Míg Megnövök Alapítvány

"Míg megnövök" Akkreditált Kiváló Tehetségpont

Székhely: 4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdõ, Szódaház u. 4-6.
Levelezési cím: "Míg megnövök" Akkreditált Kiváló Tehetségpont, 4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes u. 127.
Elérhetõségek
Központi e-mail cím:info@megnovok.hu
Központi telefon szám:+36 42 440 179
Mobil:+36 30 32 28 638 és +36 30 32 24 690
Míg Megnövök Alapítvány - Rigó Énekeljen
 
Természetbúvárok, 4. osztály
Szolnok
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Csapattagok: Kovács Levente, Szabó Csongor, Pályi Péter, Mészáros Dániel
Felkészítõ tanár: Polónyi Elvira tanárnõ


Lóerõ, 3. osztály
Püspökladány
Erõss Lajos Református Általános Iskola, és AMI
Csapattagok: Hegedûs Csenge, Katona Eszter, Sas Csenge, Zsikla Norina
Felkészítõ tanár: Kissné Bene Ágnes tanárnõ


Lovas Csajok, 2. osztály
Jászapáti
Jászapáti Szent Imre Katolikus Iskola
Csapattagok: Bódi Csilla,Gyenes Adél,Nagy Dominika,Nagy Fruzsina
Felkészítõ tanár: Kalmár Istvánné tanárnõ


Vadmacskák, 3. osztály
Nyíradony
Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola
Csapattagok: Berki Nikolett, Kovács Réka, Szabó Dorina, Vass Panna
Felkészítõ tanár: Bucskóné Magyar Ildikó tanárnõ


Táltosok, 4. osztály
Püspökladány
Erõss Lajos Református Általános Iskola, és AMI
Csapattagok: Ivanesei Denisa, Nemes Judit, Rövid Zsombor, Vad István
Felkészítõ tanár: Farkasné Gáll Edit tanárnõ


Suttogók, 5. osztály
Újfehértó
Istenszülõ Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Csapattagok: Bárány Beatrix, Bárány Zsuzsanna, Lelesz Fanni, Zsíros Gréta
Felkészítõ tanár: Farkas Péterné tanárnõ


Négyes Fogat, 5. osztály
Újfehértó
Istenszülõ Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Csapattagok: Gyulai Réka, Komjáthy Enikõ, Nyilas Blanka, Veres Kincsõ
Felkészítõ tanár: Farkas Péterné tanárnõ


Tiszadobi Csalogányok, 6. osztály
Tiszadob
Tiszadobi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Horváth Mirjam Pálma, Oláh Adrienn, Porkoláb Panna, Szabó Anita
Felkészítõ tanár: Oláhné Nagy Ágnes tanárnõ


Szibériai Tigrisek, 5. osztály
Nyíradony
Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola
Csapattagok: Csajkó László, Keczán Bertold, Mazurák Szabolcs, Megyesi Márton
Felkészítõ tanár: Rácz Istvánné tanárnõ


Kolibrik, 5. osztály
Nyíradony
Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola
Csapattagok: Furó Anna, Fazekas Fanni, Illés Zoltán, Szabados Vanda
Felkészítõ tanár: Rácz Istvánné tanárnõ


Zsiráfok, 6. osztály
Beregszász
Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
Csapattagok: Lõrincz Hajna Réka, Tóth Andrea, Kepics Kinga, Csordás Renáta Emese
Felkészítõ tanár: Kálmán Éva tanárnõ


Lics-locs, 3. osztály
Törökbálint
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Csapattagok: Szabó Zalán, Dósa Péter, Balog Péter, Hujber-Nagy Alexander
Felkészítõ tanár: Göttliné Orosz Ágnes tanárnõ


Képesek, 7. osztály
Mátészalka
Képes Géza Általános Iskola
Csapattagok: Zsigmond Barbara, Tóth Eszter, Borgyos Panna, Póti Eszter
Felkészítõ tanár: Stumpf Györgyné tanárnõ


Ökocsapat, 6. osztály
Békés
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola
Csapattagok: Farkas Tünde, Nagy Nikolett, D. Varga Richárd, Szûcs Zoltán
Felkészítõ tanár: Samu Hédi tanárnõ


Huncut Lajhárok, 7. osztály
Jászboldogháza
Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Szabó Dorottya, Csinger Fanni, Muhari Brigitta, Fekete Gréta
Felkészítõ tanár: Szendrei Péter tanár Úr


Csüncsérek, 8. osztály
Jászboldogháza
Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Klinkó Mónika, Mizsei Melitta, Sápi Fanni, Túróczi Helga
Felkészítõ tanár: Szendrei Péter tanár Úr


Betyárok, 8. osztály
Békés
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola
Csapattagok: Jánosi Boldizsár, Baji Csaba, Kovács Attila, Izsó Lajos
Felkészítõ tanár: Samu Hédi tanárnõ


Kincsem, 8. osztály
Békés
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola
Csapattagok: Makkai Fanni, Barna Nóra, Szaszák Anett, Szabó Vivien
Felkészítõ tanár: Samu Hédi tanárnõ


Fecsegõ Fecskék, 5. osztály
Békés
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola
Csapattagok: Józsa Vendel, Bodnár Emese, Nagy Gábor, Alexa Lili
Felkészítõ tanár: Dávidné Gyarmati Zsuzsanna tanárnõ


Szilaj, 7. osztály
Békés
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola
Csapattagok: Korcsok Viktória, Kutyik Erika, Prágai Vivien, Darányi Dóra
Felkészítõ tanár: Samu Hédi tanárnõ


Vadlovak, 4. osztály
Sümegcsehi
Fazekas József Általános Iskola
Csapattagok: Födelmesi Linda, Hertelendy Jázmin, Kozma Lili, Szabó Petra
Felkészítõ tanár: Kovácsné Mörk Gyöngyi tanárnõ


Ökocicák, 4. osztály
Nyírmada
Patay István Általános Iskola
Csapattagok: Balogh Eszter Panna, Márton Senon, Gupcsi Bettina, Szûcs Petra Sára
Felkészítõ tanár: Tóth Zsuzsanna tanárnõ


Fekete Kajmán, 4. osztály
Nyíradony
Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola
Csapattagok: Felföldi Csenge, Illés Ádám, Dudás Bence, Tasi László
Felkészítõ tanár: Deák Erzsébet tanárnõ


Foltos Szalamandra, 4. osztály
Nyíradony
Szent Mihály Görögkatolikus Általános Iskola
Csapattagok: Bodogán János, Lukács Adél, Tasi Tamás, Verdes Ágnes
Felkészítõ tanár: Deák Erzsébet tanárnõ


Négyes-Ménes, 5. osztály
Makó
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Csapattagok: Baranyi Natália, Hajnal Fanni, Uracs Dorka, Zsikai Zsófia
Felkészítõ tanár: Bozsák Józsefné tanárnõ


Lipicai Négyes, 5. osztály
Makó
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Csapattagok: Vizhányó Gréta, Fehér Rebeka Anna, Budai László, Háló Dániel
Felkészítõ tanár: Bozsák Józsefné tanárnõ


Szilaj, 6. osztály
Felsõszentmárton
Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
Csapattagok: Varga Réka, Várnai Olivér, Szücs Ferenc, Szabó Márján
Felkészítõ tanár: Nevedel Jánosné tanárnõ


Négyes Fogat, 4. osztály
Nádudvar
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Lapos Imola, Egri Luca, Fejes Aliz, Karsa Zsófia
Felkészítõ tanár: Rásóné Újlaki Edit tanárnõ


Imádkozó Sáskák, 2. osztály
Újfehértó
Istenszülõ Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Csapattagok: Beregszászi Janka Judit, Sitku Csenge Kamilla, Pulinka András, Kriston Ádám
Felkészítõ tanár: Nagyné Bacsó Judit tanárnõ


Öko Manók, 4. osztály
Cegléd
Várkonyi István Általános Iskola
Csapattagok: Bakosi Ferenc, Bordás Máté, Fekete Ákos, Gulyás Kornél
Felkészítõ tanár: Gál Ildikó tanárnõ


Lovasklub, 2. osztály
Törökbálint
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Csapattagok: Üveges Lujza Berta, Gyimesi Nóra, Tóth-Vilimi Gyenge, Fehér Brigitta
Felkészítõ tanár: Bolyosné Kelemen Zsuzsanna tanárnõ


Lóbarátok, 2. osztály
Törökbálint
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Csapattagok: Hajtó Marcell, Bõsze Boglárka, Ducsai Bende, Kovács Anna
Felkészítõ tanár: Bolyosné Kelemen Zsuzsanna tanárnõ


Zöldikék, 3. osztály
Abony
Somogyi Imre Általános Iskola
Csapattagok: Nagy Cintia Nóra, Molnár Gréta, Szûcs Bernadett, Molnár Milán
Felkészítõ tanár: Lengyelné Molnár Emese tanárnõ


Tudorkák, 3. osztály
Abony
Somogyi Imre Általános Iskola
Csapattagok: Szabó Martina, Tóth Nikolett, Komáromi Marcell, László Eszter
Felkészítõ tanár: Lengyelné Molnár Emese tanárnõ


Lófejek, 8. osztály
Eger
Lenkey János Általános Iskola
Csapattagok: Verebélyi Kornél, Galambos Dominik, Vitai Alexandra, Varga Ildikó
Felkészítõ tanár: Síposné Tóth Edit tanárnõ


Ceglédi Lovas SE, 5. osztály
Cegléd
Református Általános Iskola és Óvoda
Csapattagok: Kosztolányi Kitti, Nemes Virág, Csizmadia Panna Rita, Csikós Kata
Felkészítõ tanár: Csutor-Varga Eszter tanárnõ


Fülemülék, 2. osztály
Tiszadob
Tiszadobi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Farkas Bianka, Gyöngy Bálint József, Porkoláb Anna Petra, Márton Gábor
Felkészítõ tanár: Porkolábné Gadnai Katalin tanárnõ


Fekete Rigó, 8. osztály
Tápiószele
Blaskovich János Általános Iskola
Csapattagok: Erõs Rebeka, Gulyás Bianka, Jánosi Roland, Palásti Alex
Felkészítõ tanár: Dr. Hajdú Jenõné tanárnõ


Lovaskirályok, 4. osztály
Tápiószele
Blaskovich János Általános Iskola
Csapattagok: Varró Mercédesz, Gyimesi Richárd, Sipos Tamás, Földi Patrik
Felkészítõ tanár: Pintérné Bontovics Judit tanárnõ


Zöldek, 8. osztály
Arnót
Arnóti Weöres Sándor Általános Iskola
Csapattagok: Gulyás Martin, Körmöndi Dániel, Nagy Kristóf, Szõgyi Róbert
Felkészítõ tanár: Hopka Péterné tanárnõ


Rakoncátlan Kiscsikók, 3. osztály
Fót
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium
Csapattagok: Farkas Lili, Karácsony Zsófia, Kruppi Anna, Laczkovszky Naomi
Felkészítõ tanár: Gazsó Judit tanárnõ


Tanoda, 7. osztály
Fót
Fóti Ökumenikus Általános Iskola és Gimnázium
Csapattagok: Bérci Eszter, Kovács Mátyás,Szentesi Zsombor,Kruppi Marci
Felkészítõ tanár: Szmeskóné Koller Erika tanárnõ


Lópofák, 4. osztály
Törökbálint
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Csapattagok: Hawkins Laura, Szipka Luca, Rozsnyai Márk, Bánási Levente
Felkészítõ tanár: Göttliné Orosz Ágnes tanárnõ


Csillámpónik, 8. osztály
Nádudvar
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Baranyai Hanna, Fejes Nóra, Garai Petra, Varga Adrienn Edit
Felkészítõ tanár: Bokor Erzsébet tanárnõ


Unikornisok, 8. osztály
Nádudvar
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Bonczás Flóra, Lamos Alma, Pinczési Anna, Zelizi Fanni
Felkészítõ tanár: Bokor Erzsébet tanárnõ


Sütõtökök, 6. osztály
Nádudvar
Kövy Sándor Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Kiss Panna, Lember Lili, Szathmári Benedek, Varga Gábor Máté
Felkészítõ tanár: Bokor Erzsébet tanárnõ


Lóherék, 6. osztály
Arnót
Arnóti Weöres Sándor Általános Iskola
Csapattagok: Antal Áron, Bordás Dávid, Holló Patrik, Nagy Máté
Felkészítõ tanár: Nagyné Stefura Éva tanárnõ


Huncut Hucul, 3. osztály
Cegléd
Várkonyi István Általános Iskola
Csapattagok: Fodor Kamilla, Jevtuhov Nimród, Nagy Barbara, Türei Tamás
Felkészítõ tanár: Hegedûs Istvánné tanárnõ


Párduclányok, 4. osztály
Szolnok
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Csapattagok: Fülöp Nóra, Monostori Borka, Tóth Réka, Vona Virág
Felkészítõ tanár: Polónyi Elvira tanárnõ


Zöldikék, 2. osztály
Gyönk
Hegyhát Általános Iskola és AMI
Csapattagok: Heidt-Fekete Jázmin, Schmidt Petra, Kótai Benedek, Horváth Péter
Felkészítõ tanár: Keller Andrásné tanárnõ


Sünik, 2. osztály
Gyönk
Hegyhát Általános Iskola és AMI
Csapattagok: Csák Barnabás, Ünnep Ádám, Peszt Ákos, Kovács Rajmond
Felkészítõ tanár: Keller Andrásné tanárnõ


Méhek, 7. osztály
Gyönk
Hegyhát Általános Iskola és AMI
Csapattagok: Stantic Marina, Major Eszter, Mészáros Alexandra, Mózes Bettina
Felkészítõ tanár: Keller Andrásné tanárnõ


Farkasok, 7. osztály
Gyönk
Hegyhát Általános Iskola és AMI
Csapattagok: Kovács Adrián, Jákob János, Závoti Kristóf, Varga Szabolcs
Felkészítõ tanár: Keller Andrásné tanárnõ


Apacsok, 6. osztály
Nádudvar
Kövy Sándor Általános és AMI
Csapattagok: Gém Viktória, Horváth Rebeka, Tóth Ágnes, Tóth Henrietta
Felkészítõ tanár: Asztalos Kitti tanárnõ


Ügetõk, 4. osztály
Miskolc
21. sz. Általános Iskola
Csapattagok: Szûcs Dominik, Svak Eszter, Demeter Bence, Rácz Krisztián
Felkészítõ tanár: Bodó Judit tanárnõ


A kölykök, 3. osztály
Tatabánya
Sárberki Általános Iskola
Csapattagok: Lendvai Hanna, Borka Bence Benjamin, Varga Bence Gábor, Strezeneczki Réka
Felkészítõ tanár: Vérné Szabó Erzsébet tanárnõ


Happy Hyppo, 2. osztály
Budapest
Németvölgyi Általános Iskola
Csapattagok: Nagy Keve, Fazekas Dávid, Sipos Botond, Szente Bálint
Felkészítõ tanár: Osztheimer Erika és Nagyné Konkoly Szilvia tanárnõk


Felhõ, 2. osztály
Budapest
Németvölgyi Általános Iskola
Csapattagok: Salamon Domonkos, Somló Márton, Németh Neszta, Derzsi Franciska
Felkészítõ tanár: Osztheimer Erika és Nagyné Konkoly Szilvia tanárnõk


Csikós Klub, 2. osztály
Budapest
Németvölgyi Általános Iskola
Felkészítõ tanár: Osztheimer Erika és Nagyné Konkoly Szilvia tanárnõk


Szerencsepatkó, 3. osztály
Miskolc
21. sz. Általános Iskola
Csapattagok: Bársony Petra Anna, Béres Maja, Csótay Benedek, Mészáros Kinga
Felkészítõ tanár: Katona Gizella tanárnõ


Vadlovak, 7. osztály
Miskolc
Diósgyõri Gimnázium
Csapattagok: Rákosi Anna, Gyarmati Tamás, Szûcs Martin, Váradi Martin
Felkészítõ tanár: Kónya György tanár Úr


Arany Patkók, 5. osztály
Biharkeresztes
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és AMI
Csapattagok: Gál Panna Zoé, Fekete Ágnes, Rácz Dávid Péter, Rácz Csegõ Sándor
Felkészítõ tanár: Barta Attiláné tanárnõ


Füstifecskék, 4. osztály
Földes
Karácsony Sándor Általános Iskola és AMI
Csapattagok: Balogh Petra Erika, Nyírõ Zsolt, Sótonyi Krisztián, Ványi Júlia
Felkészítõ tanár: Sápi Edit tanárnõ


Vadlovak, 2. osztály
Miskolc
Miskolci 21. Számú Általános Iskola
Csapattagok: Bitó Vanda, Fejér Ákos, Kiss Pálma, Perge Petra
Felkészítõ tanár: Dr. Sógorné Tóth Nóra tanárnõ


Lóerõ, 3. osztály
Miskolc
Miskolci 21. Számú Általános Iskola
Csapattagok: Kiss Péter Zsolt, Kozák Leonárd, Kõrösi Márk, Törös Nikoletta Renáta
Felkészítõ tanár: Katona Gizella tanárnõ


Musztángok, 2. osztály
Miskolc
Miskolci 21. Számú Általános Iskola
Csapattagok: Kádár Gergõ, Mészáros Zita, Szabó Zsombor, Tóbiás Balázs
Felkészítõ tanár: Dr. Sógorné Tóth Nóra tanárnõ


Mazsolák, 2. osztály
Földes
Karácsony Sándor Általános Iskola és AMI
Csapattagok: Balázsi Panna, Bíró Gyula, Imre Tímea, Rák Tamás
Felkészítõ tanár: Szõkéné Kakucsi Erzsébet tanárn