MatekGuru 6. osztály iskolai forduló -TOP 16

2021. november 02.
181
MatekGuru 6. osztály iskolai forduló -TOP 16

MatekGuru 6. osztály
2021/2022. tanév iskolai forduló

 

Kedves weboldal látogatók, itt láthatjátok a legtöbb pontot elérő csapatok listáját, vagyis a GURU-TOP 16  -t az iskolai forduló után.

GURU-TOP 16 = Ha holnap lenne a döntő, az alábbi csapatok kerülnének a döntőbe:
(De még hátravan a területi forduló , így még bármi lehetséges: )

ÚJ EGYÉNI 6. OSZTÁLYOS MATEMATIKA VERSENY NEM CSAK GURU JELÖLTEKNEK:
I. Matematika kompetencia fejlesztő és tehetséggondozó verseny a digitális felületen

CSAPAT

PONT

INTÉZMÉNY

CSAPATTAGOK

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Kitalálók

50

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Hennig  Alex Francesco,Hennig, Paolo Giovanni,Hintenberger Áron Hunor,Körmendy Márton Domonkos

Hodur Henrietta

Számvadászok

50

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Balogh Lili,Lipcsák Tamara Rita,Lőrinczy Gábor,Papp Bence József

Pappné Terdik Anita

Mézek

45

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Gelencsér Júlia,Gyalus Réka Csöre,Mészáros Hanna,Streitmann Szófia

Hodur Henrietta

Nokedli szaggatók

45

Somogyi Imre Általános Iskola-Abony

Mátyás Csoma, Juhász Máté, Juhász Gergő, Magyar Viktor

Farády Csilla

Eintsein koponyák

43

Somogyi Imre Általános Iskola- Abony

Szendrei Virág , Bankó Bálint, Retkes Tímea, Mészáros Álmos

Farády Csilla

eBatta

41

Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola

Kaszap Zsombor,Elek- Dömők Máté, Klemm Olivér,Sárdi János

Király Cseri Ilona

Úgyisnyerünk

41

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Ágoston Alex,Orbán György,Szentesi Dorina,Tábori László János

Áncsán Sándor

Kisrefi 6.1.

40

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Berényi Tünde,Berényi Krisztián,Tokaji Fruzsina,Madar-Kiss Zselyke
 

Bándiné Gacsó Judit, Tóthné Fekete Anikó

2+2=4

40

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Chachopoulou Sofia,Hajnal Csillag ,Futó Luca,Váradi Rebeka

Hodur Henrietta

Gurukings

40

Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és AMI - Abony

Menyhárt Csenge Laura, Varga Petra, Szabados Szabina, Flammer Tekla Valéria

Tóthné Somodi Ildikó

Számoló agyak T.B.

40

József Attila Katolikus Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola - Budapest

Koller Balázs,Kass Tamás,Tótik Tamás,Giesz-Békefi Benett

Horváth Attiláné

Számkivetettek

40

Pólya György Általános Iskola-Tatabánya

Milkó Zita,Kovács Patricia,Gutai Áron,Csány Fruzsina

Szántó Adrienn

Mennydörgő csirkecombok

40

Somogyi Imre Általános Iskola-Abony

Bőszény Izabella, Csáki Gréta, Varga Kristóf, Gulyás Dorka

Farády Csilla

Konoha

40

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Bognár Attila, Darázs László, Guo Bence, Juhász Zsolt

Dr. Burkáné Beck Csilla

#Einstein

40

Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium-Budapest

Horváth Kende,Nadrai Patrik,Diener Blanka,Koroknai-Tegez Dóra

Balog Viktória

Gumimacik

40

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye

Csobán Málna,Ferenczi Orsolya,Gombos Levente,Nagy István Balázs              

Békésiné Nagy Mónika

A feladatok megoldásait az alábbi válaszok szerint pontoztuk:

1.feladat:    (C)

2.feladat:    (A) 768, (C) 1280.
3.feladat:    (C) 6, (E) 9.


4.feladat:   
(C) 7.

5.feladat:    (B) 11.

6.feladat:    (D) 5.

7.feladat:   
(B) 21,(C) 22.
8.feladat:   
(B) több mint 14, (D) 15.


9.feladat:   
(D) 450.
10.feladat:  (A) 19.

A részletes megoldásokat, pontokat és a további eredményeket, a feladatsorhoz hasonlóan postán és e-mailben juttatjuk el a résztvevő csapatok számára.


ÚJ EGYÉNI 6. OSZTÁLYOS MATEMATIKA VERSENY NEM CSAK GURU JELÖLTEKNEK:

I. Matematika kompetencia fejlesztő és tehetséggondozó verseny a digitális felületen

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!