyezéseitekhez, pontszámaitokhoz.
Itt láthatjátok a döntő végeredményét:

CSAPATOK

1.f.

2.f.

3.f.

4.f.

5.f.

6.f

7.f.

8.f.

9.f.

10.f.

össz.

CSAPATTAGOK

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

1.

Agytornászok

5

5

5

5

0

5

5

5

5

5

45

Fábián-Gerő Tekla, Jáger Szofi, Kicsák Milán, Mészáros Szofi.

Mátészalka - Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Apátiné Bodó Katalin

2.

Okostojások

5

5

5

5

5

5

0

5

0

5

40

Keresztúri Anna,Polyák Dávid Zsombor,Szabados Anna,Szabó Kinga.

Abony- Somogyi Imre Általános Iskola -

Pál-Szabó Andrea

3.

Kassais Quatrro

5

5

5

0

5

0

5

0

0

5

30

Brösztl Dorottya,Ratkai Annaliza,Molnár Dávid,Salánki Barnabás.

Szolnok - Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Fábi Andrea

4.

MatekOkosok

5

5

5

5

5

0

0

0

1

0

26

Nemeséri Norbert, Birtha Marcell, Ludmány Bertalan, Kulifay Balázs.

Budapest - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Dr. Papp Karolina Gabriella

4.

Matek Ászok

5

0

0

0

5

0

5

5

1

5

26

Fiala Zselyke,Szabados Eszter,Vass Dominik Bence,Zsákai Roland.

Abony- Somogyi Imre Általános Iskola -

Pál-Szabó Andrea

5.

Matek királyok

5

5

5

5

0

5

0

0

0

0

25

Fülöp Márton, Koller Zalán, Ramirez-Németh Alexander,Tapsonyi Zsombor Nimród.

Budapest- József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

Palotainé Simon Ilona

5.

Matek Manók

5

5

5

5

0

0

0

0

0

5

25

Jánosi Boglárka, Kapcár Kornél, Medvés Vince,Varjas Lili.

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Rácz Zita

6.

Pandák

5

0

5

0

5

5

0

0

0

0

20

Budaházi Csanád. Ékes Kristóf, Székely Zoltán, Tolnai Tibor.

Mátészalka - Széchenyi István Katolikus, Német Nemzetiségi, Angol kéttannyelvű Általános Iskola

Palicz Zsoltné

7.

Lángelmék

5

0

0

0

5

0

0

0

0

5

15

Kótay- Szabó Fanni,Szabó Berta,Tisza Áron,Simon Áron.

Budapest - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Dr. Papp Karolina Gabriella

7.

Matek királykobrák

5

0

5

0

0

5

0

0

0

0

15

Duffek Áron, Miksi Lilla, Lehoczki Albert Mihály, Vörös Szofi Olivia.

Budapest- József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

Palotainé Simon Ilona

7.

Csörgő macik

5

0

5

0

5

0

0

0

0

0

15

Bóka Hanna Katalin,Tömör Tamás,Uhrin Tamás,Üveges Zsombor.

Csömöri Mátyás Király Általános Iskola, Csömör

Uhrinné Mónus Orsolya

20230530_154709

20230530_154550

20230530_155025

20230530_154926

20230530_e155304

20230530_e155200

20230530_104810

20230530_105445

20230530_155242

20230530_160043

Üdvözlettel:

a MIME VersenybizottságAkkreditált Kiváló Tehetségpont - Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács
www.megnovok.hu
2004 – 2023.   

s223233

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!