"Olvasni nem ciki!" a 4. forduló után...

2024. január 30.
668
2023050er5_1553242632

MIME CSAPATVERSENYEK  TOVÁBBI (TERVEZETT)  MENETRENDJE:   
                             /
2024. február -  március - április - május/        


      IDŐ


                 TEVÉKENYSÉG


          FELELŐS

2024. 02.01.

4. forduló értékelésének a  határideje, 5. forduló kiküldése/LETÖLTÉSE a résztvevő csapatok részére.

Programirányítók

2024.02.15.

Az  5. forduló megoldási határideje.

CSAPATOK

2024. 02. 29.

5. forduló értékeléseinek a  határideje, kiküldése a csapatok részére. Öt forduló után összesítjük a pontszámokat  és a csapatok az öt  forduló összesített pontszámaival indulnak   az „élő” területi fordulóra.

Programirányítók

2024. 03.06.


19. MIME TERÜLETI FORDULÓ
15.00 óra.


TERÜLETI FORDULÓK HELYSZÍNEI 2024.

Programirányítók

2024. 03. 31.

TERÜLETI  FORDULÓ  ÉRTÉKELÉSE.

Programirányítók

2024.

ÁPRILIS  -  MÁJUS

19. MIME CSAPATVERSENYEK: DÖNTŐK

Programirányítók

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Ilyenek a  döntők:

Album: MIME DÖNTŐK II. (32db)______________________________________________________________________________________________________________________________________

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!

Gratulálunk a 4. fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz!
A 4. fordulóban is minden évfolyamban legfeljebb 45 pontot lehetett elérni!

CSAPAT

CSAPATTAGOK :

1.f.

2.f.

3.f.

4.f.

ÖSSZ:

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Mesternégyes

Bere Korina Fruzsina, Hamar Panna, Gyáni Ágoston, Homoki Olivér.

44,5

45

45

45

179,5

Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - FÜZESGYARMAT

Oravecz Eszter Ágnes

Könyvbúvárok

Hegedüs Dóra, Szádeczky Lili, Szabó Letta, Lakatos Balázs

45

45

43,5

45

178,5

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. - SZOLNOK

Major Krisztina

Tuc

Koszta Mia Lara,Rozsnyai Léna Boglárka,Kerekes Botond,Kiss Petra.

45

45

43,5

45

178,5

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola - MÁTÉSZALKA

Farkas Győzőné

Szövegalkotók

Tőkés Izabella,Kerezsi Áron,Varga Nóra,Paczók Dorka.

45

44,5

44

45

178,5

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola - MÁTÉSZALKA

Farkas Győzőné

Szövegelők

Flamich József Zoltán, Gáspár Hanna, Mészáros Petra Rozália, Radics Dorina

43

44

45

45

177

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Nagyné György Csilla

Kamasz csajok

Rezes Nóra,Kázsmér Panna,Erdélyi Dóra ,Bétéri Fanni.

44

45

44,5

43

176,5

Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Magyar Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola - MÁTÉSZALKA

Farkas Győzőné

Könyvkalandorok

Szőke Ádám, Antal Zsombor, Bihari-Kun Boldizsár, Patkós Zsombor

44,5

45

42,5

44

176

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. - SZOLNOK

Major Krisztina

Szófalók

Bengyik Fanni,Sebők Zsófia,Sipos Dóra,Trosztmér Liza.

42

45

44

45

176

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Bóna Anikó

Könyvmolyok

Szabó Odett,Verebélyi Noa Bella,Kmoch Zoltán,Regős Emma Szeréna.

45

45

43

42

175

PMÁI ÁDÁM JENŐ TAGISKOLA - KAZINCBARCIKA

Lukácsné Gaál Ágnes

Eszes könyvfalók

Baka Bende, Méray Márkó, Novák Konrád, Venczel Viktor

45

45

41

44

175

Nyíregyházi Apáczai Csere János Ált. Isk. és AMI

Kemecseiné Rusz Eleonóra

Könyvmolyok

Voniga Délia,Kiss Csenge,Molnár-Kiss Boglárka,Gönczi Anna.

44

44

43

43

174

Scoala Gimnaziala " Tholdalagi Mihály" -KORONKA

Pap Enikő Erzsébet

Fabulakapitány

Bartha Hanna, Kertész Panna, Kovács Karolina, Németh Bálint.

45

44

41

44

174

Nyíregyházi Apáczai Csere János Ált. Isk. és AMI

Kemecseiné Rusz Eleonóra

Sziporkázó képzelet

Ambrus Milán, , Kuknyó Linetta, Kuknyó Loretta, Zimborán Sára.

44

45

41

44

174

Nyíregyházi Apáczai Csere János Ált. Isk. és AMI

Kemecseiné Rusz Eleonóra

Könyvmesterek

Berényi Anita,Dakovic Petra, Diószegi Péter, Koppány,Hipszki Darel Dominik

44

45

41

43

173

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Vidékiné Kovács Beáta

Csajos Osztag

Bártfai Szofi,Koncz Dóra Csepke,Raffai Eszter,Vígh Adél.

44

42,5

43

43

172,5

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola - MISKOLC

Rózsáné Fridel Anita

Olvasók 4.a

Hegedűs Boglárka,Nagy Veronika Anna,Koncz Szilvia,Kiss Lili Alíz.

44

42

42,5

44

172,5

Tildy Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola- SZEGHALOM

Balázs-Boruzs Csilla

Olvasó vadócok

Borka Csanád,Ferenczi Szabolcs,Kiss Dávid,Nagy Tamás-Gellért.

37,5

45

44,5

45

172

"Liviu Rebreanu" Általános Iskola Marosvásárhely

Barabás Enikő

Vagányok 4.a

Czeglédi Vendel,Hynd Arlo Alexander,Keve Kristóf,Zsombok Barnabás.

43

44

41,5

43

171,5

Tildy Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola- SZEGHALOM

Balázs-Boruzs Csilla

Barangolók

Gábor Adrienn Beatrix,Gazsi Tiffany,Gidófalvi Antónia Amira,Madaras Nándor.

45

41

42

43

171

Liviu Rebreanu Általános Iskola, Marosvásárhely

Kozma Rozália

Nyelvművelők

Deutsch-Dézsmási Szabolcs, Iszlai Emilia Vanda, Menyhart Beatrica Jessika, Székely Vivien Rita.

43

41

44

43

171

Liviu Rebreanu Általános Iskola, Marosvásárhely

Bongo Hajnalka Jázmin

Betűfalók

Garda Réka, Szilágyi Kinga, Toldi Kamilla, Torma Lilla.

43

40

43

45

171

Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola - FEHÉRGYARMAT

Farkas Eszter

Pokémonok

Bodnár Olívia,Hegedűs Lili Enikő,Majó Nóra Borbála, Oláh Zsanna.

42

42

42

42

168

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola - MISKOLC

Rózsáné Fridel Anita

Villámszemek

Bakos Gergő,Szász Kriszta,Székely Ágota,Tolvaj-Incze Adrienn.

41

44

39

44

168

Liviu Rebreanu Általános Iskola, Marosvásárhely

Barabás Enikő

Fire Team

Fehér Máté,Ferenc Ábel,Szabó Martin,Zarka Mihály.

38,5

44

42

41,5

166

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola - MISKOLC

Rózsáné Fridel Anita

Szólesők

László Mátyás,Bechesi Carla,Király Zsuzsi,Man Ibolya.

40

41

42

42

165

Scoala Gimnaziala " Tholdalagi Mihály" -KORONKA

Pap Enikő Erzsébet

Kincskeresők

Gáspár-Szilágyi Alíz,Fülöp Panna-Zsuzsa,Kósa Iringó,Molnár Lilla.</