Nyelvészkedők 4. 5. osztályos döntősök

2021. február 16.
207
0
Nyelvészkedők 4. 5. osztályos döntősök

Tisztelt Kollégák, kedves csapattagok!
Itt látható a döntőbe került csapatok listája az 5. Nyelvészkedők csapatverseny 4.5. évf. második fordulója után. Ebben a fordulóban is 100 pont volt a maximális pontszám, így a két forduló után legfeljebb 200 pontot lehetett szerezni.

 

    CSAPAT NEVE

1. pont

2. pont

össz.

INTÉZMÉNYE

CSAPAT TAGJAI

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA

Okos négyes

100

99

199

Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola

Balogh Lili,
Fényes Napsugár,
Mihálka Zengő,
Páll Barnabás

Erdei Péterné

Nyelvészkedők

98

99

197

Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola - Nyíradony


Benkovics Viktória Ildikó,
Csaba Szilárd,
Felföldi László,
Szulyák Nóra

Buzai Jánosné

Nyelvtan manók

100

97

197

Somogyi Imre Általános Iskola  - Abony

Csányi Nóra, 
Kánya Anna Zsófia, 
Sándor Boglárka,
Sulyok-Abonyi Viktória                                                                         

Kovácsné Dani Tünde

Agymanók (Kodály)

100

92

192

Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola

Dankó Alíz,
Horváth Léna,
Lendvai Lotti,
Szűcs Viktória 

Erdei Péterné

Szenzációs négyes

93

98

191

Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola - Szeged

Pivárcsik Ramóna,
Vaskó Bazsó Bendegúz,
Góg Levente,
Józó Johanna

Tánczosné Fullér Ildikó

Nyelvtudorok

92

98

190

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola


Bata Boglárka,
Kis Viktória,
Kormos Vivien,
Róth Noémi

Horváth Katalin

Vesszőcskék

95

93

188

Gyergyószentmiklós-i Fogarasy Mihály Általános Iskola

Balázs Júlia,
Dezső Krisztina,
Leopold Nikolett,
Moldován Zsanett

Biró Anna-Mária

Agymanók (Petőfi)

99

85

184

Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye

Gráf Petra,
Hegedüs Gerda,
Nagy Kitti,
Rázsonyi Noémi.

Kozma-Szuhár Eszter 

Kis nyelvelők

90

89

179

Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola- Tiszaújváros

Kádár Anna,
Csehi Panna,
Tóth Léna Zsófia,
Kerékgyártó Anna

Gyarmati Anikó

Bad boys

93

84

177

Somogyi Imre Általános Iskola -  Abony


Csanádi Péter,
Jakab Marcell Milán,
Pinviczki Mihály,
Szöllősi Szabolcs

Kovácsné Dani Tünde

Bagettek

92

83

175

Deák Farkas Általános Iskola, Nyárádszereda

Kiss Adrienn,
Kolozsvári Boróka,
László Gergő,
Nagy Keresztesi Balázs

Trufán Ildikó Rozália

Bohókás barátok

81

92

173

Tüköry Lajos Általános Iskola - Kőrösladány

Bátori Angelika,
Balogh Zsófia,
Rakovics András ,
Kovács Attila

Sas Éva

bűvÉSZek

98

75

173

Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola Petőfi Sándor Tagintézménye

Erdei Júlia,
Pásztor András György,
Szigeti Roland,
Török Dóra.

Kozma-Szuhár Eszter 

Gratulálunk a döntőbe jutott csapatoknak!
A döntő helye és ideje:  a mindenkori érvényes és aktuális egészségügyi és vírusbiztonsági előírások betartásával kerül kiírásra 2021. március hónapban.

A további részletek: (válaszok, megoldások, pontok, helyezések ) a felkészítő tanárok –és intézmények  elérhetőségére érkeztek.
https://www.megnovok.hu/tabor

 

106585026_3076334562474719_4378978388346730090_o

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!