MatekGuru 8. osztály iskolai forduló -TOP 12

2021. október 28.
126
MatekGuru 8. osztály iskolai forduló -TOP 12

MatekGuru 8. osztály
2021/2022. tanév iskolai forduló

 

Kedves weboldal látogatók, itt láthatjátok a legtöbb pontot elérő csapatok listáját, vagyis a GURU-TOP 12  -t az iskolai forduló után.

GURU-TOP 12 = Ha holnap lenne a döntő, az alábbi csapatok kerülnének a döntőbe:
(De még hátravan a területi forduló , így még bármi lehetséges: )

 

Oreopipik 2.0

37

Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI

Bardócz Petra, Papp Kornél, Szabó Lotti Szidónia, Tóth Krisztina

Timár Antalné

Józan paraszti ész

30

Tóth Árpád Gimnázium - Debrecen

Lesku Dóra,Ládi Gréta,Demeter Fanni,Csathó Emese Zsuzsanna

Szűcsné Kakuk Ildikó

Zsenikusok

30

Tóth Árpád Gimnázium - Debrecen

Leposa Csanád,Juhász Álmos Zoltán,Cs.Nagy Dominik,Branda Milán

Szűcsné Kakuk Ildikó

Egyenletvadászok

30

Kövy Sándor Általános Iskola és AMI - Nádudvar

Csontos Flóra, Szabó Réka, Vida Boglárka, Berecz Mihály

Nagyné Urbán Julianna

Bitkojin bányászok

28

Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola

Door Zsófia,Kovács Dorka,Szücs Maja,Zalavári Bence

Baranyi Tamás

Nyerő 4-es

26

Pólya György Általános Iskola-Tatabánya

Lendvai Kamilla,Majoros Ádám,Rózsa Zoltán,Takács Bernadett

Kovaliczky Istvánné

A rézbáró gyermekei

25

József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola - Budapest

Kovács Júlia,Pintér Kristóf,Herczeg Richárd,Ivák-Tokody Dávid
 

Horváth Attiláné

Észguruk

25

Gyulai István Általános Iskola - Budapest

Sümeghi Nándor,Sipeki Andor,Papp Timea,Varga Nándor

Nagy Éva

KEKW

25

Gyulai István Általános Iskola - Budapest

Lővey-Saldana Diego,Kékesi András,Szakács Martin,Boncza Noel

Gévay-Nagy Zsuzsa

II. matek birodalom

25

József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola - Budapest

Buzás Liliána,Szalai Luca,Kádár Balázs,Balog Dániel

Horváth Attiláné

Tescos kiflik

25

Gyulai István Általános Iskola - Budapest

Soltész Olivér,Kiss Mátyás,Mézes Bendegúz,Bor Milán

Gévay-Nagy Zsuzsa

Csacsi csapat

25

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Farkas Nóra, Kobolák Lili, Perlaki Réka, Péter Boglárka

Márki Enikő

A feladatok megoldásait az alábbi válaszok szerint pontoztuk:

1.feladat:    (B)

2.feladat:    (C)
3.feladat:    (E) 38.


4.feladat:    (D)Dezső.

5.feladat:    (D) 8.

6.feladat:    (E) 8.

7.feladat:    (D) 9.
8.feladat:    (B) 7.


9.feladat:    (E) 26.
10.feladat:  (B) 100

A részletes megoldásokat,pontokat és a további eredményeket, a feladatsorhoz hasonlóan postán és e-mailben juttatjuk el a résztvevő csapatok számára.

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!