Míg Megnövök Alapítvány

"Míg megnövök" Akkreditált Kiváló Tehetségpont

Székhely: 4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdõ, Szódaház u. 4-6.
Levelezési cím: "Míg megnövök" Akkreditált Kiváló Tehetségpont, 4400 Nyíregyháza, Korányi Frigyes u. 127.
Elérhetõségek
Központi e-mail cím:info@megnovok.hu
Központi telefon szám:+36 42 440 179
Mobil:+36 30 32 28 638 és +36 30 32 24 690
Míg Megnövök Alapítvány - Matekguru
 
Üstökösök, 5. osztály
Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Csapattagok: Kakstedter Bendegúz,Bordás Kende, Esküdt Zsombor,hegedûs Péter
Felkészítõ tanár: Schifferer Edina tanárnõ


Torpedók, 5. osztály
Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Csapattagok: Mátis Áhim,Tánczos Máté,Mazaga Fanni,Sebestyén Dániel
Felkészítõ tanár: Schifferer Edina tanárnõ


Nyerõ négyes, 5. osztály
Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Csapattagok: Loján Dorina, Pohl Petra, Stadler Csenge, Tamás Ditta
Felkészítõ tanár: Dr. Saabné Réti Ibolya tanárnõ


Négyzetek, 6. osztály
Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Csapattagok: Magyary Márton, Vancsura Zalán, Visontai Leonárd, Marcsingó Dániel
Felkészítõ tanár: Dr. Saabné Réti Ibolya tanárnõ


Matek-kalandorok, 4. osztály
Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Csapattagok: Csek Lóránt,Galambos Bertalan,Járfás Bence,Zsobrák Manassé Máté
Felkészítõ tanár: Fazekas Márta tanárnõ


Kockák, 5. osztály
Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Csapattagok: Czurkó Kata,Bank Rebeka, Berekméri Barna, Morva Bence
Felkészítõ tanár: Dr. Saabné Réti Ibolya tanárnõ


Kisokosok, 6. osztály
Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Csapattagok: Bizvurm Csenge,Gimesi Dóra,Hortobágyi Éva, Puska Dóra
Felkészítõ tanár: Dr. Saabné Réti Ibolya tanárnõ


Geopárdok, 6. osztály
Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Csapattagok: Fenyvesi Fanni,Marosi Bori,Müller Júlia,Néber Natália
Felkészítõ tanár: Dr. Saabné Réti Ibolya tanárnõ


Delta 4, 6. osztály
Kaposvár
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
Csapattagok: Boda Bálint, Csek Dominik, Hoffman Ádám, Tran Ngoc Hung
Felkészítõ tanár: Dr. Saabné Réti Ibolya tanárnõ


Tíz a negyediken, 7. osztály
Jászberény
Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és AMI
Csapattagok: Szõcs Zoltán, Sós Benedek, Simon Laura, Kovács Nikolett
Felkészítõ tanár: Goda Istvánné tanárnõ


Rubik Kockák, 7. osztály
Jászberény
Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és AMI
Csapattagok: Kis Henrietta, Káplár Viktória, Katona Laura, Tamus Nóra
Felkészítõ tanár: Goda Istvánné tanárnõ


Kreatív, 7. osztály
Jászberény
Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és AMI
Csapattagok: Bánki Dániel, Gedei Bálint, Janák Edvárd, Szécsi Patrik
Felkészítõ tanár: Goda Istvánné tanárnõ


Szuper csapat, 8. osztály
Veszprém
Szilágyi Keresztény Iskola
Csapattagok: Csepely Zsófia, Szmulai Réka, Dannka Benedek, Bognár Kata
Felkészítõ tanár: Futtató Andrea tanárnõ


Agyasokk, 7. osztály
Veszprém
Szilágyi Keresztény Iskola
Csapattagok: Futtató Veronika Száva, Mária Levente, Guba Emese, Horváth Botond
Felkészítõ tanár: Futtató Andrea tanárnõ


Eszesek, 6. osztály
Budapest
Budapesti Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Csapattagok: Bíró Botond,Gulyás Zoltán,Hovorka Soma,Le Ngoc Thai
Felkészítõ tanár: Philipp Györgyné tanárnõ


Számbûvölõk, 6. osztály
Szolnok
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Csapattagok: Bede Gréta, Burka Tibor, Horváth Regina, Száz Máté
Felkészítõ tanár: Huszár Judit tanárnõ


Matek Kupa, 2. osztály
Eger
Balassi Bálint Általános Iskola és Elõkészítõ Szakiskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Csapattagok: Fónagy Marcell,Barta Dániel,Madarász Dávid, Bukta Levente
Felkészítõ tanár: Dr. Bujdosó Sándorné tanárnõ


Zsenipalánták, 5. osztály
Makó
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Csapattagok: Baranyi Natália, Farkas Eszter, Hajnal Fanni, Vörös Lili
Felkészítõ tanár: Geráné Kovács Ildikó tanárnõ


Dupla Lányos Páros, 5. osztály
Makó
Kálvin Téri Református Általános Iskola
Csapattagok: Borka Fanni, Juhász Adél, Kovács Zoé, Varga Zita
Felkészítõ tanár: Geráné Kovács Ildikó tanárnõ


Vektorok, 7. osztály
Budapest
Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Csapattagok: Szolnoki Dániel, Farkas Károly, Juhász Bálint, Molnár Richard
Felkészítõ tanár: Dabisné Szabó Mária tanárnõ


Lokisták, 8. osztály
Nyírábrány
Ábrányi Emil Általános Iskola
Csapattagok: Bara Martin,Kapusi Klaudia,Varga Alexandra,Kiss Roland
Felkészítõ tanár: Tóthné Valu Erika tanárnõ


Jáki Garabonciások, 7. osztály
Ják
Jáki Nagy Márton Általános Iskola
Csapattagok: Geosits Erik, Hende Csanád, Radanovits Regina, Zab Ramóna, Csere: Merõtei Nóra
Felkészítõ tanár: Hende István tanár Úr


Vuk-6, 6. osztály
Nagymányok
II. Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Farkas Boróka, László Dávid, Lõrinc Vivien, Nagy Nikolett
Felkészítõ tanár: Stallenberger Józsefné tanárnõ


Vuk-5, 5. osztály
Nagymányok
II. Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Feik Debóra, Jurasits Bálint, Kiss Péter, Schnetz Tamás
Felkészítõ tanár: Stallenberger Józsefné tanárnõ


Vuk-4, 4. osztály
Nagymányok
II. Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Ireczky Tamás, Kajtár Viktor, Melcher Bálint, Miksai Dominik
Felkészítõ tanár: Stallenberger Józsefné tanárnõ


Vuk-32, 3. osztály
Nagymányok
II. Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Kincses Tamara, Müller Adrián, Penczel Hanna, Sziebert Réka
Felkészítõ tanár: Stallenberger Józsefné tanárnõ


Vuk-3, 3. osztály
Nagymányok
II. Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Füleki Zsófia, Lõrinc Nikolett, Márkus Zsorzsett, Kozma Anita
Felkészítõ tanár: Stallenberger Józsefné tanárnõ


Vuk-2, 2. osztály
Nagymányok
II. Rákóczi Ferenc Általános és Alapfokú Mûvészeti Iskola
Csapattagok: Antal István, Bíró Gergõ, Bitter Dániel, Illés Marcell
Felkészítõ tanár: Stallenberger Józsefné tanárnõ


Réka és a Három Testõr, 6. osztály
Celldömölk
Celldömölki Városi Általános Iskola
Csapattagok: Fekete Réka, Kulman Ferdinánd, Szabados Bence, Telek Arnold Kristóf
Felkészítõ tanár: Dr. Pörneczi Károlyné tanárnõ


Gyöktényezõk, 7. osztály
Celldömölk
Celldömölki Városi Általános Iskola
Csapattagok: Szakács Rebeka, Szabó Tamás, Végh Vanda, Remport Donát
Felkészítõ tanár: Dr. Pörneczi Károlyné tanárnõ


Törpokosok, 3. osztály
Hajdúböszörmény
Bethlen Gábor Általános Iskola
Csapattagok: Cselei Péter, Csibi Nóra, Szabó Antónia, Tóth Tamás Bence
Felkészítõ tanár: Dr. Szegediné Hajdu Mária tanárnõ


Egy mindenkiért, mindenki egyért, 2. osztály
Szeghalom
Tildy Zoltán Általános Iskola
Csapattagok: Pardi Kitti, Nagy Fanni, Tóth Márk, Csordás Benedek
Felkészítõ tanár: Árvai Gyöngyi tanárnõ


Túró Rudi, 5. osztály
Pilisvörösvár
Piliscsabai Palánta Általános Iskola
Csapattagok: Major-Moravecz Menyhért, Radics Lilla, Rafai Benedek, Udvari Zsófia
Felkészítõ tanár: Siklósi Lászlóné tanárnõ


Sasok, 7. osztály
Pilisvörösvár
Piliscsabai Palánta Általános Iskola
Csapattagok: Balla Endre Csanád, Reisz Balázs Dávid, Szommer Zsombor, Vörösváczki András
Felkészítõ tanár: Siklósi Lászlóné tanárnõ


Kockásfülû Nyulak, 7. osztály
Écs
Écsi Petõfi Sándor Általános Iskola és AMI
Csapattagok: Csáfordi József,Hadarics Ákos,Hadarics Balázs,Hadarics Gábor
Felkészítõ tanár: Jámbor Lászlóné tanárnõ


Matek Négyes, 3. osztály
Szolnok
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Csapattagok: Borsi Blanka, Boronkai Csenge, Berki Petra, Fábián Fanni
Felkészítõ tanár: Galambosi Tímea tanárnõ


Kinyír a kanyar, 3. osztály
Szolnok
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Csapattagok: Menkó Boglárka, Nagy Lili, Süveges Alexandra, Vígh Viktor
Felkészítõ tanár: Galambosi Tímea tanárnõ


Kígyó gyogyók, 3. osztály
Szolnok
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Csapattagok: Földes Balázs, Nagy Zétény, Szabó Nándor, Varga Petra
Felkészítõ tanár: Galambosi Tímea tanárnõ


Liliomok, 3. osztály
Szolnok
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Csapattagok: Bíró Dorka, Cseh Zsófia, Kónya Kitti, Takács Bettina
Felkészítõ tanár: Tresó Andrea tanárnõ


Gyíkok, 3. osztály
Szolnok
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Csapattagok: Bakti Ádám, Faragó Márton, Torda Patrik, Tímár Kevin
Felkészítõ tanár: Tresó Andrea tanárnõ


Tötymörgõ Csigák, 3. osztály
Szolnok
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Csapattagok: Deák Gergely, Kokas Alex, Oskola Milán, Vona Imre
Felkészítõ tanár: Galambosi Tímea tanárnõ


Sárkányok, 3. osztály
Szolnok
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
Csapattagok: Donkó Csenge, Berényi Kitti, Mészáros Mónika, Sûrû Armand
Felkészítõ tanár: Galambosi Tímea tanárnõ


Vadmacskák, 5. osztály
Pilisvörösvár
Piliscsabai Palánta Általános Iskola
Csapattagok: Kovács Anna Zsófia, Simon Dóra Anna, Szávai Kata, Szegedi Zsuzsanna
Felkészítõ tanár: Siklósi Lászlóné tanárnõ


The Sky King, 5. osztály
Budapest
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Csapattagok: Németh Kristóf, Fekete Marcell, Kollmann Máté, Tóth Márton Viktor
Felkészítõ tanár: Buzek Tiborné tanárnõ


Csupapipa, 5. osztály
Budapest
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Csapattagok: Li Bang Yao, Marusinecz Marcell, Oláh Tamara, Lim Chanlina
Felkészítõ tanár: Buzek Tiborné tanárnõ


Feherfejû Rétisasok, 6. osztály
Budapest
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Csapattagok: Benes Ádám, Ráckevi Bence, Schermann Fruzsina, Xiong Da Wei
Felkészítõ tanár: Buzek Tiborné tanárnõ


Hideg Pulyka, 8. osztály
Budapest
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvû Általános Iskola
Csapattagok: Guo Jie, Lakatos Emese, Li Luca Kamilla, Terjék Zoltán
Felkészítõ tanár: Buzek Tiborné tanárnõ


Medvesajt, 7. osztály
Beregszász
Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
Csapattagok: Belovics Alexandra, Dracsi Barbara, Marosi Marcell, Zékán Zsófia
Felkészítõ tanár: Hapák Katalin tanárnõ


Villámok, 3. osztály
Jánoshida
Jászsági Általános Iskola, Petõfi Sándor Általános Iskola Tagintézménye
Csapattagok: Gulyás Patrik, Halmai Benjámin, Molnár Anna Viola, Serfõzõ Zsófia
Felkészítõ tanár: Weiszmüller Marina tanárnõ


Tudorkák, 3. osztály
Jánoshida
Jászsági Általános Iskola, Petõfi Sándor Általános Iskola Tagintézménye
Csapattagok: Tóth Ágnes, Tóth Réka, Kerekes Milán, Eszes Bence
Felkészítõ tanár: Weiszmüller Marina tanárnõ


Tuti-Matekosok, 3. osztály
Karcag
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola
Csapattagok: Kiss Soma,Mihály Kata,Hajdu Szilárd,Csontos Gergõ
Felkészítõ tanár: Soósné Balajti Gabriella tanárnõ


Okos-Kosok, 3. osztály
Karcag
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola
Csapattagok: Rigó Zoltán,Kardos Kevin,Varga Zsolt,Balajti Tamás
Felkészítõ tanár: Soósné Balajti Gabriella tanárnõ


Szorzóosztag, 5. osztály
Balkány
Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola
Csapattagok: Szabó Áron Pál,Kékesi Balázs,Pintér Dávid,Oláh János
Felkészítõ tanár: Petrovics-Réti Renáta tanárnõ


Sinus, 5. osztály
Balkány
Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola
Csapattagok: Fekete Fanni,Serec Ferenc,Füzesi Bence Pál, Fazekas István
Felkészítõ tanár: Petrovics-Réti Renáta tanárnõ


Kobakok, 2. osztály
Abony
Somogyi Imre Általános Iskola
Csapattagok: Terék Gerda, Szikszay Milán, Goda Miklós, Varga Dorina Annamária
Felkészítõ tanár: Gönczölné Mádi Friderika tanárnõ


Reciprókák, 8. osztály
Tatabánya
KÁI Bolyai János Általános Iskola
Csapattagok: Papp Zorka, Tolnai Krisztián, Krüpl Dániel, Simon Péter
Felkészítõ tanár: Kövesiné Nagy Veronika tanárnõ


Urak, 8. osztály
Tatabánya
KÁI Bolyai János Általános Iskola
Csapattagok: Bene Balázs Mihály, Szabó András, Hubert Henrik, Recski Bercel
Felkészítõ tanár: Kövesiné Nagy Veronika tanárnõ


Számkirályok, 4. osztály
Hódmezõvásárhely
Szõnyi Benjámin Református Általános Iskola
Csapattagok: Gera Szilveszter, Kovács Kristóf, Nagy Ábris, Prikler Borbála
Felkészítõ tanár: Ollé Tamásné tanárnõ


Okoskobakok, 4. osztály
Hódmezõvásárhely
Szõnyi Benjámin Református Általános Iskola
Csapattagok: Jakab Anna, Kóbori-Kovács Sándor, Kovács Attila, Sipos Vajk
Felkészítõ tanár: Ollé Tamásné tanárnõ


Kisokosok, 2. osztály
Csemõ
Csemõi Ladányi Mihály Általános Iskola
Csapattagok: Bánóczki Tamás, Bánóczki Péter, Verebes Herkules, Németh Angéla
Felkészítõ tanár: Bakó Tiborné tanárnõ


Elkandó, 8. osztály
Eger
Balassi Bálint Általános Iskola és Elõkészítõ Szakiskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Csapattagok: Erdélyi Noémi, Kakuk Elizabet,Prokaj Katica, Kolman Dóra
Felkészítõ tanár: Thurzóné Mustos Ildikó tanárnõ


Hûségesek, 7. osztály
Eger
Balassi Bálint Általános Iskola és Elõkészítõ Szakiskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Csapattagok: Krinszki Alíz, Garbacz Eszter, Szilvási Sára, Nagy Márk
Felkészítõ tanár: Thurzóné Mustos Ildikó tanárnõ


Prímek, 6. osztály
Eger
Balassi Bálint Általános Iskola és Elõkészítõ Szakiskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Csapattagok: Asztalos Ábel,Tóth Kristóf,Garancz András, Pintér Ernõ Elemér
Felkészítõ tanár: Thurzóné Mustos Ildikó tanárnõ


Csillagok, 6. osztály
Eger
Balassi Bálint Általános Iskola és Elõkészítõ Szakiskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Csapattagok: Dávid Noémi,Pénzeli Dorina,Magó Réka,Tóth Kitti
Felkészítõ tanár: Thurzóné Mustos Ildikó tanárnõ


Tappancsok, 2. osztály
Eger
Balassi Bálint Általános Iskola és Elõkészítõ Szakiskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Csapattagok: Szûcs Zsófia,Szatmári Szilvia,Jakab Barnabás Zsolt,Lengyel Balázs Márk
Felkészítõ tanár: Szabó Judit tanárnõ


Páros Számok, 2. osztály
Eger
Balassi Bálint Általános Iskola és Elõkészítõ Szakiskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Csapattagok: Nagy Márton,Lukácsi Levente,Veres Lili,Szalay Abigél
Felkészítõ tanár: Szabó Judit tanárnõ


Számkirályok, 3. osztály
Eger
Balassi Bálint Általános Iskola és Elõkészítõ Szakiskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Csapattagok: Koszó Márk,Dobod Ádám,Berecz Máté,Kós Gábor
Felkészítõ tanár: Rohacsek Józsefné tanárnõ


Matektudorok, 3. osztály
Eger
Balassi Bálint Általános Iskola és Elõkészítõ Szakiskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Csapattagok: László Gábor Bence,Borosi Henrik,Ferencz Mátyás,Szecskó Máté
Felkészítõ tanár: Rohacsek Józsefné tanárnõ


Tudás a négyzeten, 4. osztály
Eger
Balassi Bálint Általános Iskola és Elõkészítõ Szakiskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Csapattagok: Vass Réka,Varga Szilveszter,Fejes Petra,Szabados Kitti
Felkészítõ tanár: Bacskai Gábor tanár Úr


Töprengõ Törpök, 4. osztály
Eger
Balassi Bálint Általános Iskola és Elõkészítõ Szakiskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája
Csapattagok: Kovács Ádám,Rozsnaki Alexa, Szitárcsik Dominik,Domboróczky Anita
Felkészítõ tanár: Bacskai Gábor tanár Úr


Szellemek, 2. osztály
Jánoshalma
Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola
Csapattagok: Bozóki Barnabás, Horváth Dávid, Kovács Georgina, Lippai Gergõ
Felkészítõ tanár: Mészáros Gábor tanár Úr


Zsenipalánták, 5. osztály
Beregszász
Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
Csapattagok: Mátyus Boglárka, Mónus Sándor, Horky Zsófia, Mátyus Barbara
Felkészítõ tanár: Balázsi Borbála tanárnõ


Provident, 5. osztály
Beregszász
Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
Csapattagok: Szolnoki Péter, Tar Ádám, Tóth Dávid, Radvánszky Ágoston
Felkészítõ tanár: Balázsi Borbála tanárnõ


Nyerõ Négyes, 5. osztály
Beregszász
Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium
Csapattagok: Szóka László, Taradáj Valentin, Szabó Krisztián, Szabó Ádám Zoltán
Felkészítõ tanár: Balázsi Borbála tanárnõ


<