MatekGuru 7. osztály iskolai forduló -TOP 12

2021. október 28.
149
MatekGuru 7. osztály iskolai forduló -TOP 12

MatekGuru 7. osztály
2021/2022. tanév iskolai forduló

 

Kedves weboldal látogatók, itt láthatjátok a legtöbb pontot elérő csapatok listáját, vagyis a GURU-TOP 12  -et az iskolai forduló után.

GURU-TOP 12 = Ha holnap lenne a döntő, az alábbi csapatok kerülnének a döntőbe:
(De még hátravan a területi forduló , így bármi lehetséges: )

CSAPAT

PONT

                  INTÉZMÉNY

                    CSAPATTAGOK

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Anonymus

50

Somogyi Imre Általános Iskola- Abony

Szarvák Boglárka,Szarvák Tibor,Hamar Adrienn,Megyeri Bence Csanád

Tóthné Kocsis Ildikó

JEZSU

45

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium -Miskolc

Jurás Dávid,Papp-Durbák Dorottya,Hunfalvy Emese,Gnándt Gergely

Kalo Annamária

Géniusz quartett

45

Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és AMI-Abony

Büki Előd, Falusi Levente, Sebestyén Gitta, Kökény Lilla Alexandra

Tóthné Somodi Ildikó

Gumimacik

45

Somogyi Imre Általános Iskola- Abony

Kiss Gábor,Zsemle Bálint,Bodó Marcell Zsolt,Baranyai Levente

Tóthné Kocsis Ildikó

Bogyó és Babóca

40

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Farkas-Glóner Emília,Havasi Johanna Flóra,Kotta Csengele,Radnai Áron

Hodur Henrietta

Okos négyes

40

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye

Nagy Katalin Rebeka,Horváth Bianka,Nagy Iván,Torma Tiara

Meglécz József

7 a hetediken

35

Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola- Budapest

Wong Ruoer,Trigola Boglárka,Kormos Nóra,Léhárt Lili
 

Micheller Valéria

Paprikás krumpli

35

Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda-Túrkeve

Szentmihályi Sára,Rózsás Lili,Vida Virág Lídia,Kereszti Bulcsú Lél

Rózsásné Kalmár Tímea

Számország lovagjai

35

Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda-Túrkeve

Papp Zsombor,Boga Lőrincz,Botos Keve,Árvai Noémi

Rózsásné Kalmár Tímea

Smarties

33

Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda - Tiszaújváros

Bársony Bálint, Csehovics Marcell, Hatvani Bendek, Turjanicza Botond Bogdán

Ruszkai Gizella

Kisrefi7

30

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Abaffy Lilla,Saierli Hella,Lévai Hedvig,Farkas Panna
 

Győriné Kun Anikó

Sakk-matt

30

Gyulai István Általános Iskola - Budapest

Demeter Anna,Demeter Sára,Markó Luca,Zágori-Kovács Emma

Samu Ildikó


A feladatok megoldásait az alábbi válaszok szerint pontoztuk:

1.feladat:    (C)

2.feladat:    (A) 8.
3.feladat:    (E) 11.


4.feladat:   
(B) 18.

5.feladat:    (B) 11.

6.feladat:    (D) 51.

7.feladat:   
(B) 21,(C) 22.
8.feladat:   
(A) a), (C) c)


9.feladat:   
(E) Elemér.
10.feladat:  (A) 10.

A részletes megoldásokat,pontokat és a további eredményeket, a feladatsorhoz hasonlóan postán és e-mailben juttatjuk el a résztvevő csapatok számára.

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!