A Matekguru csapatverseny szavazás végeredménye

Köszönjük a szavazatokat.

Felsõ tagozat

Alsó tagozat

1.

Lokisták csapat, 8. osztály


Csapattagok: Bara Martin,Kapusi Klaudia,Varga Alexandra,Kiss Roland
Felkészítõ tanár: Tóthné Valu Erika tanárnõ
Település: Nyírábrány
Iskola: ábrányi Emil Általános Iskola

1278 szavazat


2.

Számbûvölõk csapat, 6. osztály


Csapattagok: Bede Gréta, Burka Tibor, Horváth Regina, Száz Máté
Felkészítõ tanár: Huszár Judit tanárnõ
Település: Szolnok
Iskola: Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

338 szavazat


3.

Medvesajt csapat, 7. osztály


Csapattagok: Belovics Alexandra,Dracsi Barbara,Marosi Marcell,Zékán Zsófia
Felkészítõ tanár: Hapák Katalin tanárnõ
Település: Beregszász
Iskola: Bethlen Gábor Magyar Gimnázium

221 szavazat


4.

Szuper csapat csapat, 8. osztály


Csapattagok: Csepely Zsófia, Szmulai Réka, Dannka Benedek, Bognár Kata
Felkészítõ tanár: Futtató Andrea tanárnõ
Település: Veszprém
Iskola: Szilágyi Keresztény Iskola

92 szavazat


5.

Fantasztikus 4-es csapat, 6. osztály


Csapattagok: Bódi Máté,Kiss Bence József,Szõke Áron Attila,Turán Márton Zoltán
Felkészítõ tanár: Ferkóné Molnár Erika tanárnõ
Település: Balkány
Iskola: Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola

79 szavazat


6.

Jáki Garabonciások csapat, 7. osztály


Csapattagok: Geosits Erik, Hende Csanád, Radanovits Regina, Zab Ramóna, Csere: Merõtei Nóra
Felkészítõ tanár: Hende István tanár Úr
Település: Ják
Iskola: Jáki Nagy Márton Általános Iskola

64 szavazat


1.

Okos-Kosok csapat, 3. osztály


Csapattagok: Rigó Zoltán,Kardos Kevin,Varga Zsolt,Balajti Tamás
Felkészítõ tanár: Soósné Balajti Gabriella tanárnõ
Település: Karcag
Iskola: Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

1269 szavazat


2.

Tuti-Matekosok csapat, 3. osztály


Csapattagok: Kiss Soma,Mihály Kata,Hajdu Szilárd,Csontos Gergõ
Felkészítõ tanár: Soósné Balajti Gabriella tanárnõ
Település: Karcag
Iskola: Karcagi Nagykun Református Általános Iskola

294 szavazat


3.

Matek Kupa csapat, 2. osztály


Csapattagok: Fónagy Marcell,Barta Dániel,Madarász Dávid, Bukta Levente
Felkészítõ tanár: Dr. Bujdosó Sándorné tanárnõ
Település: Eger
Iskola: Balassi Bálint Általános Iskola és Elõkészítõ Szakiskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája

172 szavazat


4.

M-Atléták csapat, 3. osztály


Csapattagok: Juhász Máté Levente,Szabó Andrea,Ócsai Vivien,Ribárszky Veronika
Felkészítõ tanár: Szántó Istvánné tanárnõ
Település: Gödöllõ
Iskola: Gödöllõi Petõfi Sándor Általános Iskola

135 szavazat


5.

Mizse M.A.T.E.K. KC csapat, 2. osztály


Csapattagok: Belusz Benjamin,Csillik Attila,Kisjuhász Dávid,Terenyi István
Felkészítõ tanár: Szõke Tímea Éva tanárnõ
Település: Lajosmizse
Iskola: Lajosmizsei Fekete István Sportiskolai Általános Iskola

83 szavazat


6.

Vuk-2 csapat, 2. osztály


Csapattagok: Antal István, Bíró Gergõ, Bitter Dániel, Illés Marcell
Felkészítõ tanár: Stallenberger Józsefné tanárnõ
Település: Nagymányok
Iskola: II. Rákóczi Ferenc Által&aacte;nos és Alapfokú Mûvészeti Iskola

66 szavazat