4-5. évf. "Olvasni nem ciki!" döntős csapatai

2021. február 15.
91
0
4-5. évf. "Olvasni nem ciki!" döntős csapatai

Tisztelt Kollégák, kedves csapattagok!
Itt látható a döntőbe került csapatok listája a 3. „Olvasni nem ciki!” csapatverseny 4. és 5. évf. második fordulója után.
Ebben a fordulóban 70 pont volt a maximális pontszám, így a két forduló után legfeljebb 150 pontot lehetett szerezni.


 

    CSAPAT NEVE

1. pont

2. pont

össz.

INTÉZMÉNYE

CSAPAT TAGJAI

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA

Toll-ás(z)ok

80

69

149

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola

Katona Mirkó, Lipcsák Tamara, Lőrinczy Gábor, Papp Bence József

Pásztor Angelika

Ati és angyalai

79

68

147

Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola

Bagoly Lilla, Minier Lilla, Sztancs Attila, Teremi Tamara

Pásztor Angelika

Agymenők

76

67

143

Kaszap Nagy István Református Általános Iskola - Mezőtúr

Máté Luca, Tóth Liza Dorka, Balogh Bálint, Olajos Fanni

Sebestyénné Balogh Erzsébet

Okostojások

77

65

142

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Mészáros Eszter, Kis Viktória, Róth Noémi, Zsadony Bettina

Horváth Katalin

Csipikék

70

70

140

Gyergyószentmiklós-i Fogarasy Mihály Általános Iskola


Erdős Bernadett, György Kristóf, Lukács Ajna, Szilveszter Szonja

Biró Anna-Mária

Fantasztikus négyes

75

64

139

Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola - Nyíradony


Benkovics Viktória Ildikó,Csaba Szilárd,Felföldi László,Szulyák Nóra

Buzai Jánosné

Tündérlányok

73

65

138

Kaszap Nagy István Református Általános Iskola  - Mezőtúr

Sebők Kinga, Debreczeni Kíra Emma, Papp Rebeka, Bodó Berta

Sebestyénné Balogh Erzsébet

Gárdonyi csillagok

70

68

138

Gárdonyi Géza Általános Iskola - Gárdony

Gál Veronika,Gödör Gréta,Vári Bejke,Jankovics Villő

Boros Nikoletta

Olvasás kalandorok II.

75

61

136

Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola - Nyíradony

Kerek Levente Tamás ,Kujbus Mercédesz,Rácz Anna Dorina,Terdik Dóra

Buzai Jánosné

Barangolók

77

58

135

Vaskertes Általános Iskola, Gyergyószentmiklós

Gál Botond,György Ákos,Antal Dávid,Moldovan Simona

Ambrus Carmen Gabriella

Könyvmolyok

77

58

135

Szentiváni Mihály Általános Iskola -  Nyárádgálfalva

Borbély Andrea Julianna, Béres Mária Mónika, Kovács Edina Kriszta,Takács Andrea.

Gáspár Ildikó

Neked olvasok

71

58

129

Deák Farkas Általános Iskola, Nyárádszereda

Albert Dorka Dorottya, Csiszér Viola,Marton Bíborka,Török Krisztina

Trufán Ildikó Rozália

Gratulálunk a döntőbe jutott csapatoknak!
A döntő helye és ideje:  a mindenkori érvényes és aktuális egészségügyi és vírusbiztonsági előírások betartásával kerül kiírásra 2021. március hónapban.

A további részletek: (válaszok, megoldások, pontok, helyezések ) a felkészítő tanárok –és intézmények  elérhetőségére érkeztek.
https://www.megnovok.hu/tabor

 

A weboldalon cookie-kat használunk, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk. Amennyiben tovább használod weboldalunkat, úgy elfogadod a cookie-kat. A részletekért kattints ide!