NYELVÉSZGURU CSAPATVERSENY 2023/24. TANÉV DÖNTŐSEI

2024. március 12.
1200
20230530_104816

NYELVÉSZGURU CSAPATVERSENY 2023/24. TANÉV DÖNTŐSEI 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

A DÖNTŐK HELYE:  ITT!  IDEJE: 2024. ÁPRILIS.

20230505_093133


_________________________________________________________________________________________________________________________________________

NyelvészGuru 2. osztály - döntősök:
Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!


Gratulálunk a területi fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz! Itt is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a 6. forduló után a  döntős csapatok listáját, az összesített pontszámukkal:

CSAPAT

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

ÖSSZES PONT :

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

DÖNTŐS

Betűvetők

Mészáros Noémi, Polinszki Zsófia,Toldi András Krisztofer,Tóth Gréta

300

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Pintérné Bontovics Judit

DÖNTŐS

Betűvadászok

Áncsán Korina, Komjáthy Sára,Mocsár Tifani,Sebők Dóra.

290

Oltalom Óvoda és Általános Iskola -ÚJFEHÉRTÓ

Káposznyákné Papp Ibolya

DÖNTŐS

Napraforgók

Bartók Bence,Cseh Írisz Olimpia,Kis Lili,Prókay Nóra.

290

Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola

Bakné Orosz Teodóra

DÖNTŐS

Szuper magyarosok

Biró Liza Beáta,Rácz Konrád,Raffai Adél,Vígh Sebestyén.

290

Miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium

Dudás Anikó

DÖNTŐS

Nyelvészkedők

Bugyi Bálint Merse, Petrik Kristóf, Péter, Rafael Mercédesz Melani, Szabó Hanna Terézia.

285

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Pintérné Bontovics Judit

DÖNTŐS

Verhetetlenek

Dremmel Sári, Kelemen Boglárka, Renner Ferenc, Varga Bence Szabolcs

272

József Attila Katolikus Általános Iskola  - BUDAPEST

Palotainé Simon Ilona

DÖNTŐS

Tündérek

Farkas-Wattay Emma Judit,Sneider Adél,Tóth Blanka,Tóth Tamara.

271

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

Kocsis Tímea

DÖNTŐS

Kis nyelvészek

Molnár Jázmin,Pankó Anna,Stefán Tekla,Tallár Kinga.

270

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Bodolainé Nagy Beáta

DÖNTŐS

Tollforgatók

Gáti Szofia, Kocsis Amira, Vas Regina, Vass Luca

270

Szent Mihály Görögkatolikus Általános iskola -NYÍRADONY

Nyakacskáné Bihari Julianna

DÖNTŐS

Nyelv Észek

Németh Patrik, Kádas Csenge, Szarka Brigitta, Bíró Dorina.

268

Miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium

Sáfrány Viktória

DÖNTŐS

Villámok

Márton Emma Valéria, Kiskartali Kende, Bodnár Dániel, Farkas Bogáta.

268

Miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium

Sáfrány Viktória

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

NyelvészGuru 3. osztály - döntősök:

20230504_153109

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!

Gratulálunk a területi fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz! Itt is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a 6. forduló után a  döntős csapatok listáját, az összesített pontszámukkal:

CSAPAT

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

ÖSSZES PONTSZÁM :

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Dóra és a Nyelvi Felfedezők

Fábián-Gerő Tekla,Jáger Szofi,Jakab Dóra,Kádár Luca.

290

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola és Óvoda - MÁTÉSZALKA

Alföldiné Lovasi Ildikó

Mesternégyes

Susánszki Bíbor Sugár,Boros Hédi,Papp Kristóf,Mádi Zsombor.

290

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Katalin

Pengék

Bodnár Luca,Simon Diána,Deák Bence,Dániel Zoltán.

290

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Katalin

Magyarászok

Bákonyi Ádám,Gyermán Bíborka,Kállai Zalán,Nagy Barbara.

280

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola és Óvoda - MÁTÉSZALKA

Alföldiné Lovasi Ildikó

Okos csajszik

Gergely Linda,Répási Linda,Tóth Emília,Tóth Izabella.

280

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Katalin

Észbombák

Emődi Zalán, Hudák Menta, Keresztény Orsolya, Sasváry Tamás.

277

Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola

Béres Gáborné

Garfield

Cserfalvi Dominik,Demeter István,Meszlényi Zsófia,Pink Gábor.

274

Móricz Zsigmond Görögkatolikus Általános Iskola  - MÁTÉSZALKA

Ádám Csilla

Agyböngészők

Gáll Dorottya, Patak Lilla ,Rakaczki Zsófia, Nagy Attila.

272

Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola

Béres Gáborné

Helyesíró manócskák

Szombathy András,Kaposy Eszter,Balogh Hanga Borka,Varga-Vidóczi Marcell.

271

Gárdonyi Géza Általános Iskola - GÁRDONY

Boros Nikoletta

Nyelvész Manók

Bajusz Botond,Kocsis Abigél,Póka Dávid ,Székvölgyi Áron.

268

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Pénzes Evelin

Párizs

Bajnay Lilla,Nagy Zsófia,Pink Maya,Rapos László.

267

Móricz Zsigmond Görögkatolikus Általános Iskola  - MÁTÉSZALKA

Ádám Csilla

Szóforgató-betűvető

Béni Lili,Komor Zoé,Rau Helga,Teremi Lilla.

267

Szabolcs Vezér Általános Iskola -BALKÁNY

Demendi Anita

______________________________________________________________________________________________________________________

NyelvészGuru 4. osztály - döntősök:

20230530_104810

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!

Gratulálunk a területi fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz! Itt is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a 6. forduló után a  döntős csapatok listáját, az összesített pontszámukkal:

CSAPAT

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

ÖSSZES PONTSZÁM :

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

DÖNTŐS

Nyelvészek

Kerezsi Áron,Illés Dániel Martin,Tőkés Izabella,Séra-Kovács Soma.

300

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola  - MÁTÉSZALKA

Farkas Győzőné

DÖNTŐS

Bombázók

Kiss Hunor,Nagy Nándor,Oláh Zita,Varga Nóra.

294

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

DÖNTŐS

Eszesnégyes

Bihari Máté,Katonka Hédi,Lénárt Fanni,Szabó Sára.

294

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

DÖNTŐS

HeJesírók

 Brassói Hanna,Imrő Hanna Dóra,Kovács Jázmin,Szalai Bella Anna.

293

Pólya György Általános Iskola - Tatabánya

Szabó Anita

DÖNTŐS

Bajnokok

Szántó Balázs,Lakatos Boglárka,Menyhárt Hanga,Gyulai Attila.

290

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola  - MÁTÉSZALKA

Farkas Győzőné

DÖNTŐS

Kit-Kat

Koszta Mia Lara,Rozsnyai Léna Boglárka,Kiss Petra,Tóth Aliz.

290

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola  - MÁTÉSZALKA

Farkas Győzőné

DÖNTŐS

Szuper SSSS

Antal Dóra,Kovács Barbara,Siket Dorián Márk,Sneider Bettina Panna.

289

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

DÖNTŐS

Trónfosztók

Fekete Zoltán,Lovas Hanna,Szabó Luca,Vigh Zoltán.

289

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

DÖNTŐS

Nyelvtanoncok

Baráth Tibor,Bosznay Fanni, Kovács Maja, Papp Erik Raul.

288

Kövy Sándor Általános Iskola -NÁDUDVAR

Borosné Kiss Annamária

DÖNTŐS

Okoskák

Bodolai Dávid,Csáky Levente,Hadobás Gellért,Sándor Flórián.

286

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Bóna Anikó

DÖNTŐS

Nyelvvadászok

Gergely-Tóth Szonja, Kiss Nimród, Papp Adél, Tiszavári Milán 

285

Kiss Ferenc Általános Iskola - Ásotthalom

Németh Attiláné 

DÖNTŐS

Nyelvtörők

Horváth Sára,Kovács Lili,Székelyhidi Gabriella Sára,Tóth Lara.

283

Pólya György Általános Iskola - Tatabánya

Szabó Anita

________________________________________________________________________________________________________________________

Üdvözlettel:

a MIME VersenybizottságAkkreditált Kiváló Tehetségpont - Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács
www.megnovok.hu
2004 – 2024oklevél minták21212.   

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Süti kezelés beállítása
Mi és partnereink az Ön engedélyét kérjük arra, hogy cookie-kat tároljunk eszközén személyre szabott hirdetések és tartalom nyújtásához, hirdetés- és tartalomméréshez valamint nézettségi adatok gyűjtéséhez.
Süti kezelés beállítása