"Olvasni nem ciki!" 2. évf. döntő végeredménye

2022. május 13.
141
"Olvasni nem ciki!" 2. évf. döntő végeredménye

4. „Olvasni nem ciki! Kárpát – medencei Csapatverseny 2. osztályos döntő
                                    2022. május 7.

20220507_155148

Tisztelt  Kollégák, kedves csapattagok!

20220507_150127


Örülünk, hogy itt voltatok -  gratulálunk kiváló eredményeitekhez, helyezéseitekhez, pontszámaitokhoz.

MÉG TÖBB KÉP

A döntő végeredményét itt láthatjátok:

"Olvasni nem ciki!" 2. évf. döntő

2022. május 7. Nyíregyháza

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

ÖSSZ.

MAXIMUM:

3

10

6

6

1

6

12

4

5

2

55

1.

Kossuth Huszárok

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium-Miskolc

Rusznák Emma, Bereznay Dóra, Torma Zsófia, Bereznay Balázs

Erdősné Mátrai Erzsébet

3

10

6

6

1

6

11,5

4

4,5

2

54

2.

Könyvklub

Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda- Fehérgyarmat

Garda Réka, Szilágyi Kinga,Toldi Kamilla ,Torma Lilla

Kelemenné Gyujtó Éva

3

10

6

6

0

6

12

2

5

2

52

3.

Mesehősök

Deák Farkas Általános Iskola - Nyárádszereda

Balàzs Kristòf,Győrfi Jolàn-Boglàrka,Kacsò Izabella-Edina,Kàtai Kristòf

Marton Irèn

3

10

6

6

1

4

12

4

4

0

50

4.

Bajnok lovak

Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda -Mátészalka


Kiss Petra,Koszta Mia,Tőkés Izabella,Rozsnyai Léna

Farkas Győzőné

3

10

6

6

0

6

12

4

3

0

49,5

5.

Villámolvasók

Petőfi Sándor Általános Iskola - Csíkszereda

Mihályfalvi Mátyás Kerecsen,Gáll Zalán,Kurkó Jankó Bendegúz, Kiss Dávid

Lakatos Ildikó

3

9,5

4

6

1

6

11,5

2

4

2

49

6.

Manók

Nagy Imre Általános Iskola - Csíkszereda

Molnár Koppány, Székely Tóbiás, György Ákos, Szabó Miklóssy Álmos

Gergely Éva Tímea

3

8,5

6

6

0

4

11,5

4

3,5

2

48,5

7.

Kincskeresők

Deák Farkas Általános Iskola - Nyárádszereda

Bíró Balázs, Kolozsvári Kincső, Márton Csanád, Simó Zsolt

Marton Irèn

2

10

6

6

0

4

12

4

4

0

48

8.

Farkasok

Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda -Mátészalka

Filep Boglárka,Kerezsi Áron,Paczók Dorka,Rezes Nóra

Farkas Győzőné

3

10

5

6

1

2

12

0

4

2

45

9.

Szövegelők

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Diószegi Péter Koppány, Fenyvesi Veronika Hajnalka, Flamich József Zoltán, Radics Dorina

Nagyné György Csilla

3

9

4

6

0

4

11

2

3,5

2

44

10.

Olvasászok

Deák Farkas Általános Iskola - Nyárádszereda

Kacsó Gellért,Nagy Kristóf,Tőkés Krisztián,Tőkés-Baranyi Kristóf

Fülöp Ildikó

3

9,5

2

6

1

4

11,5

0

4,5

2

43,5

11.

Könyvmolyok

Petőfi Sándor Általános Iskola - Csíkszereda

Lőrincz Kristóf, Bakcsy Bora,Létai Anna Édua,Mihály Zsanett

Lakatos Ildikó

2

6

2

6

1

6

12

4

3

0

42

12.

Szövegesek

Kövy Sándor Általános Iskola és AMI - Nádudvar

Papp Erik Raul Mikó Zsombor Molnár Mendel Belián Deék Liza Anna

Borosné Kiss Annamária

2

8

5

6

0

4

12

0

4,5

0

41

13.

Baglyocskák

Petőfi Sándor Általános Iskola - Csíkszereda

Bíró Boróka Borbála,Tifán Luca,Görbe Anna, Martini Bence              

Lakatos Ildikó

1

8,5

4

6

1

2

12

2

3

0

39,5

Találkozzunk  a következő tanévben is!
s223233

Üdvözlettel:

a MIME Versenybizottság
3x -os  Akkreditált Kiváló Tehetségpont
Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács

www.megnovok.hu

2004 – 2022.

20220506_194627

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!