MatekGuru 2. osztályos döntős csapatok

2022. március 10.
326
MatekGuru 2. osztályos döntős csapatok


MatekGuru
2. osztály
2021/2022. tanév döntősök:

DÖNTŐS

Okos macik

90

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Csizmadia Ferenc, Simon Viola, György Levente, Kiss Máté Botond

Lovász-Tóth Beáta

DÖNTŐS

Tudorok

85

Izsák Imre Általános Iskola- Zalaegerszeg

Kudec Olivér,Kozári Olivér,Vörös Soma,Goldfinger Dominik

Takácsné Bokor Erika

DÖNTŐS

Okoskák

75

Tarjáni Kéttannyevű Általános Iskola- Szeged

Márton Martin, Huber Zsombor, Fázer Lara, Csányi Zolta

Tánczosné Fullér Ildikó

DÖNTŐS

Bölcs baglyok

75

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Herczeg Balázs, Szautner Dániel Ádám, Juhász Bence Zsolt, Bóna Kincső

Lovász-Tóth Beáta

DÖNTŐS

Bagolyvári Matokosok

71

Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI Raffay Lajos Tagiskolája- Báránd

Almási Antos Ádám,Gara Éva,Nagy Lilla Emese,Tóth Benedek

Rácz-Nagy Zsuzsa

DÖNTŐS

Kisokosok

70

Kövy Sándor Általános Iskola és AMI- Nádudvar

Garai Dániel,Kerékgyártó Bence,Széles Szabolcs,Szabó Dávid

Rásóné Újlaki Edit

DÖNTŐS

Legendák 4

70

Kossuth Lajos Evangélikus Óvod, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium- Miskolc

Ferenc Ábel,Kardinál Zalán,Márton Bence,Váczy Vanda

Rózsa Erzsébet

DÖNTŐS

Kossuth Bástyák

65

Kossuth Lajos Evangélikus Óvod, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium- Miskolc

Bereznay Balázs, Északi Ákos Botond, Kurtos Szonja Dorina, Maczó Ádám Soma

Macsiné Pásztor Vivien Anna

DÖNTŐS

Matekzsenik

65

Somogyi Imre Általános Iskola-Abony

Axtom-Varga Krisztina Emma,Ács Máté,Nagy Lizett,Rabi Ádám István

Pál-Szabó Andrea

DÖNTŐS

Mopszok 2 

65

Kossuth Lajos Evangélikus Óvod, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium- Miskolc

Hegedűs Lili,Oláh Zsanna,Raffai Eszter,Vígh Adél

Rózsa Erzsébet

DÖNTŐS

Sárkányok

65

Kossuth Lajos Evangélikus Óvod, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium- Miskolc

Gruber Péter,Koncz Dóra Csepke,Vaskó Ádám,Zarka Mihály

Rózsa Erzsébet

DÖNTŐS

Vágtázó paripák

65

Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola-Mezőtúr

Hegedűs Franciska,Hegyi Marcell,Máté Izabella,Szabó Hanna

Kelemen Edit

DÖNTŐS

Szuper Csajok

62

Carl Rogers Személyközpontú Óvoda és Általános Iskola - Budapest

Novákovics Viktória,Zelkó Fanni,Palcsek Léna Anna,Somogyi Sára

Marton Viktória

DÖNTŐS

Törpokosok

61

Tarjáni Kéttannyevű Általános Iskola- Szeged

Szélpál Levente, Vajna Emma, Bakaity Bálint, Józó Félix

Tánczosné Fullér Ildikó

Köszönjük a részvételt,további sok sikert kívánunk!

Üdvözlettel:  

MIME Versenybizottság
3x -os  Akkreditált Kiváló Tehetségpont
s223233
Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács

www.megnovok.hu
2004 – 2022.

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!