Csapatversenyeink megyei/területi döntõ versenyhelyszínei:

Beregszászi járás
Fõszervezõ: Gerics Gabriella tanárnõ

Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium

90202, Kárpátalja, Beregszász, Szõlõhegy út 25.

Térképen
Szatmár megye- Szatmárnémeti
Fõszervezõ: Nichita Sulyok Juliánna tanárnő

Aurel Popp Művészeti Líceum 440042, Satu-Mare (Szatmárnémeti) Str. Jean Calvin Nr.10.

440042, Satu-Mare (Szatmárnémeti) Str. Jean Calvin Nr.10.

Térképen
MAROS MEGYE - Nyárádszereda
Fõszervezõ: Kátai Judit tanárnő

Deák Farkas Általános Iskola

Nyárádszereda , Piața Teilor 3, Miercurea Nirajului 547410, Románia

Térképen
A Kárpátaljai - Ungvári járás.
Fõszervezõ: Balog Nóra

KÁRPÁTALJA UNGVÁRI JÁRÁSI TANÁCSÁNAK NAGYDOBRONYI I-III. FOKOZATÚ KÖZÉPISKOLÁJA

89463 Nagydobrony, Kisdobrony út 131.

Térképen
Budapest I. körzet
Fõszervezõ: Schaff Viktória tanárnõ

Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola

1158 Budapest, Neptun utca 57.

Térképen
Bács-Kiskun megye
Fõszervezõ: Csergõné Kertész Hermina tanárnõ

Kiskunfélegyházi Darvas József Általános Iskola

6100 Kiskunfélegyháza, Darvas tér 10.

Térképen
Békés megye I. körzet
Fõszervezõ: Samu Hedvig tanárnõ

Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola

5630 Békés, József Attila u. 12.

Térképen
Békés megye II. körzet
Fõszervezõ: Sándorné Baji Anna ig.h. tanárnõ

Tildy Zoltán Általános  Iskola  és AMI

5520 Szeghalom, Tildy u. 19-21.

Térképen
Borsod - Abaúj -Zemplén megye II. körzet
Fõszervezõ: Molnárné Madar Mária

Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Ádám Jenõ Tagiskolája

3700 Kazincbarcika, Mikszáth Kálmán u. 2.

Térképen
Borsod-Abaúj-Zemplén megye I. körzet
Fõszervezõ: Gedeonné Bátyi Klára tanárnõ

Miskolci Szabó Lõrinc Általános Iskola

3530 Miskolc, Vörösmarty u. 76.

Térképen
Budapest II. körzet
Fõszervezõ: Kóródi Márta tanárnõ

Gyulai István Általános Iskola

1202 Budapest Mártírok útja 205.

Térképen
Csongrád megye
Fõszervezõ: Baranyi Tiborné Kolozsvári Mária tanárnõ

Kálvin Téri Református Általános Iskola

6900 Makó, Kálvin tér 6.

Térképen
Fejér megye
Fõszervezõ: Bálint Istvánné tanárnõ

Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola

2065 Mány, Szent István u. 4.

Térképen
Hajdú-Bihar megye
Fõszervezõ: Horváthné Szabó Tünde tanárnõ

Szent Piroska Általános Iskola

4262 Nyíracsád, Szatmári út 8.

Térképen
Heves megye
Fõszervezõ: Besenyei Ferencné tanárnõ

Tarnamérai Általános Iskola

3284 Tarnaméra , Dobó út 1/b.

Térképen
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Fõszervezõ: Dr. Burkáné Beck Csilla tanárnõ

Fiumei Úti Általános Iskola

5000 Szolnok, Fiumei út 5.

Térképen
Komárom-Esztergom megye
Fõszervezõ: Sturczné Borbás Tünde tanárnõ

Sárberki Általános Iskola

2800 Tatabánya, Sárberki Ltp. 503.

Térképen
Nógrád megye
Fõszervezõ: Lantos Sándorné tanárnõ

Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

3170 Szécsény, Magyar út 13-15.

Térképen
Pest megye I. körzet
Fõszervezõ: Pintérné Bontovics Judit tanárnõ

Blaskovich János Általános Iskola

2766 Tápiószele, Széchenyi u. 20.

Térképen
Pest megye II. körzet
Fõszervezõ: Feke Miklósné tanárnõ

Abonyi Somogyi Imre Általános Iskola

2740 Abony, Szelei u. 1.

Térképen
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Fõszervezõ: Áncsán Sándor tanár úr

Újfehértói Általános Iskola és AMI Vasvári Pál Tagintézménye

4244 Újfehértó, Kökény utca 22.

Térképen
Tolna megye
Fõszervezõ: Stallenberger Józsefné tanárnõ

II. Rákóczi Ferenc ÁMK

7355 Nagymányok, Táncsics u. 2.

Térképen
Veszprém megye
Fõszervezõ: Bischofné Szabó Klára tanárnõ

Padányi Katolikus Gyakorlóiskola

8200 Veszprém, Szeglethy utca 6.

Térképen
Zala megye
Fõszervezõ: Grófné Györkös Valéria tanárnõ

Eötvös József Általános Iskola

Zalaegerszeg, Köztársaság út 68.

Térképen