Ebben a cikkben:

MatekGuru 5. osztály pontszámai az iskolai forduló után

HAJRÁ GURUJELÖLTEK!

2020. november 13.
36
0
MatekGuru 5. osztály pontszámai az iskolai forduló után



Tisztelt Kollégák, kedves csapattagok!

Itt látható a legtöbb pontot elérő csapatok listája a 16. MatekGuru csapatverseny 5. évf. iskolai fordulója után. Ebben a fordulóban legfeljebb 50 pontot lehetett szerezni.

    CSAPAT NEVE

PONT

INTÉZMÉNYE

CSAPAT TAGJAI

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA

Matekkoponyák

50

Somogyi Imre Általános Iskola - Abony

Bankó Bálint, Szendrei Virág,Mészáros Álmos, Retkes Tímea

Farády Csilla

Szárnyaló Eszek

50

Somogyi Imre Általános Iskola - Abony

Varga Kristóf, Csáki Gréta, Bőszény Izabella, Gulyás Dorka

Farády Csilla

Úgy se fog kiférni

50

Somogyi Imre Általános Iskola - Abony

Mátyás Csoma, Juhász Gergő, Juhász Máté, Magyar Viktor

Farády Csilla

Számológépek

45

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola Vasvári Pál Tagintézménye

Hegedűs Attila,Tóth Lara,Órendi Göncöl,Veleczki Dóra

Békésiné Nagy Mónika

Tudósok

45

Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola Vasvári Pál Tagintézménye

Csobán Málna,Balogh Bianka,Nagy István,Vizi Sándor

Békésiné Nagy Mónika

Kisrefi5.1 

40

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Berényi Tünde; Tokaji Fruzsina; Madar-Kiss Zselyke; Csobán Levente

Bándiné Gacsó Judit; Tóthné Fekete Anikó 

Mézek

40

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Gelencsér Júlia, Gyalus Réka Csöre, Mészáros Hanna, Streitmann Szófia

Hodur Henrietta és Verba Debóra

Négy az egyben

40

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Hajnal Csillag, Futó Luca, Horváth Maja, Váradi Rebeka

Hodur Henrietta és Verba Debóra

Mivagyunkaz5c

35

Gyulai István Általános Iskola - Budapest

Dévai Máté,Marosvári Dániel,Sárközi Júlia,Szabados Liliána

Gévay-Nagy Zsuzsa

Matek Ászok

30

Nádudvar- Kövy Sándor Általános Iskola és AMI

Balázs Réka Bernadett,Bodnár Petra,Marján Míra,Sallai Gréta  

Varga Ildikó

Számfejtők

30

Kazinczy Ferenc Remormátus Általános Iskola- Tiszaújváros

Csehi Panna, Kádár Anna, Poór Mira, Tömösközy Dalma Lili

Vargáné Takács Judit

Nyerő négyes

26

Kazinczy Ferenc Remormátus Általános Iskola- Tiszaújváros

Kerékgyártó Anna, Kiss Dorina, Orosz Eszter, Tóth Léna Zsófia

Vargáné Takács Judit

Kisrefi5.2

25

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Szöllősi Máté; Varga Jonah; Kéri Roland; Berényi Krisztián

Tóthné Fekete Anikó; Bándiné Gacsó Judit  

Mamutok

22

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Chachopoulou Sofia, Megyeri Zseni, Németh Sarolta Ágnes, Tar Lenke

Hodur Henrietta és Verba Debóra

Flam-ingók

21

Écsi Petőfi Sándor Általános Iskola és AMI

Kiss Fruzsina Janka,Tóth Liza Janka, Hindrich Mátyás,Horváth Aurél Noel

Jámbor Lászlóné

3+1 zseni

20

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Bognár Balázs, Munkácsi Mária, Péter Noel, Sári Balázs

Dr. Burkáné Beck Csilla

Matek Mágusok

20

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Hennig Paolo Giovanni, Hintenberger Áron Hunor, Körmendy Márton Domonkos, Révész Janka

Hodur Henrietta és Verba Debóra

Veszélyes matekosok

20

Majosházi Református Általános Iskola

Bon Zselyke,Hajdu Rebeka,Hlivár Alexa,Oláh Dániel

Tordai Éva

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!