Ebben a cikkben:

5. Jubileumi Nyelvészkedők Csapatverseny 3. osztály pontszámai az iskolai forduló után

"A magyar nyelv: létem, jövőm és reményem." ( Juhász Ferenc)

2020. november 19.
26
0
5. Jubileumi Nyelvészkedők Csapatverseny 3. osztály pontszámai az iskolai forduló után


Tisztelt Kollégák, kedves csapattagok!

Itt látható a legtöbb pontot elérő csapatok listája az 5. Jubileumi Nyelvészkedők csapatverseny 3. évf. iskolai fordulója után.

Ebben a fordulóban legfeljebb 90+1 pontot lehetett szerezni.


PONT

    CSAPAT NEVE

INTÉZMÉNYE

CSAPAT TAGJAI

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA

91

Csodalányok

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Antal Enikő, Kas Lili Zorka, Németh Roxána, Kanta Laura Patrícia

Pintérné Bontovics Judit

91

Görög nyelvészkedők

Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Általános Iskola -  Újfehértó

Czira Attila, Kocsis Viktória, Kristóf Kinga, Suhaj Liliána

Káposznyákné Papp Ibolya

91

Nyelvtörők  

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Brujmann Jázmin, Hernyák Botond János,Nagy Alexa Anna, Tóth Andrea

Pintérné Bontovics Judit

91

Nyelv-Tündérek

Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Halkovics Hédi, Héja Panni,Nagy Melinda,Sári Luca

Szalóki Éva

90

A négy nyelvtörő

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola

Mező Sára, Subert Hanna, Tóthszegi Andrea Nóra, Lipcsei Zalán

Bonyhády Éva Katalin

90

Cserfeskék

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Kiss Dóra, Dósa Csenge,Hegedűs Zalán, Juhász Annabella

Kiss Piroska

90

Nyelvészkedők (Oltalom)

Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Általános Iskola -  Újfehértó

Barna Véda, Karnai Zsombor, Rák Bence, Sárosi Sára

Katonáné Kristóf Bernadett

88

Okos Betűk

József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola  - Budapest

Németh Róza Ludovika, Nyári Eszter, Szöllősi László, Zsombori Bálint

Palotainé Simon Ilona

83

Fürgék

Deák Farkas Általános Iskola -  Nyárádszereda

Butyurka Ákos, Gál Aba, Kislaki Sándor, Kolozsvári Gergő

Nagy Eszter Gizella

82

Mikkamakka

Szovátai S. Illyés Lajos Általános Iskola

Arros Katalin,Nyitra Noémi,Fülöp Márk Csanád, László Balázs

Lőrinczi- Härtlein Enikő

78

Dömdödöm

Szovátai S. Illyés Lajos Általános Iskola

Szabó Emma Tímea,Ințe Tímea, Fülöp Vivien, Fazakas Bence

Lőrinczi- Härtlein Enikő

75

Dínószakik

Deák Farkas Általános Iskola -  Nyárádszereda

Biró Ruben, Molnár Balázs, Kiss Mátyás, Nagy Kristóf

Nagy Eszter Gizella

75

Okostojások

Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola

Kota Dóra,Germán Milla,Lengyel Zita,Beck Zétény

Polyák Attiláné

73

Nyelvesok

Gárdonyi Géza Általános Iskola - Gárdony

Varga Barnabás, Orbán Csenge,Juhász Oliver,Schöll Domonkos

Hoffmann Gáborné

72

Kis csillagok

Loc. Vargata, Str. Principala - Csíkfalva

Buksa Márk,Kilyén Andrea,Tóth Fanni,Varga Zselyke

Balogh Tünde

68

Csillagszemek

Jobbágyfalvi Elemi Iskola /Maros megye

Major Pamela,Csont Larissza, Balogh Péter, Szabó Dávid -Gyula

Kocsis Annamária

67

Nyelvtörők

Dr. Nyulas Ferenc Általános Iskola -  Nyárádremete

Kürti Csege László, Lokodi Eszter, Péter Edina Renáta, Szántó Katalin

Fodor Flóra

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!