"Rigó Énekeljen!" I. és II. kcs. végeredménye

2022. április 29.
214
"Rigó Énekeljen!" I. és II. kcs. végeredménye

17. "Rigó Énekeljen!" Kárpát – medencei Csapatverseny I. és II. kcs döntő végeredménye – 2022. április 27. és 2022. május 4.


Tisztelt  Kollégák, kedves csapattagok!


Örülünk, hogy itt voltatok -  gratulálunk kiváló eredményeitekhez, helyezéseitekhez, pontszámaitokhoz.

A döntőről készített képeket itt láthatjátok:   ILYEN VOLT A RIGÓ DÖNTŐ 2022. ÁPRILIS 27-ÉN!

A döntő végeredménye:

HELY 

  CSAPAT

  INTÉZMÉNY

 CSAPATTAGOK

FELK. TANÁR

1. ford

2. ford

3. ford

ÖSSZES PONTSZÁM

1.

Hepp - Pikk

Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola-Békés

Balázs Luca,Jónás Petra,Ollári Anna,Sztojka Fanni

Samu Hedvig

48

40

10

98

2.

Nádasdladányi Kukták

Nádasdladányi Nádasdy Ferenc Általános Iskola

Koller Csenge,Grimm Nóra Szabina,Váczi Roland,Lepsényi Regina

Pénzes Zsuzsanna

48

32

10

90

3.

Szaftos nokedli

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Balázs Anna,Baráth Jázmin,Lázár Leila,Molnár Nóra

Édelmajerné Kazinczi Éva

46

32

10

88

4.

Konyhatündérek

Kövy Sándor Általános Iskola és AMI - Nádudvar

Czirbusz Nóra Éva, Mészáros Lilla, Molnár Molli Mia, Sándor Rita Demetria

Fejes Éva

44

32

10

86

5.

Vadmálnák

Tiszadobi Széchenyi István Általános Iskola és AMI

Gorzsás Emma Málna ,Gulyás Janka,Mata Boglárka,Tóth Attila

Porkolábné Gadnai Katalin

47

24

10

81

6.

Séfek

Kövy Sándor Általános Iskola és AMI - Nádudvar

Szőnyi Márton, Nagy Csaba, Czibere Janka, Tóth Vanda

Erdei Alíz

42

24

10

76

7.

Kuktamesterek

Kövy Sándor Általános Iskola és AMI - Nádudvar

Marján Mira, Péntek Gergő, Ludman Lóránd, Balogh Csaba

Erdei Alíz

41

24

10

75


1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.a

8.b

1. ford. össz.

2. ford. össz.

3. ford. össz.

ÖSSZ.

MAXIMÁLIS PONTSZÁM:

5

5

3

5

3

6

6

9

8

50

40

10

100

1. Kalandos négyes

Vaskertes Általános Iskola- Gyergyószentmiklós

Antal Dávid ,Both Barbara,Lukács Hunor,Csergő Bence

Ambrus - Carmen Gabriella

5

4

1

4

3

3

2

9

7

38

40

10

88

2. Konyhatündérek

Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola-Békés

Kelemen Bernadett,Liszkai Gréta,Nagy Edina Éva,Samu Hanna

Csorba Jánosné

5

5

1

5

3

6

4

8

4

41

36

10

87

3. Séfek kuktái -

Szentiváni Mihály Általános Iskola-Nyárádgálfalva

Bimbi Levente,Jakab-Balogh Dorka,Kelemen Dávid,Lengyel Cintia

Török Edit

2

5

1

5

3

4

6

8

8

42

32

10

84

3. Vegyes vágott

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Balázs Nikoletta,Farkas Alíz,Maka Dávid,Rafael Rebeka

Édelmajerné Kazinczi Éva

5

5

1

5

3

5

4

9

5

42

32

10

84

Köszönjük az együttműködést, jó volt veletek!


Találkozzunk  a következő tanévben is!

s223233
Üdvözlettel:

a MIME Versenybizottság
3x -os  Akkreditált Kiváló Tehetségpont
Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács

www.megnovok.hu
2004 – 2022.

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!