Nyelvészkedők 4. osztályos döntős csapatok

2022. március 11.
305
Nyelvészkedők 4. osztályos döntős csapatok

6. Nyelvészkedők Kárpát- medencei Csapatverseny - 4. osztály - 2021/2022. tanév döntősök:

Nyelv-Tündérek

189

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Halkovics Hédi, Héja Panni, Nagy Melinda, Sári Luca



Szalóki Éva

Betűvetők

182

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

Herczeg Benedek,Koós Levente,Skornyák Áron, Szabó Márton

Erdélyi Zsoltné

Nyelvőrök

182

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Antal Enikő,  Nagy Alexa Anna,Németh Roxána, Tóth Andrea



Pintérné Bontovics Judit

Görög nyelvészkedők

180

Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola-Újfehértó

Kocsis Viktória, Kristóf Kinga, Czira Attila, Suhaj Liliána

Káposznyákné Papp Ibolya

BoMíZaZso

176

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium-Miskolc

Kóródi Boróka Lilla,Morvai Míra,Szendrey Zsombor,Vígh Zalán

Dudás Anikó

Nyelv Észek

171

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

Farkas Flóra,Hornyák Jázmin,Kovács-Esztián Hanga,Lukács Léna

Erdélyi Zsoltné

Szuper Csajok

163

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Subert Hanna,Mező Sára ,Mák Lara,Tóthszegi Andrea Nóra

Bonyhády Éva Katalin

Baglyok

162

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Juhász Annabella,Hegedűs Zalán,Kiss Dóra,Dobozy Sára

Bodolainé Nagy Beáta

Nyelvészek

161

Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Herman Ottó Tagintézménye

Hepp Anna,
Preg Nóra,
Magyar Zsófia,
Sajtos Sára



Pappné Soltész Ágnes

Nyelvőrök

161

Petőfi Sándor Általános Iskola - Csíkszereda


Gergely Magor,Dánél Bence,Molnár Zsombor,Simon Balázs



Bakó Irén Gizella

Fürgék

159

Deák Farkas Általános Iskola-Nyárádszereda



Butyurka Ákos, Gál Aba, Kislaki Sándor, Kolozsvári Gergő




Nagy Eszter Gizella

Csillantók

158

Jobbágyfalvi Elemi Iskola - Maros megye



Balogh Péter,Csont Larissza,Major Pamela,Szabó Dávid





Kocsis Annamária

Dinószakik

158

Deák Farkas Általános Iskola-Nyárádszereda



Biró Ruben, Kiss Mátyás, Molnár Balázs, Nagy Kristóf




Nagy Eszter Gizella


A pontszám az iskolai –és a területi fordulóban elért pontokat tartalmazza.

20190529-15511045454


Gratulálunk a döntős csapatoknak,köszönjük a részvételt és további sok sikert kívánunk!

20190520-8

Üdvözlettel:  

MIME Versenybizottság

3x -os 
Akkreditált Kiváló Tehetségpont
s223233
Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács

www.megnovok.hu
2004 – 2022.

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!