Házitanító -1. évf. a legjobb eredmények

2022. január 04.
100
Házitanító -1. évf. a legjobb eredmények

Házitanító egyéni matematikaverseny 1. osztály

4erere

Kedves elsősök, itt láthatjátok a legtöbb pontot elérő tanulók listáját az 1. forduló után. Ebben a fordulóban legfeljebb 30 pontot lehetett elérni.

NÉV

PONT

INTÉZMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Badonszki Patrik

30

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Rácz Zita

Bakonszegi Szilárd

30

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola- Debrecen

Bélteki Gáborné

Besnyi János

30

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Katonáné Simon Tímea

Bodnár Dominik

30

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola- Debrecen

Bélteki Gáborné

Budai Olívia

30

Bp.Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Schaff Viktória   

Drabik Milán

30

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Katonáné Simon Tímea

Főczén Zsófia

30

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Katonáné Simon Tímea

Gajda-Seregély Liza

30

Bp.Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Schaff Viktória   

Gordos Kincső Kiara

30

Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola- Tatabánya

Darabos Dóra

Gönczi Lóránt Iván

30

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási nyelvű Általános Iskola

Fábi Andrea

Hiripi Zoltán Dániel

30

Tasnádi Általános Iskola

Sipos Zsófia

Hofman József

30

Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola- Tatabánya

Darabos Dóra

JÁNOSI BOGLÁRKA

30

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Rácz Zita

Kapcár Kornél

30

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Rácz Zita

Keresztúri Anna

30

Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola

Pál-Szabó Andrea

Kola Zsolt András

30

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola- Debrecen

Bélteki Gáborné

Kóti Márton Gáspár

30

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási nyelvű Általános Iskola- Szolnok

Fábi Andrea

Kozma Bence Nándor

30

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola- Debrecen

Bélteki Gáborné

Králl Zoltán

30

Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola- Tatabánya

Darabos Dóra

Lucski Enikő Eszter

30

Sennyey Elza Általános Iskola - Mándok

Tóthné Makkai Katalin

Matei David

30

Tasnádi Általános Iskola

Sipos Zsófia

Medvés Vince

30

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Rácz Zita

MOLNÁR DÁVID

30

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  - Szolnok

Fábi Andrea

Mulik Kira Erika

30

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Katonáné Simon Tímea

Nagy László

30

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Katonáné Simon Tímea

Nagy Máté

30

Tasnádi Általános Iskola

Sipos Zsófia

Negrean Rebeka 

30

Tasnádi Általános Iskola

Sipos Zsófia

Pákai Hanna 

30

Tasnádi Általános Iskola

Sipos Zsófia

Pinczi Dániel

30

Bp.Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Schaff Viktória   

Polyák Dávid Zsombor

30

Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola

Pál-Szabó Andrea

Ratkai Annaliza

30

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási nyelvű Általános Iskola- Szolnok

Fábi Andrea

Rosenthal Márk

30

Bp.Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Schaff Viktória   

Salánki Barnabás

30

Kassai Úti Magyar-Angol Két Tanítási nyelvű Általános Iskola- Szolnok

Fábi Andrea

Schinogl Tifani

30

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Rácz Zita

Serbán Milla Barbara

30

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Katonáné Simon Tímea

Simonfi Manka

30

Bp.Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Schaff Viktória   

Somi Bence

30

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola- Debrecen

Bélteki Gáborné

Szabó Gergely

30

Komáromi Szent Imre Római Kat. Ált. Isk. És Óvoda

Nagyné Bárdos Edina

Szabó Kinga

30

Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola

Pál-Szabó Andrea

Szabó Márton

30

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Bélteki Gáborné

Tóth Kornél

30

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Katonáné Simon Tímea

Tóth Noémi

30

Bp.Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Schaff Viktória   

Tóth-Szegedi Attila

30

Bp.Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Schaff Viktória   

Varjas Lili

30

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Rácz Zita

Vida Bence

30

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és AMI

Katonáné Simon Tímea

Wohl Fruzsina

30

Da Vinci Tehetséggondozó Általános Iskola- Tatabánya

Darabos Dóra

Békési Anna

25

Bp.Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Schaff Viktória   

Maczkó Ákos

25

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola- Debrecen

Bélteki Gáborné

Polgár Viktória

25

Bp.Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Schaff Viktória    

Szántó Emma

25

Bp.Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Schaff Viktória   


A 2. forduló feladatsorát és az 1. forduló megoldásait a megadott e-mail címetekre a mai napon postázzuk!

2rtrzz

Üdvözlettel: a Versenybizottság
Míg megnövök Akkreditált Kiváló Tehetségpont oklevél minták21212
www.megnovok.hu
2004 – 2022.

Míg megnövök Alapítvány
BURSZA Regionális Tehetségsegítő Tanács

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!