Ebben a cikkben:

MatekGuru 6. osztály pontszámai az iskolai forduló után

HAJRÁ GURUJELÖLTEK!

2020. november 13.
39
0
MatekGuru 6. osztály pontszámai az iskolai forduló után
 


Tisztelt Kollégák, kedves csapattagok!
Itt látható a legtöbb pontot elérő csapatok listája a 16. MatekGuru csapatverseny 6.évf. iskolai fordulója után. Ebben a fordulóban legfeljebb 50 pontot lehetett szerezni.

   

CSAPAT MEVE

PONT

INTÉZMÉNY

CSAPAT TAGJAI

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Anonimusz

50

Somogyi Imre Általános Iskola - Abony

Szarvák Boglárka,Szarvák Tibor, Megyeri Bence Csanád,Hamar Adrienn

Tóthné Kocsis Ildikó

Rogers lányok

50

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Farkas-Glóner Emília, Havasi Johanna Flóra, Katona Tímea, Kotta Csengele

Hodur Henrietta 

Sakk-Matt

50

Gyulai István Általános Iskola - Budapest

Demeter Anna,DeMeter Sára,Kovács Zágori Emma,Markó Luca

Samu Ildikó

Számvésők

50

Somogyi Imre Általános Iskola - Abony

Bodó Marcell Zsolt, Kiss Gábor, Zsemle Bálint, Baranyai Levente Sándor

Tóthné Kocsis Ildikó

Agya-sokk

45

Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI

Bagi Nóra, Csőke Milán, Héja Pál, Major Zoltán

Timár Antalné

Four-For-Maths 

45

E-BRIDGES Digitális Iskola

Juhász Márk Lóránt, Czuth Milán,Kosárka Bence, Verba György Szilárd

Czermann Andrea

Kisrefi6.1

45

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Abaffy Lilla;Juhász Gergely; Lévai Kristóf; Szentkirályi Botond

Győriné Kun Anikó; Silye Andrea 

Szárnyaló Dobókockák

45

Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium - Budapest

Bencze Anna Borbála,Sánta Melinda,Simai Sándor Ákos, Uj-Szabó Csongor

Császári Csilla

Zsíros kenyér

45

Túrkevei - Kaszap Nagy István Református Általános Iskola

Szentmihályi Sára,Vida Virág Lídia,Kereszti Bulcsú Lél,Rózsás Lili

Rózsásné Kalmár Tímea

Hatcé

41

Tatabányai Sárberki Általános Iskola 

Pintér Lóránt; Kokas Noel; Hadobás Csaba; Lengyel Patrik

Szokoli Kinga

Tudásmanók

41

Kazinczy Ferenc Remormátus Általános Iskola- Tiszaújváros

Csehovics Marcell, Fónagy-Árva Zsófia, Hatvani Bendek, Ispán Gergely János

Ruszkai Gizella

Okosnégyes

40

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola Vasvári Pál Tagintézménye

Horváth Bianka,Horváth Csenge,Nagy Iván,Nagy Katalin Rebeka

Meglécz József

Számológépek

40

Nádudvar- Kövy Sándor Általános Iskola és AMI

Cservenyák Áron,Fejes Vince,Kiss Attila,Őri Nóra  

Varga Ildikó

Emilkék

35

Ábrányi Emil Általános Iskola

Közmös Vencel,Czentye Máté,Prill Vajk Péter,Tuss-Nagy Bendegúz

Derzsi József

Kisrefi6.2 

31

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Oláh Viktória; Csehi Rebeka; Reszegi Dániel; Szuhai Zoltán 

Győriné Kun Anikó; Silye Andrea 

Szenzációs négyes

31

Écsi Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI

Iby Katalin, Andorka Lara,Farkas Fanni,Bíró Torda

Kissné Kósa Gizella

Goat

30

Gyulai István Általános Iskola - Budapest

Moutrayj Ábrahám,Orosz Bence,Torjai Lóránd,Tóth Vendel

Kóródi Márta; Gévay-Nagy Zsuzsa

Eszes rózsák

20

Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola - Pécel

Démi Laura, Kiss Virág, Nagy Liliána, Vágyi Emma

Vadon Edina     

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!