NyelvészGuru 3. évf./ 2. forduló után

2022. november 15.
137
NyelvészGuru 3. évf./ 2. forduló után

NyelvészGuru 3. évf. 2022/23. tanév


Tisztelt  weboldal látogatók, kedves gyerekek!
Itt láthatjátok a 2. forduló után a legtöbb pontot elérő csapatok listáját:

Nyelvészkedők

Baráth Tibor, Bosznay Fanni, Kovács Maja, Papp Erik Raul.

120

Nádudvar - Kövy Sándor Általános Iskola és AMI

Borosné Kiss Annamária

KitKat

Rozsnyai Léna Boglárka,
Koszta Mia Lara
Kiss Petra
Tőkés Izabella

109

Mátészalka  - Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Farkas Győzőné

Bajnokok

Menyhárt Hanga,
Lakatos Boglárka,
Szántó Balázs,
Filep Boglárka,

108

Mátészalka  - Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Farkas Győzőné

Kiskirályok

Erdélyi Dóra,
Rezes Nóra,
Kerezsi Áron,
Séra-Kovács Soma.

105

Mátészalka  - Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Farkas Győzőné

Magyaragyak

Nagy Nándor,
Oláh Zita,
Kiss Hunor,
Varga Nóra.

104

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

AGYMENŐK

Bihari Máté; 
Boros Mihály; Katonka Hédi; Szabó Sára Zoé

102

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

TOP 4-es

Antal Dóra;
Lénárt Fanni;
Siket Dorián Márk;
Török Péter

102

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

NyELVELŐK

Fekete Zoltán;
Lovas Hanna;
Szabó Luca;
Vigh Zoltán.

100

Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola

Lévainé Hasznosi Erika

Szemfülesek

Varga Regina,  Grecz József, Bakos Marcell,
Kállai-Fáber Balázs

99

Mátészalka - Széchenyi István Katolikus Német Nemzetiségi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Dr. Bálint Albertné

Eszes Négyes

Bodolai Dávid
Hadobás Gellért
Sándor Flórián
Sebők Zsófia

97

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Bóna Anikó

Bagolyvári Nyelvtörők

Bernát Enikő Ágnes,
Csoknyay Viktória,
Kovács Csaba Gyula,
Nagy Lilla Emese.

92

Báránd -Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI Raffay Lajos Tagiskolája

Rácz-Nagy Zsuzsa

Magyar agyak

Imrő Hanna Dóra,
Kovács Lili , Székelyhidi Gabriella Sára, Tóth Lara

90

Tatabánya - Pólya György Általános Iskola

Szabó Anita

Nyelvész Királyok

Sass Bende,
Kállai Bernadett,
Imre Zalán,
Rabi Ádám István.

90

Abony- Somogyi Imre Általános Iskola

Sándorné Juhász Mónika

További részletes pontszámok, megoldások, helyezések: minden versenyző és felkészítőik részére a megadott címekre érkeznek.  


Még több kép a a  2. fordulóról:     HÁZI FORDULÓ: 2022. NOVEMBER 9.


Következik a 3. forduló:               TERÜLETI FORDULÓ: 2023. FEBRUÁR 1.


Hajrá Gurujelöltek!


Jó versenyzést kínálunk,

üdvözlettel: a Versenybizottság
Míg megnövök Akkreditált Kiváló Tehetségpont
www.megnovok.hu
2004 – 2022.

Míg megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács

s223233

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!