Házitanító 2. évf. a legjobb eredmények

2022. január 04.
98
Házitanító 2. évf. a legjobb eredmények


Házitanító egyéni matematikaverseny 2. osztály

20190611_154228(0)

Kedves versenyzők,
itt láthatjátok a legtöbb pontot elérő tanulók listáját az 1. forduló után. Ebben a fordulóban legfeljebb 35 pontot lehetett elérni.

NÉV

PONT

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Antos Jónás

35

Kékvölgy Waldorf Iskola - Pilisszentlászló

Trócsányi Zsófia

Axtom-Varga Krisztina Emma

35

Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola

Pál-Szabó Andrea

Bosznay Fanni

35

Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Nádudvar

Harsányiné Iván Emese Vivien

Dervadelin Petra

35

Mátyás Király Általános Iskola- Budapest

Bognár Ágnes

Finta Barnabás

35

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola - Debrecen

Bélteki Gáborné

Friedl Zsófia Dóra

35

Mátyás Király Általános Iskola- Budapest

Bognár Ágnes

Hipszki Darel Dominik

35

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Vidékiné Kovács Beáta

Huber Zsombor

35

Szegedi Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Tánczosné Fullér Ildikó

Kelemen Jakab

35

Mátyás Király Általános Iskola- Budapest

Bognár Ágnes

Kovács Maja

35

Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Nádudvar

Harsányiné Iván Emese Vivien

Koza Mihály Gyula

35

Mátyás Király Általános Iskola- Budapest

Bognár Ágnes

Pápai Hanna

35

Petőfi Sándor Általános Iskola - Túrkeve

Bedőné Homoki Márta

Rabi Ádám István

35

Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola

Pál-Szabó Andrea

Szilágyi Vince

35

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola - Debrecen

Kursinszky Viola

Veres Péter Levente

35

Mátyás Király Általános Iskola

Bognár Ágnes

Ács Máté

30

Somogyi Imre Általános Iskola

Pál-Szabó Andrea

Alapi Fanni

30

Mátyás Király Általános Iskola- Budapest

Kisné Bognár Ágnes

Baksa-Novák Mirjam

30

Mátyás Király Általános Iskola- Budapest

Bognár Ágnes

Baráth Tibor

30

Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Nádudvar

Harsányiné Iván Emese Vivien

Fedor Dániel Domokos

30

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola - Debrecen

Kursinszky Viola

Gelbmann Ferenc

30

Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola- Tatabánya

Tóth Tünde

Ignácz Vince

30

Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola- Tatabánya

Tóth Tünde

Menyhárd Marcell

30

Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola- Tatabánya

Tóth Tünde

Rásó Boglárka

30

Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola - Nádudvar

Harsányiné Iván Emese Vivien

A 2. forduló feladatsorát és az 1. forduló megoldásait a megadott e-mail címetekre a mai napon postáztuk!

Üdvözlettel: MIME Versenybizottság
3x -os  Akkreditált Kiváló Tehetségpont
20190611_104533(0)
Míg Megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács

www.megnovok.hu
2004 – 2022.

oklevél minták21212

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!