MatekGuru alsó tagozat a 4. forduló után

2024. január 31.
867
281709799_3sdsds227633474150977_29574702836789546_n

MIME CSAPATVERSENYEK  TOVÁBBI (TERVEZETT)  MENETRENDJE:   
                             /
2024. február -  március - április - május/        


      IDŐ


                 TEVÉKENYSÉG


          FELELŐS

2024. 02.01.

4. forduló értékelésének a  határideje, 5. forduló kiküldése/LETÖLTÉSE a résztvevő csapatok részére.

Programirányítók

2024.02.15.

Az  5. forduló megoldási határideje.

CSAPATOK

2024. 02. 29.

5. forduló értékeléseinek a  határideje, kiküldése a csapatok részére. Öt forduló után összesítjük a pontszámokat  és a csapatok az öt  forduló összesített pontszámaival indulnak   az „élő” területi fordulóra.

Programirányítók

2024. 03.06.


19. MIME TERÜLETI FORDULÓ
   14.00-  és 15.00 óra.

TERÜLETI FORDULÓK HELYSZÍNEI 2024.

Programirányítók

2024. 03. 31.

TERÜLETI  FORDULÓ  ÉRTÉKELÉSE.

Programirányítók

2024.

ÁPRILIS  -  MÁJUS

19. MIME CSAPATVERSENYEK: DÖNTŐK

Programirányítók

Ilyenek a  MIME döntők:

Album: MIME DÖNTŐK II. (32db)

MatekGuru 2. osztály - 4. forduló után:

Tisztelt  Kollégák, Kedves csapattagok!
Gratulálunk a 4. fordulóban elért kiváló eredményeitekhez, pontszámaitokhoz!

A 4. fordulóban is legfeljebb 50 pontot lehetett elérni, itt láthatjátok a döntőbe esélyes csapatok listáját a 2. osztályban a  4. forduló után:

CSAPAT

CSAPATTAGOK NÉVSORA:

1.f.

2.f.

3.f.

4.f.

ÖSSZ:

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Bohóchal 100

Illés Bulcsú,Viki Mátyás,Kiss Benedek,Bíró Kornél.

50

50

50

50

200

József Attila Katolikus Német Nemzetiségi Általános Iskola - BUDAPEST

Bozsó Veronika

Okoskodók

Karikó István,Maroda Bence, Szabó Iván , Szigeti Gábor.

50

50

50

50

200

Oltalom Óvoda és Általános Iskola Görög Katolikus Iskola - ÚJFEHÉRTÓ

Káposznyákné Papp Ibolya

Agyasok

Deák Márk,Csató Róza,Fehérvári Dániel,Lehotai Szonja.

50

50

50

50

200

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola -MISKOLC

Kóródiné Csomós Anikó

Szupermatekosok

Biró Liza,Raffai Adél,Rácz Konrád,Vígh Sebestyén.

50

50

50

50

200

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola -MISKOLC

Kóródiné Csomós Anikó

Ki(s)számolók

Nagy Botond, Petrik Kristóf Péter,Szabó Hanna Terézia,Tóth Gréta.

50

50

50

50

200

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Pintérné Bontovics Judit

Minervások

Kodaj Kende Bendegúz,Kovács Barnabás,Rokolya Kornél,Zsombok Levente.

50

50

50

50

200

Pólya György Általános Iskola- Tatabánya

Sturczné Borbás Tünde

Okos Baglyok

Retkes Milán, Pászti Zsanett, Kis Kornél, Szikszai Nóra,

50

50

50

50

200

Somogyi Imre Általános Iskola - ABONY

Dobozyné Kovács Mária

Abonyi Okos Rókák

Sándor Lukács János, Kánya Eszter, Katona Adél, Brezvai Marcell.

50

50

50

50

200

Somogyi Imre Általános Iskola - ABONY

Dobozyné Kovács Mária

Menő Lányok

Katona Veronika,Papp Csilla,Szabó Lili,Török Maja.

50

48

50

50

198

Móricz Zsigmond Görögkatolikus  Általános Iskola - MÁTÉSZALKA

Sebestyénné Fülöp Éva

Rákolló

Auda Bence,Haszara Bence,Pituk Áron,Török Zente.

50

48

50

50

198

Móricz Zsigmond Görögkatolikus  Általános Iskola - MÁTÉSZALKA

Sebestyénné Fülöp Éva

Kobra 11

Kádár Tamás,Ebergényi Emili,Izmán Réka,Nguyen Dinh Annam.

50

45

50

50

195

József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola - BUDAPEST

Bozsó Veronika

Matek Manók

Imecs Boglárka, Máté Botond, Ujvári Nimród, Varga Lara.

50

45

50

50

195

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola és Óvoda - MÁTÉSZALKA

Izsóné Kicsák Éva

Villám Elmék

Nagy Krisztián,Tóth Emília,Kanyó Dániel,Berekméri Balázs.

45

50

50

50

195

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Zsadányiné Zombori Tímea

Agymenők

Barabás Lelle Sára,Barnóth Laura Anna,Szabó Dávid Levente,Seres Gábriel.

45

50

50

50

195

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola- SZOLNOK

Zsadányiné Zombori Tímea

Számok végtelenig

Hujber Csaba,József Alex,Mód Zsombor,Renner Ferenc

50

50

50

45

195

József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola - BUDAPEST

Major Judit

2 jobb-2 bal

Bálint Ádám,Bratu Edvárd,Janek Janko,Kasztner-Tóth Alexander.

50

50

45

50

195

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

Sajgó Lászlóné

Csakcsajok

Kálna Dorina,Kollár Viktória,Tóth Blanka,Zsömle Maja.

50

50

45

50

195

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

Sajgó Lászlóné

Páratlan Páros

Bratu Hédi,Farkas-Wattay Emma Judit,Sneider Adél,Tóth Tamara.

50

50

45

50

195

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

Sajgó Lászlóné

Tescos Kiflik

Dósa Zente,Mészáros Patrik,Mikola Dalton,Szabó Konrád.

41

50

50

50

191

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola -MISKOLC

Kóródiné Csomós Anikó

Gyors matekosok

Bócz Noémi,Kovács Lilla,Süveges Sarolta,Tengeri Csenge.

40

50

50

50

190

Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola -MISKOLC

Kóródiné Csomós Anikó

Kisokosok

Csekő Ádám,Nyester Ádám,Sinka Márton,Zádor Míra.

45

50

50

45

190

Gyulai István Általános Iskola - BUDAPEST

Mátrai Attiláné

MatekKópék

Szabó Bulcsú ,Májer Boglárka,Muzsik Sára,Hajzer Kinga.

50

50

45

45

190

Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola

Morauszkiné Lippa Krisztina

Matekosok

Kis Nándor, Kucsora Balázs, Rózsa Martin Noel, Molnár Márk Tamás.

45

50

43

50

188

Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI - SZEGED

Tánczosné Fullér Ildikó

Okoskák

Ékes Lórinc,Boldozsár Szabolcs, Greskovics Gergő,Bagi Zsolt.

45

50

43

50

188

Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI - SZEGED

Tánczosné Fullér Ildikó

Szupercsajok

Stajer Anikó, Szabó Boglárka,Dezamics Elza, Karsai Léna Zselyke.

45

50

43

50

188

Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI - SZEGED

Tánczosné Fullér Ildikó

Matekmanók

Jipa Léna, Molnár- Mészáros Petra,Magyarosi Patrik, Monostori Zsolt László.

45

49

43

50

187

Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI - SZEGED

Tánczosné Fullér Ildikó

Okos Manók

Forgács Viktória,Katona Péter,Sebők Zente,Trosztmér Hanna.

50

50

30

45

175

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Kováts – Veszprémi Orsolya

Nyerőszámok

Sztankovics Hanna, Daskó Lara, Zatureczki Botond, Zatureczki Marcell.

45

48

40

35

168

Nyíregyházi Herman Ottó Tagintézmény

Dr Rádainé Safranku Ágnes

Matekes négyes

Egyed Tamás István,Fazakas Róza,Májai Imre,Veress Magor.

50

50