"Olvasni nem ciki!" 4.5. évf/2. forduló után

2022. november 21.
117
"Olvasni nem ciki!" 4.5. évf/2. forduló után

„Olvasni nem ciki!” csapatverseny  4.5. évf. 2022/23. tanév

Tisztelt  weboldal látogatók, kedves gyerekek!

Itt láthatjátok a 2. forduló után a legtöbb pontot elérő csapatok listáját:

(EDDIG A 4. és 5. OSZTÁLYOS CSAPATOK A KÉT FORDULÓBAN ÖSSZESEN  142  PONTOT  ÉRHETTEK EL -  LEGFELJEBB!)

1.ford.:   2.ford.   Össz.:

Újfehértói Könyvmolyok

Komjáti Rozi,       
Cserkuti Patrik,       

Hosszú Angelika Rebeka,   
Rácz Patrícia
.

72

70

142

Újfehértói Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Általános Iskola

Dr. Szilassyné Mészáros Mária

Könyvfalók

Adorjáni Jóel              
Balog Kincső Hajnal,
Bara Dániel,
Székely Ádám.

72

69

141

Marosvásárhely- Liviu Rebreanu Általános Iskola

Tot Hajnal

Olvasok és olvasok

Zsombok Lara,              Kiss Panna Sára,     Csontos Luca,          Ivicevic Ivka Luca.

67

70

137

Szeghalom - Tildy Zoltán Általános Iskola és AMI

Zsadányi Lajos

CSODACSAJOK

Elekes Hanga Róza,   Mikó Emília,               Tóth Bíborka,             Róka Regina

67

68

135

Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola

Sitku Andrea Tímea

Kis könyvírók

Kemény Alíz
Mikó Borbála Anikó
Bodnár Márton
Sápi Máté

72

62

134

Miskolc- Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola

Komjátiné Szeli Mara

Miskolci Agymanók

Szegedi-Orosz Csenge, Kövér-Piller Maja,      Virág Hanga Iringó, Spitzmüller Flóra

68

66

134

Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium

Lenkei Zsanett

SZUPER OLVASÓK

Rozsnyai- Jeremiás Zsófia
Kádár Eszter
Oláh Anita
Vass Zsófia

71

63

134

Nyárádszereda - Deák Farkas Általános Iskola

Kátai Judit

SZÓBÚVÁROK

Szentgyörgyi Réka
Nagy Andrea Csilla
Veress Mátyás
Iszlai - Mester Gyopár

64

67

131

Nyárádszereda - Deák Farkas Általános Iskola

Kátai Judit

Marosvásárhelyi Agymanók

Lehmann Mátyás-Róbert
Kerekes Patrik-Balázs
Szabó Dávid Csaba
Orosz Laura Anna

63

66

129

Marosvásárhely- Liviu Rebreanu Általános Iskola

Szőri Kinga

Olvasni szuper

Tóth Kolos,                 Tóth Regő Boldizsár, Tulipán Tibor.

56

70

126

Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola

Sitku Andrea Tímea

KÖNYVES KÖLYKÖK

Siklódi Mátyás
Albert Eszter Zsófia
Bíró Csenge
Bárdos Bíborka Erzsébet

54

66

120

Nyárádszereda - Deák Farkas Általános Iskola

Kátai Judit

Gárdonyi Könyvmolyok

Biczó Barnabás,.     Kovács Hunor,     Tverdota Jázmin,      Vészi Krisztián Kende

60

59

119

Gárdony - Gárdonyi Géza Általános Iskola

Pólyikné Horváth Klára

20220520_154948

További részletes pontszámok, megoldások, helyezések: minden versenyző és felkészítőik részére a megadott címekre érkeznek.

IMG_20221109_145838 (002)

Még több kép a a  2. fordulóról:     HÁZI FORDULÓ: 2022. NOVEMBER 9.


Következik a 3. forduló:               TERÜLETI FORDULÓ: 2023. FEBRUÁR 1.

TERÜLETI FORDULÓ- ELŐZŐ ÉVEK: KÉPEK!


Hajrá Csapattagok, gratulálunk Nektek! ... és ne feledjétek "O L V A S N I  N E M  C I K I !"


Jó egészséget kívánunk,

üdvözlettel: a Versenybizottság
Míg megnövök Akkreditált Kiváló Tehetségponts223233
www.megnovok.hu
2004 – 2022.

Míg megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!