NyelvészGuru a 4. forduló után...

2024. január 31.
659
20230530_104816

MIME CSAPATVERSENYEK  TOVÁBBI (TERVEZETT)  MENETRENDJE:   
                             /
2024. február -  március - április - május/        


      IDŐ


                 TEVÉKENYSÉG


          FELELŐS

2024. 02.01.

4. forduló értékelésének a  határideje, 5. forduló kiküldése/LETÖLTÉSE a résztvevő csapatok részére.

Programirányítók

2024.02.15.

Az  5. forduló megoldási határideje.

CSAPATOK

2024. 02. 29.

5. forduló értékeléseinek a  határideje, kiküldése a csapatok részére. Öt forduló után összesítjük a pontszámokat  és a csapatok az öt  forduló összesített pontszámaival indulnak   az „élő” területi fordulóra.

Programirányítók

2024. 03.06.


19. MIME TERÜLETI FORDULÓ
   14.00-  és 15.00 óra.

TERÜLETI FORDULÓK HELYSZÍNEI 2024.

Programirányítók

2024. 03. 31.

TERÜLETI  FORDULÓ  ÉRTÉKELÉSE.

Programirányítók

2024.

ÁPRILIS  -  MÁJUS

19. MIME CSAPATVERSENYEK: DÖNTŐK

Programirányítók

Ilyenek a MIME döntők:

Album: MIME DÖNTŐK I. (32db)

______________________________________________________________________________________________________________
NyelvészGuru 2. osztály - 4. forduló után:

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!
Gratulálunk a 4. fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz! A 4. fordulóban is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a döntőbe esélyes csapatok listáját a 2. osztályban a  4. forduló után:

CSAPAT

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

1.f.

2.f.

3.f.

4.f.

ÖSSZ:

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Betűvadászok

Áncsán Korina, Komjáthy Sára,Mocsár Tifani,Sebők Dóra.

50

50

50

50

200

Oltalom Óvoda és Általános Iskola -ÚJFEHÉRTÓ

Káposznyákné Papp Ibolya

Betűvetők

Mészáros Noémi, Polinszki Zsófia,Toldi András Krisztofer,Tóth Gréta

50

50

50

50

200

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Pintérné Bontovics Judit

Napraforgók

Bartók Bence,Cseh Írisz Olimpia,Kis Lili,Prókay Nóra.

50

50

50

50

200

Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola

Bakné Orosz Teodóra

Nyelvészkedők

Bugyi Bálint Merse, Petrik Kristóf, Péter, Rafael Mercédesz Melani, Szabó Hanna Terézia.

50

50

50

50

200

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Pintérné Bontovics Judit

Szuper magyarosok

Biró Liza Beáta,Rácz Konrád,Raffai Adél,Vígh Sebestyén.

50

50

50

50

200

Miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium

Dudás Anikó

Verhetetlenek

Dremmel Sári, Kelemen Boglárka, Renner Ferenc, Varga Bence Szabolcs

50

50

47

50

197

József Attila Katolikus Általános Iskola  - BUDAPEST

Palotainé Simon Ilona

Kis nyelvészek

Molnár Jázmin,Pankó Anna,Stefán Tekla,Tallár Kinga.

45

50

50

50

195

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Bodolainé Nagy Beáta

Tollforgatók

Gáti Szofia, Kocsis Amira, Vas Regina, Vass Luca

50

50

45

49

194

Szent Mihály Görögkatolikus Általános iskola -NYÍRADONY

Nyakacskáné Bihari Julianna

Nyelv Észek

Németh Patrik, Kádas Csenge, Szarka Brigitta, Bíró Dorina.

45

49

50

45

189

Miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium

Sáfrány Viktória

Okoskák

Lovas Kadosa, Ujházi Panna, Németh Vince, Paduraru Márk Alexander

45

49

50

45

189

Miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium

Sáfrány Viktória

Villámok

Márton Emma Valéria, Farkas Bogáta, Bodnár Dániel, Torma Csongor.

45

49

50

45

189

Miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium

Sáfrány Viktória

Mágusok

Bálint Ádám,Janek Janko,Kálna Dorina,Kollár Viktória.

48

50

45

43

186

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

Kocsis Tímea

Tündérek

Farkas-Wattay Emma Judit,Sneider Adél,Tóth Blanka,Tóth Tamara.

48

50

45

43

186

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

Kocsis Tímea

Betűvetők

Hajdu-Harsányi Léna, Szécsi Anna Lilla, Szabó Szófia, Nyíri Panni

40

49

50

45

184

Miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium

Sáfrány Viktória

Varázslók

Bratu Edvárd,Kasztner-Tóth Alexander,Pelyhe Milán,Zsömle Maja.

38

50

45

43

176

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

Kocsis Tímea

Gyöngyírók

Bodonyi Zsófia,Borbás Bíborka,Pethő Gergő,Tóth Letti.

40

47

42

40

169

Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola -FEHÉRGYARMAT

Kelemenné Gyujtó Éva

__________________________________________________________________________________________________________________________

NyelvészGuru 3. osztály - 4. forduló után:

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!

Gratulálunk a 4. fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz! A 4. fordulóban is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a döntőbe esélyes csapatok listáját a 3. osztályban a  4. forduló után:

CSAPAT

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

1.f.

2.f.

3.f.

4.f.

ÖSSZ:

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Magyarászok

Bákonyi Ádám,Gyermán Bíborka,Kállai Zalán,Nagy Barbara.

50

50

50

50

200

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola és Óvoda - MÁTÉSZALKA

Alföldiné Lovasi Ildikó

Dóra és a Nyelvi Felfedezők

Fábián-Gerő Tekla,Jáger Szofi,Jakab Dóra,Kádár Luca.

50

50

50

50

200

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola és Óvoda - MÁTÉSZALKA

Alföldiné Lovasi Ildikó

Szóforgató-betűvető

Béni Lili,Komor Zoé,Rau Helga,Teremi Lilla.

50

44

50

50

194

Szabolcs Vezér Általános Iskola -BALKÁNY

Demendi Anita

Mesternégyes

Susánszki Bíbor Sugár,Boros Hédi,Papp Kristóf,Mádi Zsombor.

40

50

50

50

190

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Katalin

Okos csajszik

Gergely Linda,Répási Linda,Tóth Emília,Tóth Izabella.

40

50

50

50

190

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Katalin

Pengék

Bodnár Luca,Simon Diána,Deák Bence,Dániel Zoltán.

40

50

50

50

190

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Katalin

Nyelvész Manók

Bajusz Botond,Kocsis Abigél,Póka Dávid ,Székvölgyi Áron.

40

50

50

50

190

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Pénzes Evelin

Észbombák

Emődi Zalán, Hudák Menta, Keresztény Orsolya, Sasváry Tamás.

50

49

45

45

189

Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola

Béres Gáborné

Agyböngészők

Gáll Dorottya, Patak Lilla ,Rakaczki Zsófia, Nagy Attila.

50

47

45

45

187

Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola

Béres Gáborné

Garfield

Cserfalvi Dominik,Demeter István,Meszlényi Zsófia,Pink Gábor.

40

46

50

50

186

Móricz Zsigmond Görögkatolikus Általános Iskola  - MÁTÉSZALKA

Ádám Csilla

Bajnokok

Suszté Mira, Vásárhelyi Zsombor, Ékes Kristóf, Cseh Lorina.

40

45

50

50

185

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola és Óvoda - MÁTÉSZALKA

Dienesné Farkas Diána

NyelvTörők

File-Páter Zsófia,Kecskedi Dorina,Kovács András,Vida Bence Dániel.