MatekGuru 8. osztály döntő végeredménye

2022. április 22.
260
MatekGuru 8. osztály döntő végeredménye

17. MatekGuru Kárpát – medencei Csapatverseny 8. osztályos döntő – 2022. április 20.

20220420_140703121212


Tisztelt  Kollégák, kedves csapattagok, szülők!


Örülünk, hogy itt voltatok -  gratulálunk kiváló eredményeitekhez, helyezéseitekhez, pontszámaitokhoz.


20220421_140349rerere

Köszönjük az együttműködést, jó volt veletek, sokat tanultunk Tőletek!
(pl. azt hogy  „…matekverseny -   matekverseny  nagyon sok van…  (lalla – la –la)  de (!) olyan mint MatekGuru csakis  …. van!”

…  és ne feledjétek: VISSZAVÁRUNK – bár 9. évf. versenyünk nincsen, de  akár nyári táborba, akár KÖZÖSSÉGI SZOLGÁLATRA.

20220421_135838

Még több kép az érmes csapatokról:  https://www.megnovok.hu/hirek/8-evf-matekguru-donto-ermesei


A döntő végeredményét itt láthatjátok, a részpontszámokat, a részletes megoldásokat, válaszokat pedig arra az elérhetőségre küldtük amelyeket számunkra megadtatok!


CSAPAT

INTÉZMÉNY

CSAPATTAGOK

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

1. ford. össz.

2. f.

ÖSSZ.

1.

Észguruk

Gyulai István Általános Iskola - Budapest

Sümeghi Nándor,

Sipeki Andor,

Bernáth Luca,

Varga Nándor

Nagy Éva

62

25

87

2.

Bitkojin bányászok

Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola

Door Zsófia,

Kovács Dorka,

Szücs Maja,

Zalavári Bence

Baranyi Tamás

54

30

84

3.

Csacsi csapat

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Farkas Nóra,

Kobolák Lili,

Perlaki Réka,

Péter Boglárka

Márki Enikő

47

25

72

4.

My Little Pony 2.0

Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda-Túrkeve

Pálinkás Izabella,Nagy Anikó,Bencze Sára,Szabó Balázs

Rózsásné Kalmár Tímea

41

30

71

5.

Józan paraszti ész

Tóth Árpád Gimnázium - Debrecen

Lesku Dóra,

Ládi Gréta,

Demeter Fanni,

Csathó Emese Zsuzsanna

Szűcsné Kakuk Ildikó

39

30

69

6.

II. matek birodalom

József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola - Budapest

Buzás Liliána,

Szalai Luca,

Kádár Balázs,

Balog Dániel

Horváth Attiláné

39

25

64

6.

Zsenikusok

Tóth Árpád Gimnázium - Debrecen

Leposa Csanád,

Juhász Álmos Zoltán,

Cs.Nagy Dominik,

Branda Milán

Szűcsné Kakuk Ildikó

39

25

64

7.

Oreopipik 2.0

Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI

Bardócz Petra,

Papp Kornél,

Szabó Lotti Szidónia, Tóth Krisztina

Timár Antalné

36

25

61

8.

Egyenletvadászok

Kövy Sándor Általános Iskola és AMI - Nádudvar

Csontos Flóra,

Szabó Réka,

Vida Boglárka,

Berecz Mihály

Nagyné Urbán Julianna

27

25

52

9.

Nyerő 4-es

Pólya György Általános Iskola-Tatabánya

Lendvai Kamilla,

Majoros Ádám,

Rózsa Zoltán,

Takács Bernadett

Kovaliczky Istvánné

12

25

37

20220420_151843

20220420_151951

20220420_150253

278612503_10158966572558049_1709523705428230088_n

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!