MatekGuru 4. osztály végeredménye

2022. május 13.
256
MatekGuru 4. osztály végeredménye

17. MatekGuru Kárpát – medencei Csapatverseny 4. osztályos döntő – 2022. május 9-10.

20220509_150520

Tisztelt  Kollégák, kedves csapattagok!

Örülünk, hogy itt voltatok -  gratulálunk kiváló eredményeitekhez, helyezéseitekhez, pontszámaitokhoz.

20220509_155952

A döntő végeredményét itt láthatjátok:

MatekGuru döntő 4. osztály 2022.05.09 - 10.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.F.

2.F.

ÖSSZ.

1.

Irkafirka2.0

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Fehér Domokos,Körmendy Sára,Larsen Teodor,Kun Zente

Varga Henrietta

5

0

5

5

7

7

9

9

9

9

65

30

95

2.

Fejtörők

Kossuth Lajos Evangélikus óvoda Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium-Miskolc

Kóródi Boróka,Morvai Míra,Szendrey Zsombor,Vígh Zalán

Kóródiné Csomós Anikó

5

5

5

0

7

7

9

9

9

9

65

25

90

3.

Szuper matekosok 

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Berta Dávid, Hernyák Botond, Németh Roxána, Tóth Andrea

Pintérné Bontovics Judit

5

5

5

1

7

7

9

9

9

0

57

30

87

4.

Négyes fogat

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

Herczeg Benedek, Koós Levente, Skornyák Áron, Kovács-Esztián Hanga

Sajgó Lászlóné

5

0

5

0

7

7

9

9

9

9

60

25

85

5.

Minervások

Pólya György Általános Iskola-Tatabánya


Benedek-Tóth Ádám,Benedek-Tóth Zsófia,Pándi Sára,Puskás Bence

Sturczné Borbás Tünde

0

5

5

0

7

7

9

0

9

0

42

30

72

6.

Kisrefi4.b

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Madar-Kiss Dalma,Sarkadi Éva,Rácz Enikő,Korniczki Elizabet

Pusztainé Istenes Virág

5

0

5

5

7

7

9

9

0

0

47

20

67

6.

Okoskodók

Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola-Újfehértó

Kocsis Viktória, Kristóf Kinga, Sinka Szabolcs, Tóth Alexander

Káposznyákné Papp Ibolya

5

0

5

0

1

7

9

0

1

9

37

30

67

7.

THESHOWK

Somogyi Imre Általános Iskola-Abony

HAMAR MÁTÉ, RAFFAI RAMÍZ JÓZSEF, SZEKERES BERNADETT, VARGA MÁTÉ

DOBOZYNÉ KOVÁCS MÁRIA

5

0

5

0

0

7

9

0

0

0

26

30

56

8.

Okoskodók

Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola

Szabó Márton,Gémes Gergő,Gulyás Benjámin, Lukács Léna

Sajgó Lászlóné

5

0

5

5

7

7

0

0

0

0

29

25

54

9.

Matekzsenik

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Obsitos Norbert, Madar Hanna Nóra, Miszkuly Fruzsina, Erdei Tamás Richárd

Kovács Ágnes

5

0

0

0

0

0

9

0

9

0

23

25

48

10.

Számszakik

Szakolyi Általános Iskola és Gimnázium

Barna Dorina,Bertalan Gergő,Huszti Janka,Módis Molli

Katona Zoltánné

5

0

5

1

0

0

1

1

0

0

13

30

43

Találkozzunk  a következő tanévben is!


Üdvözlettel:

a MIME Versenybizottság
3x -os  Akkreditált Kiváló Tehetségpont
Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács

www.megnovok.hu

2004 – 2022. s223233

20220510_140611

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!