MatekGuru 3. o. iskolai forduló -TOP 12

2021. november 02.
154
MatekGuru 3. o. iskolai forduló -TOP 12

MatekGuru 3. osztály
2021/2022. tanév iskolai forduló

 

Kedves weboldal látogatók, itt láthatjátok a legtöbb pontot elérő csapatok listáját, vagyis a GURU-TOP 12  -t az iskolai forduló után.


GURU-TOP 12 = Ha holnap lenne a döntő, az alábbi csapatok kerülnének a döntőbe:
(De még hátravan a területi forduló , így még bármi lehetséges: )

 

CSAPAT

PONT

                  INTÉZMÉNY

                    CSAPATTAGOK

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Fejszámolók

50

Gyulai István Általános Iskola-Budapest

Jenei Dániel Soma, Kern Bálint, Kis Gergő, Resch László Balázs

Barnáné Kiss Erika

Okostojások

50

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Kiss Kira Maja, Sipos Milán Bence, Szabó Liza, Obsitos Levente

Siposné Sárosi Brigitta

Számkirályok

50

Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola - Újfehértó

Kása Liliána, Petrus Levente,Szabó Sándor, Venyigei Dóra

Násztáné Orosz erika

Űrmatekosok

50

Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda - Tiszaújváros

Kerékgyártó Áron, Szabó Alex, Fülöp Júlia Lilla, Nagy- Vitányi Szofi.

Csernikné Nagy Mária Krisztina

Észforgatók

50

Kövy Sándor Általános Iskola és AMI-Nádudvar

Csorvási Réka, Fagyal Sándor, Kovács Luca, Szőnyi Janka

Gál Ilona

Matekvár

50

Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Nyíradony

Szilágyi Dorka, Záhonyi Dóra, Mészáros Marcell, Simon Botond

Terdik Mihályné

Számszerviz

50

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Kovács Panka, Erdei Zsófia, Orsós Tamara, Kiss Jázmin

Turán Zsuzsanna

Gárdonyi számkirályok

45

Gárdonyi Géza Általános Iskola- Gárdony

Kolonics Marcell,Magyar Marcell,Kristóf Kende,Biczó Barnabás.
 

Pólyikné Horváth Klára

Számkirályok

45

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Gődény Kitti, Papp Réka Emma, Mulik Levenete, Vass János

Siposné Sárosi Brigitta

Furfangos csajok

45

Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda - Tiszaújváros

Rendes Petra, László Blanka, Molnár Regina, Vida Liliána.

Csernikné Nagy Mária Krisztina

VONYÍTÓK

45

Somogyi Imre Általános Iskola-Abony

BARAKONYI NÓRA,KOVÁCS PETRA,SÁNDOR ÁGNES, TURÓCZI GERGŐ

DOBOZYNÉ KOVÁCS MÁRIA

Kocka csapat

45

Talentum Baptista Általános Iskola-Debrecen

Böszörményi Péter,Puskás Bulcsú,Szabó Zoltán Illés,Rózsa Botond

Száváné Török Emese

A feladatok megoldásait az alábbi válaszok szerint pontoztuk:

1.feladat:     (C)

2.feladat:     (B) 3.
3.feladat:     (C)Vakond < Kukac < Fincike < Nyúl .



4.feladat:    (C) 40.

5.feladat:    (B) 7.

6.feladat:    (C) 9.

7.feladat:    (C) 653 kg.
8.feladat:    (C) 1.


9.feladat:     (B) 3.
10.feladat:   (B) 2.


A részletes megoldásokat,pontokat és a további eredményeket, a feladatsorhoz hasonlóan postán és e-mailben juttattuk el a résztvevő csapatok számára.

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!