MatekGuru 6. osztály végeredménye

2022. május 13.
137
MatekGuru 6. osztály végeredménye

17. Matekguru Kárpát – medencei Csapatverseny 6. osztályos döntő – 2022. május 03-04.


20220503_140253


Tisztelt  Kollégák, kedves csapattagok!


Örülünk, hogy itt voltatok -  gratulálunk kiváló eredményeitekhez, helyezéseitekhez, pontszámaitokhoz.

20220503_080028

A döntő végeredményét itt láthatjátok:

MATEKGURU 6.ÉVF.2022.05.03 – 04.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.F.

2.F.

ÖSSZ.

1.

Kisrefi6.1

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Berényi Tünde,Berényi Krisztián,Tokaji Fruzsina,Madar-Kiss Zselyke

Bándiné Gacsó Judit, Tóthné Fekete Anikó

0

5

5

5

7

7

9

9

9

9

65

30

95

2.

#Einstein

Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium-Budapest

Horváth Kende,Nadrai Patrik,Diener Blanka,Koroknai-Tegez Dóra

Balog Viktória

5

5

5

5

7

7

9

0

9

9

61

25

86

3.

Mennydörgő csirkecombok *

Somogyi Imre Általános Iskola-Abony

Bőszény Izabella, Csáki Gréta, Varga Kristóf, Gulyás Dorka

Farády Csilla

5

5

5

5

7

0

9

0

9

9

54

30

84

4.

Nokedli szaggatók *

Somogyi Imre Általános Iskola-Abony

Mátyás Csoma, Juhász Máté, Juhász Gergő, Magyar Viktor

Farády Csilla

5

5

5

5

7

0

9

0

9

9

54

30

84

5.

Számkivetettek

Pólya György Általános Iskola-Tatabánya

 Milkó Zita,Kovács Patricia,Gutai Áron,Csány Fruzsina

Szántó Adrienn

5

5

0

5

0

7

9

0

9

9

49

30

79

6.

Úgyisnyerünk

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Ágoston Alex,Orbán György,Szentesi Dorina,Tábori László János

Áncsán Sándor

5

5

5

0

7

7

0

0

9

9

47

25

72

7.

Mézek

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Gelencsér Júlia,Gyalus Réka Csöre,Mészáros Hanna,Streitmann Szófia

Hodur Henrietta

5

5

0

5

0

7

9

0

0

9

40

30

70

8.

Hap𝝅 team *

Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda -Pécel

Tóth Tamás,Lindert-Nyári Benedek,Lucza Palkó,Takács-Taksonyi Botond

Vadon Edina

5

5

0

5

7

7

9

0

0

9

47

20

67

9.

Kitalálók

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Hennig, Alex Francesco,Hennig, Paolo Giovanni,Hintenberger Áron Hunor,Körmendy Márton Domonkos

Hodur Henrietta

5

5

5

5

7

7

0

0

1

9

44

20

64

10.

Számvadászok

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Balogh Lili,Lipcsák Tamara Rita,Lőrinczy Gábor,Papp Bence József

Pappné Terdik Anita

5

5

5

0

7

0

1

0

9

0

32

25

57

11.

Kisrefi6.2

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Kiss Ádám,Kéri Roland ,Dobos Eszter,Mogyorosi Panna

Bándiné Gacsó Judit, Tóthné Fekete Anikó

0

0

5

5

0

0

0

0

9

9

28

25

53

12.

Számoló agyak T.B.

József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola - Budapest

Koller Balázs,Kass Tamás,Tótik Tamás,Giesz-Békefi Benett

Horváth Attiláné

5

5

0

5

7

0

0

0

0

9

31

20

51


6. helyzett: Úgyisnyerünk  (Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola)

20220503_135611

5. helyzett: Számkivetettek(Pólya György Általános Iskola-Tatabánya)

20220503_135714

4. helyezett : Nokedli szaggatók *  (Somogyi Imre Általános Iskola-Abony)

20220503_135828



20220503_140239

Találkozzunk  a következő tanévben is!


Üdvözlettel:

a MIME Versenybizottság
3x -os  Akkreditált Kiváló Tehetségpont
Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács

www.megnovok.hu

2004 – 2022.

s223233

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!