MatekGuru 4. o. iskolai forduló -TOP 14

2021. november 03.
183
MatekGuru 4. o. iskolai forduló -TOP 14

MatekGuru 4. osztály
2021/2022. tanév iskolai forduló

 

Kedves weboldal látogatók, itt láthatjátok a legtöbb pontot elérő csapatok listáját, vagyis a GURU-TOP 14  -t az iskolai forduló után.


GURU-TOP 14 = Ha holnap lenne a döntő, az alábbi csapatok kerülnének a döntőbe:

(De még hátravan a területi forduló , így még bármi lehetséges: )

Okoskodók

50

Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola-Újfehértó

Kocsis Viktória, Kristóf Kinga, Sinka Szabolcs, Tóth Alexander
 

Káposznyákné Papp Ibolya

Szuper matekosok 

50

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Berta Dávid, Hernyák Botond, Németh Roxána, Tóth Andrea
 

Pintérné Bontovics Judit

Fejtörők

45

Kossuth Lajos Evangélikus óvoda Általános Iskola Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium-Miskolc

Kóródi Boróka,Morvai Míra,Szendrey Zsombor,Vígh Zalán

Kóródiné Csomós Anikó

THESHOWK

45

Somogyi Imre Általános Iskola-Abony

HAMAR MÁTÉ, RAFFAI RAMÍZ JÓZSEF, SZEKERES BERNADETT, VARGA MÁTÉ

DOBOZYNÉ KOVÁCS MÁRIA

Számszakik

45

Szakolyi Általános Iskola és Gimnázium

Barna Dorina,Bertalan Gergő,Huszti Janka,Módis Molli

Katona Zoltánné

Matekzsenik

45

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Obsitos Norbert, Madar Hanna Nóra, Miszkuly Fruzsina, Erdei Tamás Richárd

Kovács Ágnes

Agymenők

45

Petőfi Sándor Általános Iskola - Csíkszereda

Kozma Bence,Létai Magor,Szopos Bence,Domokos Gergely.

Bakó Irén Gizella

Kisrefi4.a

41

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Páll Áron ,Papp Nándor,Ősz Botond,,Csonka Dávid.

Ó. Nagyné Kecskeméti Orsolya

Baglyok

40

Pólya György Általános Iskola-Tatabánya

Boros Ferenc Máté,Paróczai Zsófia,Sipos Dóra, Vaschina Gergő.

Sturczné Borbás Tünde

Kisrefi4.b

36

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Madar-Kiss Dalma,Sarkadi Éva,Rácz Enikő,Korniczki Elizabet.

Pusztainé Istenes Virág

Mateklegendák

36

Petőfi Sándor Általános Iskola - Csíkszereda

Korodi Bence,Forró Zsombor Örs,Mikk Tamás,Tompos-Máthé Zalán Alpár.

Bakó Irén Gizella

Irkafirka2.0

35

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Fehér Domokos,Körmendy Sára,Larsen Teodor,Kun Zente.

Varga Henrietta

Matekmanók

35

Pólya György Általános Iskola-Tatabánya

Groszmann Kata,Pál Barnabás,Pötös Máté,Boros Botond
 

Határvölgyi Csilla

Király matekosok

35

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Subert Hanna,Boldizsár Hanna,Mező Sára,Kovács Gergő
 

Bonyhády Éva Katalin

A feladatok megoldásait az alábbi válaszok szerint pontoztuk:

1.feladat:    (C)   Vendel < Nelli < Marci < Riff
.

2.feladat:    (C)1.
3.feladat:    (A) 4.


4.feladat:   
(A) 1.

5.feladat:    (C) 10 óra.

6.feladat:    (B) 30.

7.feladat:   
(B) 960 Ft.
8.feladat:   
(B) 740 dkg.


9.feladat:   
(B) 283.
10.feladat:  (B) 34 m.


A részletes megoldásokat, pontokat és a további eredményeket, a feladatsorhoz hasonlóan postán és e-mailben juttattuk el a résztvevő csapatok számára.

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!