MatekGuru 3. osztályos döntős csapatok

2022. március 10.
268
MatekGuru 3. osztályos döntős csapatok


MatekGuru 3. osztály
2021/2022. tanév döntősök:

DÖNTŐS

VONYÍTÓK

85

Somogyi Imre Általános Iskola-Abony

BARAKONYI NÓRA,KOVÁCS PETRA,SÁNDOR ÁGNES, TURÓCZI GERGŐ

DOBOZYNÉ KOVÁCS MÁRIA

DÖNTŐS

Észforgatók

85

Kövy Sándor Általános Iskola és AMI-Nádudvar

Csorvási Réka, Fagyal Sándor, Kovács Luca, Szőnyi Janka

Gál Ilona

DÖNTŐS

Törpölők

80

Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda- Kiskunhalas

Borbély Bejke,Fülöp Mátyás,Kothencz Bori,Fenekes Lajos

Kovácsné Szűcs Zsuzsa

DÖNTŐS

Fejszámolók

80

Gyulai István Általános Iskola-Budapest

Jenei Dániel Soma, Kern Bálint, Kis Gergő, Resch László Balázs

Barnáné Kiss Erika

DÖNTŐS

Számszerviz

80

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Kovács Panka, Erdei Zsófia, Orsós Tamara, Kiss Jázmin

Turán Zsuzsanna

DÖNTŐS

Kisrefi3.b

75

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Bende Zétény,Pozsonyi-Vajgel Patrik,Szabados Zalán, Biró Csilla

Cs. Kiss Andrásné

DÖNTŐS

Számkirályok

70

Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola - Újfehértó

Kása Liliána, Petrus Levente,Szabó Sándor, Venyigei Dóra

Násztáné Orosz Erika

DÖNTŐS

Űrmatekosok

70

Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda - Tiszaújváros

Kerékgyártó Áron, Szabó Alex, Fülöp Júlia Lilla, Nagy- Vitányi Szofi.

Csernikné Nagy Mária Krisztina

DÖNTŐS

Pöttömök

66

Pólya György Általános Iskola-Tatabánya

Bomba Dominik,Kiss Zoé,
Nagy Botond,Polgár László

Határvölgyi Csilla

DÖNTŐS

Gárdonyi számkirályok

66

Gárdonyi Géza Általános Iskola- Gárdony

Kolonics Marcell,Magyar Marcell,Kristóf Kende,Biczó Barnabás.

Pólyikné Horváth Klára

DÖNTŐS

Struccok

65

Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium-Budapest

Asztalán Anna,Bartók Botond,Rostás Tamás

Deák Mária

DÖNTŐS

Okostojások

65

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Kiss Kira Maja, Sipos Milán Bence, Szabó Liza, Obsitos Levente

Siposné Sárosi Brigitta

DÖNTŐS

Kisrefi3.a

62

Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája

Berényi Ádám,Boldizsár Botond,Erdélyi Kristóf ,Szarvas-Kamuti Mátyás

Málikné Ecsedi Éva

DÖNTŐS

Szupercsapat

60

Tarjáni Kéttannyevű Általános Iskola- Szeged

Góg Botond, Tari Csaba, Lengyel Laura Míra, Nacsa Klaudia

Tánczosné Fullér Ildikó

Köszönjük a részvételt,további sok sikert kívánunk!

Üdvözlettel:  

MIME Versenybizottság
3x -os  Akkreditált Kiváló Tehetségpont
s223233
Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács

www.megnovok.hu
2004 – 2022.

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!