A Rigó énekeljen csapatverseny szavazás végeredménye

Köszönjük a szavazatokat.

Felsõ tagozat

Alsó tagozat

1.

Öko-kutyák csapat, 7. osztály


Csapattagok: Magyar Dorina, Jákó Gábor Patrik, Majorosi Gabriella,Sebõk Blanka
Felkészítõ tanár: Kis Gyula tanár Úr
Település: Cegléd
Iskola: Várkonyi István Általános Iskola

772 szavazat


2.

Lóherék csapat, 6. osztály


Csapattagok: Antal áron, Bordás Dávid, Holló Patrik, Nagy Máté
Felkészítõ tanár: Nagyné Stefura Éva tanárnõ
Település: Arnót
Iskola: Arnóti Weöres Sándor Általános Iskola

172 szavazat


3.

Csillámpónik csapat, 8. osztály


Csapattagok: Baranyai Hanna, Fejes Nóra, Garai Petra, Varga Adrienn Edit
Felkészítõ tanár: Bokor Erzsébet tanárnõ
Település: Nádudvar
Iskola: Kövy Sándor Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola

155 szavazat


4.

Apacsok csapat, 6. osztály


Csapattagok: Gém Viktória, Horváth Rebeka, Tóth Ágnes, Tóth Henrietta
Felkészítõ tanár: Asztalos Kitti tanárnõ
Település: Nádudvar
Iskola: Kövy Sándor Általános és AMI

96 szavazat


5.

Kincsem csapat, 8. osztály


Csapattagok: Makkai Fanni, Barna Nóra, Szaszák Anett, Szabó Vivien
Felkészítõ tanár: Samu Hédi tanárnõ
Település: Békés
Iskola: Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola

89 szavazat


6.

Arany Patkók csapat, 5. osztály


Csapattagok: Gál Panna Zoé, Fekete Ágnes, Rácz Dávid Péter, Rácz Csegõ Sándor
Felkészítõ tanár: Barta Attiláné tanárnõ
Település: Biharkeresztes
Iskola: Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és AMI

72 szavazat


1.

Tudorkák csapat, 3. osztály


Csapattagok: Szabó Martina, Tóth Nikolett, Komáromi Marcell, László Eszter
Felkészítõ tanár: Lengyelné Molnár Emese tanárnõ
Település: Abony
Iskola: Somogyi Imre Általános Iskola

972 szavazat


2.

Lovaskirályok csapat, 4. osztály


Csapattagok: Varró Mercédesz, Gyimesi Richárd, Sipos Tamás, Földi Patrik
Felkészítõ tanár: Pintérné Bontovics Judit tanárnõ
Település: Tápiószele
Iskola: Blaskovich János Általános Iskola

316 szavazat


3.

Fakó csapat, 2. osztály


Csapattagok: Csürök Dávid Márk, Sipos Angéla Tamara, Szabó István, Terék Míra
Felkészítõ tanár: Jónás Istvánné tanárnõ
Település: Tápiószele
Iskola: Blaskovich János Általános Iskola

315 szavazat


4.

Lóbarátok csapat, 2. osztály


Csapattagok: Hajtó Marcell, Bõsze Boglárka, Ducsai Bende, Kovács Anna
Felkészítõ tanár: Bolyosné Kelemen Zsuzsanna tanárnõ
Település: Törökbálint
Iskola: Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola

143 szavazat


5.

Mazsolák csapat, 2. osztály


Csapattagok: Balázsi Panna, Bíró Gyula, Imre Tímea, Rák Tamás
Felkészítõ tanár: Szõkéné Kakucsi Erzsébet tanárnõ
Település: Földes
Iskola: Karácsony Sándor Általános Iskola és AMI

123 szavazat


6.

A szelei fürge gyíkok csapat, 3. osztály


Csapattagok: Balogh Virág, Martossy Luca, Kiss Máté, Barta Krisztián
Felkészítõ tanár: Horváth Katalin tanárnõ
Település: Tápiószele
Iskola: Blaskovich János Általános Iskola

121 szavazat