MatekGuru felső tagozat a 4. forduló után...

2024. január 31.
777
279619412_50rrcc9ee2263597548462_653702693715347152_n

MIME CSAPATVERSENYEK  TOVÁBBI (TERVEZETT)  MENETRENDJE:   
                             /
2024. február -  március - április - május/        


      IDŐ


                 TEVÉKENYSÉG


          FELELŐS

2024. 02.01.

4. forduló értékelésének a  határideje, 5. forduló kiküldése/LETÖLTÉSE a résztvevő csapatok részére.

Programirányítók

2024.02.15.

Az  5. forduló megoldási határideje.

CSAPATOK

2024. 02. 29.

5. forduló értékeléseinek a  határideje, kiküldése a csapatok részére. Öt forduló után összesítjük a pontszámokat  és a csapatok az öt  forduló összesített pontszámaival indulnak   az „élő” területi fordulóra.

Programirányítók

2024. 03.06.


19. MIME TERÜLETI FORDULÓ
   14.00-  és 15.00 óra.

TERÜLETI FORDULÓK HELYSZÍNEI 2024.

Programirányítók

2024. 03. 31.

TERÜLETI  FORDULÓ  ÉRTÉKELÉSE.

Programirányítók

2024.

ÁPRILIS  -  MÁJUS

19. MIME CSAPATVERSENYEK: DÖNTŐK

Programirányítók

Itt vannak az elődök! Egy kis nosztalgia 2012. évből … MatekGuru csapatok képekben: )

Album: ARCHÍVUM (32db)


Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!
Gratulálunk a 4. fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz!

___________________________________________________________________________________________________________


5. osztályos csapatok:
A 4. fordulóban is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a döntőbe esélyes csapatok listáját a

MatekGuru 5. osztály - 4. forduló után:

CSAPAT

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

1.f.

2.f.

3.f.

4.f.

ÖSSZ:

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Számvadászok

Kis Gergő,Rácz Krisztián,Nguyen Phan Bao Long,Zádor Anna

50

50

50

50

200

Budapesti Gyulai István Általános Iskola

Bernáth Péter

Ütős négyes

Resch László,Kern Bálint,Jenei Dániel,Heller Miklós

50

50

50

50

200

Budapesti Gyulai István Általános Iskola

Bernáth Péter

Mozgóagyak

Pántya Panna,Patai Hanna Barbara,Patai Tamás,Szűcs Gabriella.

45

50

50

50

195

Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola

Németh Emil

Szám-M(B)olyok

Dajka Ernő Zalán,Makula János,Tiszai Dániel,Szilágyi Marcell János

45

50

50

50

195

Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola

Németh Emil

Számszervíz

Káplár Balázs, Kiss Jázmin, Kovács Panka, Orsós Tamara Amanda,

50

50

50

45

195

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Katona Ferenc

Matekcsúcsok

Bankó Olivér Botond, Kovács Gergő, Markó Martin, Mucza Zétény

50

50

50

40

190

Somogyi Imre Általános Iskola - Abony

Tóthné Kocsis Ildikó

Okoskodó 4-es

Kiss Kira Maja, Molnár Mátyás,Sipos Milán Bence, Szabó Liza

50

50

45

45

190

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Szabóné Varga Georgina

Pindúrok

Abonyi Zalán, Benke Ágnes, Sándor Ágnes, Juhász Erik László

50

50

50

40

190

Somogyi Imre Általános Iskola - Abony

Tóthné Kocsis Ildikó

Ravasz rókák

Losonczi Vivien,Mondok Fanni,Osikóczki Réka,Tábori Ádám Dávid

45

45

46

50

186

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Áncsán Sándor

Feketenindzsák

Székely Levente, Túróczi Gergő, Mucsi Petra Alexandra, Nyitrai Nikolett

50

50

50

35

185

Somogyi Imre Általános Iskola - Abony

Tóthné Kocsis Ildikó

Zöldfülüek

Ágoston Cintia,Kovács Dominik,Tamás Bendegúz,Verdes Zsombor.

45

50

45

40

180

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Tóth Zoltánné

AranySzámok

Bozsó Adrián, Csárdi Aeron Richárd, Ferenczi Panna, Reiner Levente

40

38

41

45

164

Pólya György Általános Iskola -Tatabánya

Kovaliczky Zita

Botika és a Csajok

Dubniczky Liliána, Méhész Letícia, Szomszéd Anna, Farkas Botond.

40

35

50

35

160

PMÁI Ádám Jenő Tagiskola - Kazincbarcika

Molnárné Madar Mária

Számkirályok

Cserkuti Patrik,Kása Liliána,Szabó Sándor,.Venyigei Dóra

45

40

35

40

160

Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola-Újfehértó

Vadon Edina

Agyrobbantók

Kiss Zoé,Nagy Botond,Polgár László ,Hegedűs Levente.

40

45

35

35

155

Pólya György Általános Iskola -Tatabánya

Gott Bea

_______________________________________________________________________________________________________________


6. osztályos csapatok:

A 4. fordulóban is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a döntőbe esélyes csapatok listáját  a

MatekGuru 6. osztály - 4. forduló után:

CSAPAT

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

1.f.

2.f.

3.f.

4.f.

ÖSSZ:

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Szuper matekosok 

Berta Dávid, Hernyák Botond, Németh Roxána, Tóth Andrea

50

50

50

50

200

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Kis-Szétsi Csaba

ABACUS

Kiss Panna Zsófia,Jakus Huba,Sándor Mátyás,Biró András.

50

45

50

50

195

Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium -Budapest

Császári Csilla

Irkafirka

Fehér Domokos, Körmendy Sára,Kun Zente,Larsen Teodor

45

50

50

50

195

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola -Budapest

Hodur Henrietta

Szimat

Fridrik Lili,Picardi Mátyás,Katona Mátyás ,Tátrai Dimitri

35

50

50

50

185

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola -Budapest

Hodur Henrietta és Diószegi Edina

TÚRÓRUDIK

Halmai Liliána, Csedő Nóra, Horváth Zorka, Mocsár Enikő

45

45

50

45

185

Sztehlo Gábor Evangélikus Iskola  - Budapest

Batkiné Szalontai Gyöngyvér

Formálók

Leskó Iván,Kolozsvári Áron,Larsen Ludvig,Vajda Milán

35

50

50

45

180

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola -Budapest

Hodur Henrietta

ALFA

Budai Amina, Kasler Léna, Déllei Fruzsina, Markolt Alexa

45

45

40

50

180

Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola

Szabóné Demeter Edit

A Sósnégyes

Bíró Amanda,Hegedűs Aliz,Bencs Dorina Gréta, Cseh Johanna Petra

50

45

40

40

175

József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola -Budapest

Horváth Attiláné

Fejtörekvők

Árva Zalán,Sztányi Mira,Czirják Szidónia Hermina,Paczári Patrik

50

40

30

35

155

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Nagy Gábor

AlgeBratyók

Benedek-Tóth Ádám,Benedek-Tóth Zsófia,Pándi Sára,Sipos Dóra

40

45

40

25

150

Pólya György Általános Iskola -Tatabánya

Szántó Adrienn

ZoZeMáCsa

Farkas Zente,Parti Márk,Sipkás Csanád, Tóth Zoltán

50

41

25