MatekGuru 7. osztály döntő végeredménye

2022. április 29.
199
MatekGuru 7. osztály döntő végeredménye


17. MatekGuru Kárpát – medencei Csapatverseny 7. osztályos döntő – 2022. április 25.

Tisztelt  Kollégák, kedves csapattagok!

20220426_1400441


Örülünk, hogy itt voltatok -  gratulálunk kiváló eredményeitekhez, helyezéseitekhez, pontszámaitokhoz.

A döntő végeredményét itt láthatjátok:

HELY 

CSAPAT

      INTÉZMÉMÉNY 




CSAPATTAGOK                   

  FELK. TANÁR

1. ford.

2. ford.

ÖSSZ.

1.

Kisrefi7

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája




Abaffy Lilla,Saierli Hella,Lévai Hedvig,Farkas Panna

Győriné Kun Anikó

57

30

87

2.

Anonymus

Somogyi Imre Általános Iskola- Abony



Szarvák Boglárka,Szarvák Tibor,Hamar Adrienn,Megyeri Bence Csanád

Tóthné Kocsis Ildikó

53

30

83

3.

Gumimacik

Somogyi Imre Általános Iskola- Abony


Kiss Gábor,Zsemle Bálint,Bodó Marcell Zsolt,Baranyai Levente

Tóthné Kocsis Ildikó

50

30

80

4.

JEZSU *

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium -Miskolc



Jurás Dávid,Papp-Durbák Dorottya,Hunfalvy Emese,Gnándt Gergely

Kalo Annamária

53

25

78

5.

Számország lovagjai *

Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda-Túrkeve



Papp Zsombor,Boga Lőrincz,Botos Keve,Árvai Noémi

Rózsásné Kalmár Tímea

48

30

78

6.

Paprikás krumpli

Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda-Túrkeve



Szentmihályi Sára,Rózsás Lili,Vida Virág Lídia,Kereszti Bulcsú Lél

Rózsásné Kalmár Tímea

43

30

73

7.

Sakk-matt

Gyulai István Általános Iskola - Budapest


Demeter Anna,Demeter Sára,Markó Luca,Zágori-Kovács Emma

Samu Ildikó

42

30

72

8.

Okos négyes

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye


Nagy Katalin Rebeka,Horváth Bianka, Kálmánchelyi Zorka ,Torma Tiara

Meglécz József

39

25

64

9.

Bogyó és Babóca

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest


Farkas-Glóner Emília,Havasi Johanna Flóra,Kotta Csengele,Radnai Áron

Hodur Henrietta

29

30

59

10.

Kalapács

Gyulai István Általános Iskola -  Budapest


Moutrayj Ábrahám,Orosz Bence,Torjai Lóránd,Tóth Bence

Kóródi Márta

32

25

57

11.

Menő 2 a négyzeten

Pólya György Általános Iskola-Tatabánya


Beck Dóra,Glevitzky Ádám,Kovács Koletta,Nagy Boglárka

Kovaliczky Istvánné

24

30

54

12.

7 a hetediken

Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola- Budapest



Wong Ruoer,Trigola Boglárka,Kormos Nóra,Léhárt Lili

Micheller Valéria

32

20

52

13.

Géniusz quartett

Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és AMI-Abony



Büki Előd, Falusi Levente, Sebestyén Gitta, Kökény Lilla Alexandra

Tóthné Somodi Ildikó

15

30

45

Köszönjük az együttműködést, jó volt veletek!

20220425_183144



Találkozzunk  a következő tanévben is!

s223233
Üdvözlettel:

a MIME Versenybizottság
3x -os  Akkreditált Kiváló Tehetségpont
Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács

www.megnovok.hu
2004 – 2022.

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!